Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?

sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 sierpnia 2012 12:31
mnie w ogóle nie chodziło o szatę graficzną! w przypadku klinik szczerze mówiąc mi ona 'wisi' 😉 po prostu ćwiczenia są dobrze zobrazowane, a do tego w tym numerze zostało akurat poruszone zagadnienie, które mnie interesuje, a i nie czytałam jeszcze kliniki, w której akurat ten trener by się udzielał, więc to też in '+'.
w gallopie druga klinika jest lepiej pokazana o czym też tutaj pisałam, ale dla mnie ŚK robi lepszą dokumentację fotograficzną i tyle.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
22 sierpnia 2012 17:17
Czy mógłby mi ktoś podesłać na maila skana artykułu o rozluźnieniu z ostatniego Gallopu? Byłabym wdzięczna. W mojej miejscowości nigdzie niestety nie mogę dostać gazety  🤔
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
22 sierpnia 2012 17:44
ja bym też jeszcze raz ładnie prosiła o skan art. o Galinach z pierwszego numeru  🙂 :kwiatek: :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 sierpnia 2012 17:54
Zaraz wrzucę.

edit:

Gallop 01/2012
W stajniach Barona Eulenburga

klik 1
klik 2
klik 3
klik 4
klik 5
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 sierpnia 2012 18:27
a ja poproszę (przypomnę się) o skany artykułu K.Wiszowaty na temat pokroju, budowy itp. z ŚK. mam drugą część. potrzebuję pozostałych  🙇 :kwiatek:
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
22 sierpnia 2012 21:01
dziękuje JARA  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Severus   Sink your teeth into my FLESH
23 sierpnia 2012 07:41
Podłączam się do prośby sei, z tym że nie mam całości 😉
a ja do prośby iwony9208 gdyby nie był to problem :kwiatek:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 sierpnia 2012 08:31
Czy ktoś nabył juz trzeci nr Gallopu?
deborah   koń by się uśmiał...
23 sierpnia 2012 08:35
a jest już?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 sierpnia 2012 08:36
No własnie wydawało mi sie, że mial byc 20 sierpnia, ale moze cos myle. Chciałabym przeczytać wywiad z trenerem 😉
Gallop miał wychodzić w ostatni czwartek miesiąca, czyli będzie za  tydzień 😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 sierpnia 2012 08:57
aaaa no to musialam cos pomylic 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
23 sierpnia 2012 09:31
Numer trzeci w sprzedaży już 30 sierpnia!

Tak było podane w numerze drugim 😉
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
23 sierpnia 2012 09:32
A macie sierpniowy Koński Targ? U nas nie było nigdzie, nawet w Empiku...
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
23 sierpnia 2012 09:35
JA myślałam że jest tak tylko w Olsztynie.  Nigdzie nie znalazłam  🙄
Trzeci numer Gallopu dostałam dopiero dziś...
trzynastka   In love with the ordinary
01 września 2012 19:30
Gallop ładnie napędził pozostałe czasopisma.
Świat koni zmienia szatę graficzną, KP też jakiś ładniejszy w tym miesiącu ... 😉
Dava   kiss kiss bang bang
01 września 2012 19:34
Gallop ładnie napędził pozostałe czasopisma.
Świat koni zmienia szatę graficzną, KP też jakiś ładniejszy w tym miesiącu ... 😉


Konkurencja zawsze jest zdrowa. Dobrze, że coś się w końcu zmienia  😀 :kwiatek:

A Gallop kupiłam dopiero w 2empiku w Krakowie bo w innych miejscach (np. w galerii Krakowskiej go nie ma).
Jak tam nowy Gallop? Jeszcze nie kupiłam, a ciekawa jestem wrażeń 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
02 września 2012 20:41
Po pobieżnym przejrzeniu stwierdzam, że lepszy od poprzedniego. I jest znajoma para na klinice u Mietka Zagora 😉
Anderia   Całe życie gniade
02 września 2012 21:54
Ja kupuję dopiero jutro, a już się nie mogę doczekać bo normalnie nie mam co czytać 😀
podoba mi się artykuł o dosiadzie - w tym tyg będę ćwiczyć wg zaleceń p. Skowrońskiej  😁; no i sekrety ujeżdżenia - też kilka ciekawych rad można tam znaleźć. Shopping - kurtki na jesień - dla mnie w sam raz 😀 Oraz 'zwiedzanie' Gałkowa w bonusie.

Art o olimpiadzie... Kto oglądał czy śledził na bieżąco (pewnie wielu z Was) może sobie odpuścić. Czyszczenie sprzętu - dla mnie niestety też nic ciekawego (w nr 2 bardzo przypadł mi do gustu art o kąpieli koni właśnie z tej serii 'porównawczej' różnych kosmetyków)...

Podsumowując - nadal jestem na TAK, bo jednak w porównaniu z innymi czasopismami, Gallop ma całkiem fajną formę, po prostu przyjemnie się mi go czyta.
ash   Sukces jest koloru blond....
03 września 2012 07:48
3 nr Gallopu kupiłam w piątek. Jeszcze nie przeczytałam wszystkiego, bo kończę pisać pracę mgr, ale już wiem że mi się podoba!
Mam 3 numer i tak jak z pozostałymi nie mogę się oderwać. Super!
Kurs fotografii jak najbardziej dla mnie.
Na ratunek kręgosłupowi bardzo mi pomaga, zwłaszcza teraz w ciąży mi doskwiera, a jest tam kilka fajnych ćwiczeń.
I jest znajoma para na klinice u Mietka Zagora 😉

ja byłam pozytywnie zaskoczona jak zajrzałam  😀

Własnie kupiłam i biore się za czytanie. Zobaczymy
ładna ta dziewczyna na okładce 😀DDD
Wergeel, hahaha, ja dopiero dziś załapałam. Jestem stara i ślepa albo nieprzytomna...
straszliwie wkurza mnie w Gallopie ze reklamowali go jako profesjonalne czasopismo dla profesjonalistow. profesjonalista owijki zawiazac umie. wie rowniez kto to luzak oraz co oznaczaja poszczegolne skroty konkursow. wiec pismo dla profesjonalistow nie jest w zadnym razie. raczej powedzialabym ze wszystko to sa podstawy podstaw. a tez nie do konca bo np. jesli chodzi o te owijki to juz nie napisali do czego sluza. niedopracowane i przereklamowane. nic na co warto wydac kase
Moon   #kulistyzajebisty
05 września 2012 08:41
Ja chyba powinnam odszczekać moje 'ale' które napisałam o pierwszym numerze ;-)
Co prawda pod względem graficznym nie przyglądałam się zbytnio, ale ostatni numer zawartością sprawił że dłużej przystanęłam w empiku i poczytałam. Ciekawe artykuły o dosiadzie, trening skokowy Koniczki w ogóle wymiata.
Tak więc ogromny plus 🙂

Biżka, to Twoje zdanie, które szanuję, naszła mnie jednak pewna refleksja... Jakby to naprawdę miało być pismo dla profi, to co by miało się tam znaleźć? Biorąc pod uwagę to, kto i jak bardzo się za 'profi' uważa to... chyba same tabelki z wynikami.  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się