Na żywo chcielibyśmy poznać...

noen   A story of a fighter of our human race
21 listopada 2012 12:53
yga, Ja moge zaprosic w wakacje! 🙂 Wtedy zawitam do Polski!
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 listopada 2012 16:15
Trzymam za słowo!  😉
noen, to się zrobi powtórkę wtedy 😁
a odnośnie Pana Tadeusza...
MÓJ CI ON  😁
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,109.msg666550.html#msg666550
Pamiętam! 😁
A ja wrecz nie moglam uwierzyc, ze tyle osob mnie wymienilo  😡
Bardzo, ale to bardzo bym chciala miec mozliwosc tak sobie gdzies wyjsc i spotkac kogos z Re-Volty. Moja lista jest osob, ktore chcialbym spotkac przy herbatce badz na zawodach jest bardzo dluga, mam nadzieje, ze kiedys los sie do mnie usmiechnie i bede miala mozliwosc siedziec w Polsce i odnowic, odswiezyc badz zaznac nowych przyjazni.
fajny temat, przeczytałam cały wątek i przypomniałam sobie starą voltę, kiedy pisałam bardzo dużo i wielu użytkowników widać tu do dziś, co niesamowite 🙂

Ja bardzo chciałabym poznać osobiście w szczególności kilka osób:

Sierrę, Kujkę, Dzionkę, Dworcikę, Sznurkę i Zairkę - każdą z was w szczególności śledzę w różnych wątkach, mimo, że sama prawię nie piszę.  Trzeba nadrobić 🙂 mam nadzieję, że uda mi się na jakieś re-voltowe spotkanie w końcu przyjechać 🙂
Djarumm, Pinesska, ojej, bardzo mi miło!! Nic tylko się kiedyś naprawdę umówić na spotkanko 🙂 
Pinesska, miło wiedzieć 🙂 Daleko do siebie nie mamy, więc pewnie dałoby się coś zrobić!
Dzionka - mam rodzinę w Wawce,więc kiedyś... why not ?  😎
chyba że Ciebie przypadkiem ,pewnego razu, wywieje do Bielska  🙂
kujka   new better life mode: on
25 listopada 2012 09:38
Pinesska, to bardzo sie ciesze, bo zawsze jak widze Twoje zdjecia to mysle sobie ze jestes mega pozytywna osoba z ktora bym sie mogla swietnie bawic 🙂 takze jak bedziesz chociaz przejazdem w Warszawie to wiesz... 😉
ekuss   Töltem przez życie
04 grudnia 2012 14:07
Mi jeszcze wpadła do głowy ekuss, za jej podejście do życia i przede wszystkim psiaka.

w wakacje zapraszam do Sosnowca 😀 ew. w okolice Krotoszyna 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
07 stycznia 2013 20:34
Ja bym bardzo chciała poznać sznurkę, bo jest dla mnie mega pozytywną osobą, uwielbiam jej zdjęcia, wpisy, bloga... Taką niecodzienność, te wszystkie rękodzieła, liry korbowe (uwielbiam!!!), tańce i śpiewy - inna bajka.

Oraz Dodofon i Pokemon, bo uwielbiam tę ich ciętą ripostę i podejście do życia (no, na podstawie postów wnioskując).

oraz Muffinkę i ash - kurczę, tyle lat mieszkałam w tym samym mieście... 😉
Ekuss, w polsce mieszkasz w sosnowcu? 🙂
ekuss   Töltem przez życie
07 stycznia 2013 21:07
Tak-w Sosnowcu 😀 Chociaż bywam też w Wielkopolsce
No proszę, to jesteśmy sąsiadkami 😉
ekuss   Töltem przez życie
07 stycznia 2013 21:14
oo,a skąd jesteś?
yga, ja i emade często występujemy w komplecie i mam nadzieję, że kiedyś uda się jakieś spotkanie w końcu! 😀 Też chciałabym Cię poznać!

Nigdy się nie spodziewałam, że przez forum poznam kogoś, kto teraz zna mnie na wylot i zawsze pomaga jak mam jakiś problem (mówię tu o emade właśnie, która kiedyś napisała do mnie PW i tak to wszystko się zaczęło 😉 )
Pomimo, że niewiele się na forum wypowiadam to jednak sporo czytam, przez co chciałabym tu wiele osób poznać.
Na pewno sznurkę, Julie, baffinkę, Pursat, wilczyk, Dodofon, Dzionkę, nine, Ponię, hanoverkę
Nigdy się nie spodziewałam, że przez forum poznam kogoś, kto teraz zna mnie na wylot i zawsze pomaga jak mam jakiś problem (mówię tu o emade właśnie, która kiedyś napisała do mnie PW i tak to wszystko się zaczęło 😉 )


Ja w taki sposób poznałam kojota, który(a) nie odzywa się chyba wcale 😉 Przez kilka lat znajomości doszłyśmy do miejsca, gdzie chyba więcej nie da się komuś powiedzieć.
Karolinaaa ja również chciałabym Cię poznać  :kwiatek: także jak będę się wybierać do Wrocka to koniecznie dam znać  🥂  🤣


Dworcika, Yga kiedy ten zlot w Toruniu robimy?  👀  😁
baffinka, ja siedzę z d*pą na miejscu cały czas. Mnie w sumie wszystko jedno, będę dobra i się dostosuję 😎
yga   srają muszki, będzie wiosna.
17 stycznia 2013 15:43
Jak narazie leczę kacówę z wczoraj, muszę się psychicznie i fizycznie przygotować na TAKI zlot  😁
W lutym jak najbardziej mogę (po obronie inżynierskiej  🏇 )
yga, łajdaczyłaś się z Tadziem? BEZ NAS?!
yga   srają muszki, będzie wiosna.
17 stycznia 2013 15:55
Oszalałaś? Mam zasady, ja nie z tych! Tadzia nie tykam aż do przyjazdu (nie powiem, takie nietykalstwo jeszcze bardziej mnie podsyyyycaaa mrrrr, aż się doczekać nie mogę  😡 )
Wariatka  😀 no to w lutym atakujemy Tadzia  🥂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
17 stycznia 2013 16:07
Ano! Luty jak najbardziej! Fajnieee !  💃
Dworcika, fajne są takie przypadki, forum łączy ludzi 😉
a tak w ogóle to Twoje posty też lubię czytać, też z chęcią bym Cię poznała

baffinka, czekam!  🥂
yga w lutym powiadasz? W lutym to mam urodziny, także Wrocław zaprasza  😀
karolinaaa, a proszę bardzo 😉 W lutym akurat Toruń stoi otworem, co wyszło w powyższych postach ;p A 2 okazje, to okazja dla 2 Tadeuszów!
yga, zboczeholiku! Zdradziłaś Tadzia!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 stycznia 2013 17:05
Nas jest więcej więc to wy musicie przyjechać tu. 😉
JARA, mądrze pisze! 😉
Zapomniałam jeszcze dodać berę. Za całą tę akcję ze Sławkiem i Mafią jest moim forumowym guru, pokazała, że wspólnymi siłami można komuś bardzo pomóc, aż miło się czyta 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się