produkty ANKY

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 września 2012 17:31
domcia406 miałam grassa i jade a obecnie mam kiwi 🙂 i jest to zdecydowanie kiwi to taki ciepły kolorek, bardzo połyskujący 🙂
a jakie owijki pasują do kiwi ?  (szukam tych ANKY ale nigdzie nie mogę znaleźć)
juliadna ooo dokładnie jest taki jak piszesz! 🙂
magdaszka Z owijkami to ciężko. Ja szukam cały czas do kilku padów owijki i bardzo ciężko coś dobrać z innych firm. A żeby trafić na oryginalne to trzeba mieć dużo szczęścia 😁
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 września 2012 19:07
domcia406 do których Anek jeszcze potrzebujesz owijek?  😉
magdaszka ja też szukam 🙂
juliadna hortensja, alt rosa (usiłowałam kupić fiołek alpejski jarpola, ale jakoś już nie mogę ich znaleźć), offwhite i teraz jeszcze kiwi by się przydały 😉
cornflower Anky
zdjęcie z bokt.nl


edit
racing red

Cornflower super, zamówiłabym z NL ale deczko sporo wychodzi.. w ogóle ile kosztuje komplet w Polsce jak wchodzi kolekcja? Więcej jak 300 zł?
Ok. 220zł pad + 99zł owi  😉
Cornflower bardzo ładny, chyba się skuszę, bo uwielbiam wszelkie niebieskości.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 września 2012 22:00
Cornflower przypomina mi trochę Olimpię  🤔wirek: Ale ładny kolorek muszę przyznać  😁
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 września 2012 22:09
olimpia to taki głęboki neonowy ciemny niebieski, a cornflower  mi przypomina ultramarine  😉



chociaż to fajny kolorek ten cornflower 😀
Zakochałam się w Cornflower...będzie mój... 😍
Racing Red juz w GNL  🙂
Gdyby nie ten gumowany napis, który mnie tak irytuje podczas siodłania. Nie obraziłabym się na Panią Anky, jeśli wróciłaby do starej wersji ;-)
Powrót do starego pikowania oznaczałby przyznanie się do porażki nowego projektu, więc szans raczej zero  🙁  Pozostaje nam nam dać zarobić Anky na nowych ze względu na kolory ( bo są ładne niektóre ) albo szukać tylko starych.
Ja już z Anek starych mam wszystko co chiałam, cobalt ostatnio mnie denerwuje tym rażącym  niebieskim kolorem, zamówie z ciekawości Cornflower i porównam te dwie niebieskości  😉
Livia   ...z innego świata
14 września 2012 07:50
Bardzo fajny ten Cornflower! Racing Red chyba też znajdzie u mnie dom, zobaczymy 🙂

Amarotsa, tak jak pisze Azbuka, niestety raczej szans nie ma, aczkolwiek też bym dużo dała, żeby wróciły stare Anki...
kliknęłam Cornflowera 🙂
jeny, kręci mnie Racing Red, z nowych ES-ów chcę chociaż czarnego i szarego, ES smaragd-white mówi do mnie już od dawna, jeszcze Anka zielona jakaś mi się śni... a kasy brak!  😵
Proszę znawców o pomoc  :kwiatek:
jaki to kolor?
na 100% jakiś ze starych anek 🙂
zdjęcie dobrze oddaje odcień
na pewno nie jest to grey, kupilam z padem a greya nigdy nie miałam


to nie jest do końca "czysty szary" wpada w beż
Precelek myślę, że to może być Pebble.
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/30/142#i
To khaki 😉
Livia   ...z innego świata
16 września 2012 13:09
To mógłby być Khaki albo Fog, Pebble jest raczej bardziej w stronę piaskowego...
Precelku dla mnie to khaki, mam takie w szafie.
Zalcia, gdzie kliknelas Cornfliwer?  🙂
Obstawiam, że gnl 😉
ups to nie tutaj  🤣
wiecie co... racing red jest ładny, cornflower też jest ładny.... ale strasznie są podobne do już istniejących kolorów, więc chyba z czystym sumieniem sobie daruję. dawno nie było jakiegoś ładnego żółtego czy pomarańczowego, albo jakiejś ładnej zieleni. z poprzedniej chorowałam na violet, odkochałam sie na zywo, petrol był ładny, ale teraz chyba mi zapał uciekł.

zacznę się rozglądać przy nastepnej kolekcji, moze na letnią wrzucą coś ciekawszego.
Livia   ...z innego świata
16 września 2012 19:30
Azbuka, na razie chyba tylko GNL ma zimowe Anki 🙂

Isabelle, z przecieków jak na razie wynika, że znów będzie czerwień i niebieski... a mnie się marzy jakiś fiolet na miarę Lavendera Eskadronowego 🙂
Azbuka, tak GNL.  😉
Livia,  mnie się prędzej marzy taki fiolet jak Jarpolowy, uważam, że to przepiękny odcień! a czerwień jest w każdej kolekcji praktycznie... i w kazdej mam wrażenie, że jest taka sama.

zawsze też jest wariacja amber/wheat/innyMałoCiekawyBeż i coś szlamowatego jak thyme. najbardziej oryginalny denim jakoś się niespecjalnie przyjął i bez szału rozszedł po kościach.

mogliby coś takiego jak morska zieleń, turkus, szafirowy czy fiołkowy rzucić. albo inny odcień żółtego czy żółto-pomarańczowego, bo takich było najmniej.

na moje oko bez zdolności do kolorów nie widzę większej różnicy między racing red a indian red, czy między wool white, white i tym takim też białym, bright? czy coś w ten deseń 😉
dzięki  🙂
Livia   ...z innego świata
18 września 2012 09:25
Isabelle, oj tak, mogłoby być coś nowego. Fiolet, wrzos, powtórka Seagreena czy Ruby, może jakaś ładna zieleń albo właśnie taki żółto-pomarańczowy? Tyle możliwości, a i tak będzie niebieski i czerwony...

edit: dotarły do mnie właśnie Cornflower i Racing red, oba są piękne 💘 Jeśli się uda, w czwartek zrobię fotki na koniu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się