Stajnie w Warszawie i okolicach

Wydaje mi się, że to jest w tym samym miejscu co kiedyś była stajnia w Górze, której właściciel zbankrutował. Wtedy budynki i podwórko raczej nie zachęcały, ale jak jest teraz to nie wiem. A hala o ile dobrze pamiętam to raczej mała. I to jest jak się jedzie z Nowego Dworu w stronę Nieporętu.
to nie właściciel tylko dzierżawca zbankrutował, bo obiekt jest własnością PAN-u.
Niewątpliwie jest to miejsce z potencjałem - hala (może nie ogromna, ale jest i przejście jest korytarzem ze stajni, więc w zimie, na wiosnę i na jesień nie trzeba się ubrudzić po kolana, żeby dotrzeć na hale), łąki, duuużo ziemi, na której można zrobić wiele, bo wiele się zmieści - karuzela, czworobok, parkur itd. Podsumowując jak ktoś ma kasę i pomysł na to miejsce to uważam, że może być tam zaje**ście  😍
raczej nikt przy zdrowych zmysłach nie zainwestuje tam żadnych pieniędzy umowę z PAN-em podpisuje się na rok co roku jest konkurs ofert pozatym sama renowacja budynku to pewnie jakies pół miliona
raczej nikt przy zdrowych zmysłach nie zainwestuje tam żadnych pieniędzy umowę z PAN-em podpisuje się na rok co roku jest konkurs ofert pozatym sama renowacja budynku to pewnie jakies pół miliona
LatentPony   Pretty Little Pony :)
28 sierpnia 2012 15:35
W tą niedzielę mają być zawody w Jabłonnej. Konkretnie w parku na terenie Polskiej Akademii Nauk. Orientuje się ktoś może, jak tam dojechać komunikacją? Na jakim przystanku najlepiej wysiąść?
Ruffian, masz rację w 100 %.
A tak swoją drogą to szkoda, bo to miejsce niszczeje...
szkoda nawet bardzo zanim znalazłam mokre też tam byłam ale niestety bardzo nie miło nas tam potraktowali i teraz z perspektywy czasu cieszę się że jestem tu gdzie jestem
Severus   Sink your teeth into my FLESH
28 sierpnia 2012 16:06
LatentPony - autobus 723 z Żerania, przystanek "Pałac" 🙂 Trzeba mieć bilet 2-strefowy lub 40 minutowy.

Ewentualnie prywatne busy (można wsiąść na gdańskim, rondzie starzynskiego, żeraniu i dalej po drodze), bilet kosztuje ok. 4 zł

Kto jeszcze będzie?  👀
LatentPony   Pretty Little Pony :)
28 sierpnia 2012 17:12
Dzięki 🙂 Ja idę jako wolontariusz, aby sobie trochę dorobić 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
28 sierpnia 2012 17:26
W tą niedzielę? To może i ja się bym wybrała? Severus, czym będziesz jechała? 723 staje przy samym pałacu, tam gdzie mniej więcej PKS? Mam miesięczny 2-strefowy, to bym nie płaciła za PKS.
723 staje albo na przystanku obok poczty i wtedy trzeba kawałek dojść żeby wejść główną bramą na teren Pałacu, albo tuż za głównym skrzyżowaniem w Jabłonnie i wtedy trzeba tylko przejść przez to skrzyżowanie i jest się przy głównej bramie 😉
A te PKSy to np firma Translud i zatrzymuje się dokładnie w tych samych miejscach co 723, tylko, że trzeba kierowcę o to poprosić 😉
Bischa   TAFC Polska :)
28 sierpnia 2012 17:39
O PKSach wiem, bo jeździłam do koleżanki do Nowego Dworu przez Jabłonnę Transludem 😉
ja się wybiorę na te zawody, mam blisko 🙂 da się załatwić sobie jeszcze wolontariat tam czy już nie ?
Bischa   TAFC Polska :)
28 sierpnia 2012 17:55
O no właśnie? Kasa by się przydała. Mam doświadczenie w wolontariacie (skoki na CSI i powożenie MŚ w parach).
Severus   Sink your teeth into my FLESH
28 sierpnia 2012 18:02
Bischa - jadę od drugiej strony, z Legionowa 🙂 Jak będzie ładna pogoda to rowerem. Z autobusami jest dokładnie tak, jak napisała Pooh.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
28 sierpnia 2012 18:47
Zgłoszenia na wolontariat przyjmowane były pod adresem bazamg@wp.pl

Nie wiem, czy mają już komplet wolontariuszy, czy nie, proponuję po prostu napisać. Ja się zglosiłam dwa dni temu. Trzeba być na miejscu już o 7 rano. Wynagrodzenie w wysokości 50 zł mają dostać tylko ci, którzy będą od początku do końca (od 7 do "niewiadomoktórej"😉.
Stoi ktoś z voltowiczów w Rumiance? 😉 Albo może mi coś o niej powiedzieć, bo wyszukiwarka nic nie wypluła 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
28 sierpnia 2012 19:07
LatentPony, no dla mnie zostanie do niewiadomoktórej nie jest problemem 😉 Widzę, że będę w stanie dojechać na 7 komunikacją warszawską, więc to też nie jest problem, mail wysłany, więc zobaczymy, może się na wolontariacie spotkamy 😁
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
29 sierpnia 2012 21:22
gabb znajoma tam stoi i jest bardzo zadowolona z tej stajni 🙂 tu masz o niej coś więcej: https://www.facebook.com/Stajnia.w.Rumiance
sandakanowa, dzięki, ale już nie potrzeba. 🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
29 sierpnia 2012 22:14
Bischa, i jak, udało się? 🙂
mi jeszcze w sprawie tego wolontariatu nie odpowiedzieli .. a szkoda, bo chętnie bym się wybrała do pomocy. trudno, pojadę tak o . wiadomo o której to się zaczyna ?
famka   hrabia Monte Kopytko
30 sierpnia 2012 11:03
Zapraszam do działu z ogłoszeniami
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w złym dziale
Obawiam sie, ze wlasnie zafundowales sobie antyreklame😉 Stajnie dodaje sie w katalogu i w ogloszeniach, to jest watek dla pensjonariuszy.
famka   hrabia Monte Kopytko
30 sierpnia 2012 11:37
dlaczego jako antyreklamę  ? jest to i stajnia i pensjonat dla koni, ogłoszenie dodane było wcześniej , a tu wkleiłam info o tej stajni
To samo "info" jest w ogłoszeniu.  🙄
famka   hrabia Monte Kopytko
30 sierpnia 2012 11:41
dokładnie tak, wydawało mi się że taka informacja wystarczy
famka, antyreklame, poniewaz nikt tu nie lubi wciskania na sile reklam stajni pensjonatowych. Od tego sa ogloszenia.
Tutaj mozesz poprosic jakiegos pensjonariusza zeby sie wypowiedzial o stajni.
famka   hrabia Monte Kopytko
30 sierpnia 2012 11:44
oki zrozumiałam za błąd przepraszam
A co powiecie o stajni w Podolszynie? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się