Pomoc dla Sławka i Mafii.

Zawsze wiedziałam, że re-volta ma moc  🏇
wątek zamknięty
Bera prosiła o chwilę cierpliwości, ponieważ jest w trasie i ma bardzo ograniczony dostęp do internetu.
:kwiatek:
wątek zamknięty
Bera7 pomyślałam tak samo jak dziewczyny- lepiej przesłać Tobie pieniądze, żebyś zrobiła zakupy na miejscu, bo takie paczki troche ważą , więc bez sensu wydawać na pocztę pieniądze skoro można za nie kupić troche więcej jedzenia. Zawsze to jedna-dwie paczki jedzenia więcej.
Także ja też poproszę numer konta  :kwiatek: Zrezygnuje z tony słodyczy które wcinam tygodniowo, a te pieniądze co bym wydała przeznacze na pomoc dla Sławka i psiny  😉


DZIEWCZYNY CO WY ROBICIE  !!!!!!!!!! Nie możecie przesyłać pieniędzy dla SŁAWKA i psiny na prywatne konto dziewczyny z dopiskiem "dla Sławka.  Będzie musiała zapłacić od tego podatek i wykazać w PIT za rok 2012. W ten sposób może pomagać tylko fundacja. Kasę musicie przesyłać na konto Sławka i to wtedy jest traktowane jako darowizna ale muszą to być małe kwoty max jednorazowo 1000 zl. nie wiem ile wysyłacie ale dziewczyna będzie miała kłopoty z urzędem skarbowym jak to wymacają.
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
24 sierpnia 2012 12:28
a gdyby umówic sie ze obdarowana ma koty o imieniu sławek i mafia? to wtedy sama zostaje obdarowana i wszystko jest ok  😉
wątek zamknięty
kandawa1, jak nikt nie bedzie takich rzeczy pisal, to nikogo to nie bedzie obchodzilo. a wlasnie takie wpisy powoduja, ze moze zaczac  🙄
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 sierpnia 2012 12:54
kandawa1, naprawdę uważasz, że US siedzi na forum i czatuje kto komu wysyla 20zł?  😁
Jakbyś przelala mi na konto 100tys zł to mogłabyś mieć obawy jak ja bym kupiła za to auto, jacht i dwa konie i zaczęła jadać w Mariocie.

Widzialaś kiedyś dogomanię? Tam się tysiące złotych przewijają na bazarkach, od raczyńców i w ogóle. Naprawdę urzędu wolą ścigać ludzi, którzy wiszą grubą kasę, a nie kociary.
wątek zamknięty
kandawa1 zawse można w tytule przelewu napisać "za usługi sexualne"
nie są one w Polsce opodatkowane
chociaż nie wiem co na to partner bery7 ;-)
wątek zamknięty
kandawa1, jak nikt nie bedzie takich rzeczy pisal, to nikogo to nie bedzie obchodzilo. a wlasnie takie wpisy powoduja, ze moze zaczac  🙄


Katija - nawet nie wiesz w jak policyjnym państwie żyjemy, grzebią grzebia
Zwróć uwagę na facebook jak wklejasz swoje zdjecia to pojawia się takie małe okienko na twarzy a to znaczy ze już szuka Twej twarzy w systemie - wierz mi wiem co piszę.
Nie żeby straszyć po prostu chcę oszczędzić kłopotów.
[quote author=_Gaga link=topic=89110.msg1503464#msg1503464 date=1345810029]
kandawa1 zawse można w tytule przelewu napisać "za usługi sexualne"
nie są one w Polsce opodatkowane
chociaż nie wiem co na to partner bery7 ;-)
[/quote]

Jeszcze nie. ha ha

edytuj posty
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 sierpnia 2012 14:51
[quote author=katija link=topic=89110.msg1503440#msg1503440 date=1345808664]
kandawa1, jak nikt nie bedzie takich rzeczy pisal, to nikogo to nie bedzie obchodzilo. a wlasnie takie wpisy powoduja, ze moze zaczac  🙄


Katija - nawet nie wiesz w jak policyjnym państwie żyjemy, grzebią grzebia
Zwróć uwagę na facebook jak wklejasz swoje zdjecia to pojawia się takie małe okienko na twarzy a to znaczy ze już szuka Twej twarzy w systemie - wierz mi wiem co piszę.
Nie żeby straszyć po prostu chcę oszczędzić kłopotów.
[/quote]

I wlasnie dlatego nikt nie wstawia swoich zdjec na fb.
wątek zamknięty
[quote author=kandawa1 link=topic=89110.msg1503535#msg1503535 date=1345813756]
[quote author=katija link=topic=89110.msg1503440#msg1503440 date=1345808664]
kandawa1, jak nikt nie bedzie takich rzeczy pisal, to nikogo to nie bedzie obchodzilo. a wlasnie takie wpisy powoduja, ze moze zaczac  🙄


Katija - nawet nie wiesz w jak policyjnym państwie żyjemy, grzebią grzebia
Zwróć uwagę na facebook jak wklejasz swoje zdjecia to pojawia się takie małe okienko na twarzy a to znaczy ze już szuka Twej twarzy w systemie - wierz mi wiem co piszę.
Nie żeby straszyć po prostu chcę oszczędzić kłopotów.
[/quote]
m
I wlasnie dlatego nikt nie wstawia swoich zdjec na fb.      Dziwne - To czyje są tam zdjęcia ????? Pewnie sąsiadów. Dla nie to istna kopalnia danych do inwigilowania wszystkiego i wszystkich. Jara jeżeli twoja komórka jest aktywna i masz ją przy sobie  to są w stanie do 5m określić gdzie w tej chwili jesteś. Szuukaliśmy kiedyś koleżanki córki która miała dziwne ciśnienie na samobójstwo i w mieliśmy ją w niecałe 30 min.  to ta pozytywna strona tej możliwości.
[/quote]
wątek zamknięty
Z  tego co wiem (ale moge się mylić 😉 ) to do 5 tys nie trzeba się rozliczać z US
wątek zamknięty
Katija - nawet nie wiesz w jak policyjnym państwie żyjemy, grzebią grzebia
Zwróć uwagę na facebook jak wklejasz swoje zdjecia to pojawia się takie małe okienko na twarzy a to znaczy ze już szuka Twej twarzy w systemie - wierz mi wiem co piszę.

o rany! moj aparat w telefonie tez tak robi! myslisz, ze namierza i szuka w bazie?
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
24 sierpnia 2012 16:40
kandawa1 "niestety" ma rację  🙁 i w sprawie podatku (trzeba ując w zeznaniu rocznym) i w sprawie namierzania
ale nie róbmy juz of topu  🥂
wątek zamknięty
Jeśli ten pan jest tak wycieńczony, to moim zdaniem potrzebuje też owoców i warzyw, a nie konserw. Wiadomo, że lepszy rydz niż nic, ale takie moje zdanie 😉 Może ktoś, kto mieszka blisko ma sad, albo grządkę i odda temu panu trochę tego co ma?
Z długoterminowych można jeszcze kupić suche strączkowe, warzywa w puszkach - to też niewiele kosztuje, a długo postoi 🙂
wątek zamknięty
Zawsze w takich sytuacjach żałuję, że tak bardzo jestem uzależniona od rodziców, bo bardzo chętnie bym coś przesłała. 🙁
Ale trzymam kciuki za pana Sławka i psinę, niech się dobrze trzymają. :kwiatek:
wątek zamknięty
duunia, ten lek prześle yegua. Ja się na tym nie znam. Powtarzam tylko to co sam Sławek mi powiedział. On po szpitalu właśnie tą heparyną się kurował po szpitalu. Ponoć Lioton 1000 jest dużo słabszy niż ta maść.

kandawa1, mam tego świadomość, ale panikować nie zamierzam. Konto Sławka jest zajęte przez komornika, bo ma niezapłacony podatek gruntowy. Ja mu ten dług spłacę, żeby komornik nie przychodził. Ale też nie mam kasy od ręki, tylko podzielę na 2-3 raty. A z US jakoś może sobie poradzę. Mam tyle zwierząt, że zawsze któreś mogę przechrzcić. Fundację to ja nawet mam, tylko kupowanie żywności nie jest w celach statutowych. Więc nie miałabym jak rozliczyć. A zazwyczaj fundacje pobierają od 10 do 30% na własną działalność z takich wpłat.Dopiero reszta wędruje na faktyczny cel. A tu każda 1zł gra role.

_Gaga, mój chłop nie ma wglądu w moje konto. Ale myślę, że nie brało by pod uwagę, że sprzedaję się tak tanio 😉


magda, warzywa słabe, ale ma jakieś marchewki w ogródku. Pomidory dostał. Jabłka też ma własne. Dziś dostał od kogoś na wsi worek papryki. Takie rzeczy jestem w stanie załatwić na miejscu. Na szybko kupiłam mu trochę ziemniaków, ale zaraz będą wykopki i załatwię od sąsiadów.

Aktualizuję wpływy:
yegua
Gaga
Baffinka.
Karolina z Poznania (nie byłam w stanie zidentyfikować nicku)
Chuda
duunia
marta_sz
mery
cierp1ienie
faith
Smerfi

Mamy uzbierane już 413,92zł )
Do tego paczka od Wiwiany.

Wydane 15,85
Pozostało:398,07
wątek zamknięty
No to super, że warzywa i owoce ma. Zwróć jeszcze uwagę robiąc zakupy, czy jakieś wędliny nie są w porównywalnej cenie, co konserwy. Oczywiście o ile masz szansę na bieżąco pomagać. Miałam czas, gdzie na jedzeniu też musiałam bardzo przyoszczędzić i często konserwy są w tej samej cenie (albo i droższe) niż coś zawierającego mniej ulepszaczy i śmieci.
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 sierpnia 2012 16:39
Jest ktoś z Wrocławia kto chciałby dorzucić się do paczki, albo ma dojścia do tanich przesyłek lub dałby radę wziąć koszt paczki na koszty na firmę?
wątek zamknięty
magda, w paczkach łatwiej konserwy wysłać. Ja będę starała się mu dokupować sukcesywnie z zebranych pieniążków to czego w paczkach nie ma + leki, jak tylko dostanie recepty. Pytam też go na bieżąco co mu potrzeba, na co ma ochotę. Po tak monotonnej diecie pewnie kajzerka ma smak kawioru 😉. Łatwiej też kupić świeże mleko, twaróg czy jajka.
A jedna forumowiczka podsunęła mi pomysł by kupić mu kury i kozę. Tylko to raczej  na wiosnę, bo w zimie więcej wyda na ich utrzymanie niż te produkty warte.
wątek zamknięty
bera7, kury i koza to super pomysł 🙂
A jak Sławka samopoczucie psychiczne?
wątek zamknięty
yegua, zdecydowanie lepiej. Poczuł, że nie jest sam i widzi, że jakoś przetrwa.
wątek zamknięty
jeżeli P. Sławek ma zamrażalkę można kupić więcej chleba i wrzucić do niej. My tak czasami robimy. Po tym jak się rozmrozi chleb smakuje tak samo 🙂
wątek zamknięty
uprzejmie donoszę😉,że pierwsza paka już u mnie: od Ewci.
Paki zbieram do przyszłej niedzieli włącznie,codziennie po 20 można je do mnie podrzucać po wcześniejszym kontakcie.
Transporty będą kilka w razie co-jak ktoś nie zdąży teraz to spokojnie można dowozić później-też będzie transport do Radomia a może i Lipska🙂
wątek zamknięty
Chuda, wiem. Sławek też mrozi. Chociaż świeży to zawsze świeży. A ja i tak jeżdżę na zakupy 2 lub 3 razy w tygodniu. Więc nie jest dla mnie problemem kupić 1 chleb więcej.

Karla🙂,  Nawet nie wiesz jak się cieszę 🙂
wątek zamknięty
bera wejdz na face pliss😉
wątek zamknięty
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
26 sierpnia 2012 21:14
Poproszę o numer konta i dane do przelewu.
wątek zamknięty
Aktualizuję wpływy:
yegua
Gaga
Baffinka.
Karolina z Poznania (nie byłam w stanie zidentyfikować nicku)
Chuda
duunia
marta_sz
mery
cierp1ienie
faith
Smerfi
Watra
Pitoszek
anonim

Mamy uzbierane już 618,92zł )
Do tego paczka od Wiwiany.

Wydane 44,75
Pozostało:574,17zł

Dzisiejszy paragon. Musiałam tylko skreślić nasze wydatki, bo chłop nie pomyślał o osobnych paragonach  😡
wątek zamknięty
ale fajnie się ten wątek czyta 🙂
wątek zamknięty
Bardzo fajnie  👍
w następnym miesiącu też coś podrzucę. Mam nadzieję, że uda nam się co miesiąc podratować tego człowieka.
wątek zamknięty
A jak jest z opałem na zimę? Czym grzeje? Może w przyszlym miesiącu z pół tony węgla damy radę kupic?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.