NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

marta_sz, chyba nie zrozumiałaś co napisałam.. TAK, umówiłyśmy się na wymianę, wszystko było ustalone, że:
1) Wysyłamy sobie paczki DZISIAJ, tj. 21.09.2012
2) Ja obietnice spełniłam i wysłałam
3) Dostaję info, że MOJA paczka OD użytkowniczki agam zostanie wysłana dzisiaj o 16.
4) PW od agam, żebym dopłaciła 20 zł JESZCZE, bo rzekomo w tym samym momencie zgłosił się ktoś też o te bryczesy i daje więcej (przypominam, że było ustalone już, że agam wysyła mi paczkę 21.09.2012 o godzinie 16)
5) Kolejne PW od użytkowniczki, że bryczesy to ona już sprzedała i do widzenia. BTW - ochraniacze stajenne również, więc nie mamy o czym rozmawiać 🙂

Gdzie Ty miałaś napisane, że ona ma w ogóle chęć mi odesłać towar? Odbierze sobie teraz moją paczkę i ma ogłowie za free, a ja nie mam ani bryczesów, ani kasy.

Nie wiem na jakiej podstawie wyciągasz wnioski, że "będę stratna tylko na przesyłce". Sorry, a ogłowie to już wartości nie ma? Tym bardziej, że jest NOWE jeszcze z metką.
Dodam, bo może nie zrozumiałaś - bryczesy sprzedała komuś innemu mówiąc mi już po fakcie. Mniej więcej w trakcie kiedy miała być wysłana moja paczka od niej. Ona odbierze paczkę, bo widzę, że tylko na tym jej zależało - żeby oszukać ludzi. Oby paczka wróciła albo oby przesłała mi pieniądze. W ostatniej wiadomości napisała, że wyśle przelew. No zobaczymy. Oczywiście nie omieszkam napisać czy przelew doszedł (lub moja paczka z powrotem). I to był największy błąd, że nie wysłałam za pobraniem.. ale cóż - człowiek uczy się na własnych błędach, nie mniej jednak takie zachowanie jak przedstawiła i reprezentuje swoją osobą użytkowniczka agam jest dla mnie bezczelne i chamskie.
Dlatego też ostrzegam przed nią. Na facebooku handluje jako Agnieszka Marczyńska i jest pieruńsko miła na początku 🙂 Tylko potem rosną same problemy do rozmiarów niewyobrażalnych.

EDIT: literówka.
Nigna   Warto mieć marzenia...
21 września 2012 21:39
shilton: czemu ty sie tak bulwersujesz ? Twoja wiadomość nie była do końca zrozumiała, teraz jest wszystko dokładnie wyjaśnione. Czemu z góry spisujesz swoje ogłowie na straty 😲 ? Nie ma paczki za darmo bo masz dowody na to że miała zapłacić w formie wymiany ( to też transakcja !) . Więc jeśli dziewczyna nie odeśle ogłowia lub kasy za nie to spokojnie możesz się wybrać nawet na policje 🙂
W sumie miałam o tym nie pisać ale widzę że ktoś się naciął właśnie na użytkowniczke agam
Kupiłam właśnie od niej derkę która miała być tylko przymierzana i mieć 2 małe przybrudzenia.
Derka jest cała uwalona i na pewno była używana jakiś czas a tania nie była, nie wiem co z tym zrobić 😫
Nigna, zobaczymy czy mi odeśle.. cokolwiek 😉 Jeżeli nie to jednak się wybiorę na tą policję tylko czy to coś da w ogóle.. A potem ludzie się dziwią czemu to inni nie ufają już.. No właśnie przez to. Somebody, może wrzuć zdjęcia dery 🙂 Widzę, że nie jestem jedyna oszukana ;D
Na fotach aż tak nie widać, kiepska jakość


takie coś się od przymierzenia nie robi



Widać że derka była po prostu używana a miała być nowa, tylko przymierzona
No fakt, na przymierzoną to ona nie wygląda.. i plamy też widać.. No i jak tu ufać ludziom..
trzynastka   In love with the ordinary
21 września 2012 22:34
podciągnęłam kontrast na fotce derki somebody, nie ma wątpliwości, ze jest brudna.
oooo nine, mistrzowsko ;] teraz to jest bardzo brudna 🙂
Mam pytanko. Po ilu dniach mogę się udać na policję w sprawie tego oszustwa?
O dzięki nine teraz widać dokładnie jej stan. Żeby nie było wątpliwości z drugiej strony i od wewnątrz też tak wygląda ale już nie robiłam zdjęć 😉
shilton, poczekaj az paczka dojdzie, bo jest nikla szansa, ze wroci, albo zostanie odeslana. jesli nie- wtedy idz na policje.
w dobie internetu można z łatwościa uderzyć do rodziców oszustki lub kogos z rodziny . Pieniądze bardzo szybko wpływają na konto 😉
katija, dzięki za radę, poczekam jeszcze kilka dni, zobaczymy czy się w ogóle odezwie.. 😉
whisperer13 pomysł dobry.. tylko jak znaleźć tych rodziców!?
Shilton nie rozumiem czemu sie tak wsciekasz na mnie, napisalas mocno chaotycznie pierwsza wiadomosc stad chcialam doprecyzowac.
Oczywiscie, ze Twoje oglowie ma wartosc natomiast skoro uzytkowniczka nie dotrzymala slowa to chyba tak po prostu sobie nie chce go przygarnac? A jesli chce to masz wszystkie dowody - korespondrncje, dowod nadania i z tym idziesz na policje.
Nie odgryzaj sie na innych za to, ze ktos Cie oszukal... Tym bardziej, ze mialysmy transakcje kupno- sprzedaz miedzy soba i bylo ok, prawda?
Niestety zawsze znajdzie sie ktos, kto napsuje krwi i polaszczy sie na pieniadze, najbardziej chyba lsni gwiazda splesnialego wytoku..
emptyline   Big Milk Straciatella
22 września 2012 06:45
Nadżafowa też daje radę, a Siss? Myślę, że mogą się bić o podium...  😤
Smutne, ale prawdziwe... Mnie najmocniej ten wytok poruszyl :/
Rozumiem, ze pieniedzy ani czapraka nadal nie masz?
emptyline   Big Milk Straciatella
22 września 2012 07:27
Coś ty :/ Sprawa dla niej skończona, dziewczę bezczelne, naprawdę bezczelne. Bo przecież ja sama zniszczyłam tak wytok w tej nieszczęsnej torebce albo rzekomo używając go kilka dni i nie wiem co z nim robiąc. Chyba go kwasem polewałam.  🙄 Przez to cierpią tylko inni użytkownicy, za cholerę już nie ufam, a jeszcze przecież Nadżafowa dolała oliwy do ognia.
marta_sz to prawda, że miałyśmy transakcję między sobą i wszystko było w jak najlepszym porządku.. Ochraniaczki przyszły do mnie jeszcze w opakowaniu z metkami.. No każdemu życzyłabym tak uczciwych sprzedających! Jeszcze mimo tego, że czekałaś na pieniążki chyba troszkę dłużej? 🙂

A emptyline też się wcale nie dziwię, że już nie ufa ludziom, bo ja po wczorajszej sytuacji też już mam z tym problem.. Oczywiście ani wiadomości ani przelewu od agam nie ma.. Bezczelna dziewucha.. Straszyła mnie jeszcze przez PW, że jak jej nie wyślę ogłowia to mnie znajdzie i "będzie cieniutko" 😉) Ale mam jej adres, chyba się przejadę..
ojj przejedz sie z duzym facetem😉
sylwiaj, aż tak? hehe
No dobra.. To zbieram chętnych.. kto jest z Wawy i okolic chętny się przejechać do niej? ;D A może kogoś w mazowieckiego też oszukała?
shilton , normalnie... wchodzisz sobie na  fejsika  lub nk i szukasz u niej w znajomych ludzi o tym samym nazwisku. Metodą prób i błedów, na pewno ktoś zareaguje. Imię i nazwisko masz, bo robiłas przelew.

Mnie taka przykrośc spotkała pare lat temu i bardzo skutecznie odzyskałam kasę (razem z 10 innymi osobami oszukanymi)
a ja nadal nie dostałam ani padu, ani kasy od Tymbark  😲  😤
ktoś jej przesłał pieniadze za bryczesy w 15 sekund, a ona od wczoraj przelew robi i jakos tak natychmiastowy nie jest😉
shilton

Strzelam ze uzytkowniczka doczytala ze jestes na liscie nieuczciwych od dlugiego czasu i to nie przypadkowo, i postanowila wycofac sie z transakcji z toba. Nie ma co sie podniecac, pewnie dostaniesz wszystko z powrotem.   
Też nieprzyjemnie..
A zna ktoś użytkowniczkę stewa? Miał z nią jakieś nieprzyjemne transakcje?
jak zwykle wszyscy pisza tylko polowe prawdy albo wysylaja czesc korespondencji!!! pytalam sie 4 razy o nr konta!!! jednak mi go przesłać nie mozesz! i to jest oszustwo? ja chce zaplacic za oglowie, zaraz jak je dostane, przeslij cala korespondencje, a nie tylko wyrywki! ktos dal wiecej za bryczesy co nie zmienia faktu ze za oglowie zaplace! Idz na policje odesla Cie z kwitkiem!

chec odeslania towaru byla napisana w tym samym mailu co info ze ktos DAL wieksza kwote za bryczesy!  tyle ze u Ciebie z rzetelnoscia przedstawiania faktow to jest ciezko!
napisalam jasno i wyraznie ze zaplace za oglowie z kosztami wysylki!
nie jestes jedna osoba ktora jest zainteresowana ogloszeniami i duzo osob w tym samym czasie pisze maile decyduje sie obiecuje ze odpisze nastepnego dnia i zazwyczaj nie odpisuje! zerezwuje a potem rezygnuje! no i co? itp mam czekac w nieskonczonosc?

tylko po co chcesz kupic odemnie kolejna pare bryczesow skoro jestem OSZUSTKA?

co do derki to tez moze wyslij cala korespondencje? napisalam jasno ze zmniejszylam Ci sume pobrania, bo derka jest w kilku miejscach brudna i jednak byla na koniu!! nie podoba Ci sie? derka ktora kosztuje 540 zł za 260 zl wysylaj ja do mnie spowrotem! nie mialam czasu jej uprac bo zalezalo Ci na szybkiej wysylce! ale odeslij! wysle kase na konto, albo wyslij za pobraniem wraz z kosztami wysylki! upiore ja i sprzedam za 400zł bo mam innego kupca!!!
po co takie rzeczy zalatwiac na forum? nawet bym nie wiedziala ze cos jest nie tak, wystarczylo napisac mi wiadomosc! nie widze problemu
aha pranie derki to ok 20 zł

jeden dzienw wystarczy maila nie sprawdzac i odrazu jest sie oszustem! w pt wieczorem to zadko kto jest w domu i sledzi swoja skrzynke! ps dziwne jest tez to ze dziewczyna od bryczesow chce kupic ode mnie KOLEJNA pare... 

przelew otrzymala wraz z kosztami wysylki! zgodnie z umowa!!

ale pewnie i tak zle i tak nie dobrze! pozdrawiam i zapraszam na moje aukcje!

edytuj posty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
22 września 2012 12:18
agam, edytuj posty !!  🤬
Wiadomość napisałam Tobie 🙂
Fakt już po wysłaniu paczki napisałaś "Derka jednak byla na koniu i jest w dwoch miejscach lekko przybrudzona"
Ale po takim tekście nie spodziewałam się że będzie tak "przybrudzona" w sumie wszędzie, po prostu otrzymałam derkę w innym stanie niż się spodziewałam.
Bo na początku pisałaś że "byla jedynie przymierzona na konia"
Wyszło jak wyszło, szkoda bo przesyłka doszła do mnie na prawdę bardzo szybko i derka sama w sobie jest super.
Uważam sprawę za zakończoną, nie ma co się obrażać po prostu następnym razem opisz faktyczny stan sprzedawanych przedmiotów to takich opinii nie będzie.
Napisałam tu tylko dlatego że zobaczyłam że ktoś również ma jakieś problemy z wymiana z Tobą, ale to już nie wnikam czy prawdziwe.
przeprosilam Cie za cala syluacje, szczegoly wyjasnione zostaly na pw! ciesze sie ze derka sie podoba i pasuje na konia, pozdrawiam 🏇
shilton

Strzelam ze uzytkowniczka doczytala ze jestes na liscie nieuczciwych od dlugiego czasu i to nie przypadkowo, i postanowila wycofac sie z transakcji z toba. Nie ma co sie podniecac, pewnie dostaniesz wszystko z powrotem.   


Sorry, a skąd akurat ty możesz wiedzieć za co tu się pojawiłam dawno temu? Pojawiłam się wpisana przez ciskę, bo zwyczajnie rozmyśliłam się z rzeczy. I to tyle w tym temacie. Nikogo nie naciągnęłam na kasę ani nikomu niczego "nie zapomniałam wysłać".

agam, To teraz wypadałoby wszystkich przeprosić.. Ja również nie miałam na celu zaczynania awantury z agam. Informuję, że dostałam od użytkowniczki maila z takim zdjęciem:
Oczywiście dam znać jak przelew dojdzie. Oby doszedł ;]

Tymczasem dziękuję wszystkim za pomoc w tym temacie. Bez Was na pewno by tak kolorowo nie było.

EDIT: Zmniejszyłam zdjęcie.
wszczelas chamska awanture i pyskowke,obrzucajac mnie blotem, ktora tylko przeciagnela sprawe! przepraszam wszystkich  🙇 🙇 pozdrawiam serdecznie!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się