Kącik Małolata...:D

Ja miałam blond ciemny (naturalne), blond jasny, brązowe, prawie czarne, CZERWONE (czas kiedy mówili do mnie "Arielka"😉, potem wyblakły na róż, potem były rrrrrude, potem ciemny brąz, teraz mam brąz z refleksami rudości 😀

notbelieve gratuluję 🙂 Też bym chciała trochę pojeździć  🙄
maiiaF tadaaam!  pw poszło 😀 
widzę, że nie tylko ja lubię rewolucje na głowie  😂
ale teraz bym im tego nie zrobiła. Za długie są. Za dużo bym straciła xD
to moja jedyna miłość  😍
Ja teraz włosomaniaczka i najwyżej hennę kupię 😀 Oszalałam na punkcie odżywek, masek, dodatków etc  😜
ja też 😉 moje włoski mają sie o wiele lepiej na pielęgnacji naturalnej
czasu nie mam, zeby przeczytac wszystko co naprodukowaliscie...
Ale pochwale sie, ze juz dzis Strachy Na Lachy  😜  💘 😅 szykuje sie i leeeece
infantil udanego! (choc nie trzeba zyczyc, na pewno taki bedzie 😀)

ja jestem po zajebistym koncercie happysadu 😍 bylam wczesniej na ich kilku, ale na zadnym nie bylo takiego pogo jak wczoraj. ekstra. 😜
i nigdy sie jeszcze tak ze mnie nie lalo jak wczoraj wlasnie. 😁
dziewczyny....  😂
co Wy wiecie o nieudanych kreskach  😁 ja robiłam teraz takie przeboje, że szok  😵 mam rękę jak alkoholik  🥂
ale w końcu się udało, i jestem zadowolona! 😀

nie ma to jak już szykowanie się od 14 na wieczór  😂
a i tak pewnie się spóźnię  😵
mimo, że pewnie będę wychodzić z domu 21.30 - 22
stwierdzam, że ludzie dzielą się na: szczęśliwych i tych, których prześladuje pech, ja zaliczam się do tej drugiej grupy 🙄
borkowa. co się stało?  :przytul:
Miałam najlepszą pod słońcem przedurodzinową imprezę, uwielbiam tych ludzi. 😍

Wybaczcie, że tak wpadam i nawet nie nadrobię zaległości, ale musiałam się z kimś podzielić moim nadmiarem szczęścia. :kwiatek:
wieki Cię tu nie było 🙂  😍
cieszmy sie razem  💃
Jest tak ciepło, że wyszłam powdychać świeżego powietrza, a nie farby 😁 bez bluzy, cudooownie 💘

i miałam dylemat co do odcieni jak mieszaliśmy farbę z pigmentem. ja to bym jeszcze ciemniejszą zrobiła, ale tata ze swoim głosem rozsądku trochę mnie ogarnął 😎 🤣 zobaczymy co tam wyjdzie 🥂

fly, dobre imprezy to podstawa 😎

borkowa, pw do mnie, natychmiastowo!
Czytam a tu o mnie. Nie wczytałam sie o co chodzi ale notbelieve i Heval, piszcie jak coś 😉
A Jelonek to muzyk <klik> i dziś lece na koncert
edit: Chociaż w sumie, [b]Infantil[/b] zabierz mnie ze sobą na strachy, zapowiadał sie świetny koncert ale znów... :/
Alabamka dobrego koncertu i nie pozabijaj się 😀 (następnym razem uzbieram kasę tak, że mnie będzie stać i pójdę o!)

Lenia mam. Za to zrobiłam się twórcza bardzo  😜
małolatki, zapomniałam powiedzieć 😵 Młody w tamtą niedzielę wyjechał do nowego domu, w sumie strasznie było smutno, ale cieszę się, jego nowi właściciele, zrobili super wrażenie, na koniec foto pamiątkowe :kwiatek:

a ja ostatnio mam ochotę kupić kilka płyt, a kasy nie ma 🙄
A ja dzisiaj byłam w stajni.
Mega jazda, uwielbiam naszego arabka <3
Swoją drogą mamy w stajni nowe 'coś'.
Niestety nie wiem, czy kupione, czy wydzierżawione, w każdym razie chodzi na razie tylko w bryczce.
Szczęściary. Ja na jeździe nie byłam od dobrych 2 tygodni  😵


A teraz siedzę z "kochaną" rodzinką na urodzinach starszej siostry.
A ja dziś miałam meega dzień  😍 dawno się tak nie śmiałam  😁
to pięknie 😀 ja tez miałam dziś miły dzień z kumpelą, a teraz będzie wisienka na torcieeee  😍 😜 😜
Chyba będzie mała zmiana planów. Zamiast szukać na allegro białego podkładu i sztucznej krwi odpowiedniej dla naszego przedstawienia projektu o wampirach w szkole piszę z koleżanką i może uda nam się pojechać na trening.  😁  Co prawda nie wiem co na to portfel mojej mamy ale ja jestem na tak
Właśnie właśnie Małolaty. Mam imprezę niedługo, taką domówkę zwykłą, ale organizatorka chce, żeby każdy przyszedł z jakimś elementem przebrania halloweenowego. I ja właśnie myślałam, żeby zrobić sobie białą twarz i czerwone usta, ale może wymyślicie coś lepszego? 😉 Bo nie mogę znaleźć nigdzie białego pudru/podkładu w niskiej cenie 😉
Ja na imprezę do koleżanki hallowenową, przebieram się w tak jakby uciekającą księżniczkę z balu  😁 muszę korone kupić, i farby do ciała jeszczee.
Kamita ja siebie nie widzę w roli księżniczki w ogóle  😁
W ogóle to moja mama oglądała w piątek "jaka to melodia" i na widowni siedziała dziewczyna BARDZO podobna do Ciebie. To nie byłaś może Ty? 😉
Alabamka  nie pozabijaj się 😀

Na skrzypku...  😁
Wróciłam, jestem wściekła
Ja tak profilaktycznie tylko 🙂
A co się stało?
borkowa., młody piękny 😍 najważniejsze, że będzie miał dobrze 🙂

Alabamka, wściekła na Jelonka? 😁

wstałam równe dwie godziny temu 😵 nie ma to jak w niedzielę obudzić się o 5:40 🤔wirek: poszłam biegać, potem spacer z psem, zaraz robię lekcje i szykuję do obiadu. czekam na tatę i kończymy pokój, aktywny dzień 🤣 ale jednak wilgoć w powietrzu, kurz remontowy i ta moja astma oskrzelowa robią swoje 🤔
Heval hehe, nie to nie ja  🙂
maiiaF uśmiałam się
Heval  białego podkładu tanio nigdzie nie kupisz. Chyba że upolujesz na allegro - co graniczy z cudem. już od dawna przeglądam wszystkie strony i jak nazłość nieumiem nic znaleźć. Ostatnio jeden chłopak z mojej klasy stwierdził "po co będziesz wydawać 3 dychy na białe gów*o na twarz. Kup sobie biały krem, wysmaruj nim twarz i 3 dychy masz w kieszeni"  😵
Heval, Matuzaalem, biały puder widziałam w zeszłym tygodniu w Inglocie 😉 w Sephorze też kiedyś były

edit: a podkład kiedyś zabrałam siostrze niechcący, prawie biały był, ale za chiny nie przypomnę sobie jakiej firmy 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się