Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
czy za dowód (wyrobienie) się płaci?
za pierwszy na pewno nie
ash   Sukces jest koloru blond....
27 listopada 2012 19:22
za wyrobienie nowego (zmiana nazwiska) też nie!
uff, dzięki. jutro jadę do urzędu odebrać plastik i się zastanawiałam, czy pieniądze brać
ash   Sukces jest koloru blond....
27 listopada 2012 19:37
cavaletti, w urzędzie płaci się z góry! 😀
Co zrobić, kiedy wilki pojawiają się na obrzeżach miasta, w pobliżu bloków mieszkalnych?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 listopada 2012 19:56
Dzwonić do koła łowieckiego lub inspektoratu weterynarii. Może być też policja lub straż miejska. Wilki są pod ochroną i na Dolnym Śląsku praktycznie nie występują 😉

Co to za film, z którego sceny widzimy tu?:
Jest w pierwszym komentarzu :P Legend Of the Seeker.
budyń- Dzięki. Jakoś nie wpadłam na to 😉
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
27 listopada 2012 21:23
Hanulqa, zdjecia! zdjecia robic! 😉
Czym różni się fluid od podkładu?  😡
opolanka   psychologiem przez przeszkody
29 listopada 2012 08:18
Alabamka,
Nadrzędną kategorią jest podkład, który może wystepować w kilku postaciach:
-fluidu;
-kompaktu;
- sztyftu.
Fluid jest płynną postacią podkładu.

- podkład we fluidzie - rozświetlający , transparenty , matujący , półmatujący , kryjący , półkryjący , nawilżający - z reguły nakładany palcami , ujednolica karnację , wygładza . Mniej obiąża skórę niż kompakt . Uniwersalny - Lubią go cery młode , tłuste z problemami jak i panie dojrzałe .Zdecydowanie zapewnia najbardziej naturalny wygląd .
- podkład w kompakcie - do jego nakładania posługujemy się gąbką ponieważ ma gęstą konsystencję ,podkład ten kryje w sobie dość dużo pudrów i z zasady takiego podkładu nie powinno się już przypudrowywać , kryje zdecydowanie intensywniej niż podkład we fluidzie , lepszy na wieczór , zdecydowanie bardziej polubią go cery suche .
- podkład w kremie - o gęstej , odżywczej już konsystencji , z zasady przeznaczony dla cer dojrzałych i suchych .

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=6344 🙂
Jara, tyle, że straż miejska powiedziała, że nic z tym nie zrobi, bo to sprawa jakiegoś weterynarza z Wrocławia, a koło łowieckie też, że tak powiem, nie chce mieć z tym nic wspólnego... Wilki pojawiły się na opolszczyźnie, dokładniej na obrzeżach Opola, czasem psiarze chodzący ze swoimi czworonogami widzą je na polach, jak moja mama, często też są widywane ich ślady. Niby fajnie, bo ja osobiście wilki uwielbiam, ale trochę strach z domu wychodzić...
Szafirowa, dlatego wszędzie teraz chodzę z aparatem, mówię całkowicie serio.  🤣
opolanka, Ach dziękuję 😀
Gdzie dostanę kubki o pojemności minimum 0,5l? Właśnie pękło mi moje najukochańsze herbaciane "wiadro"  🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 listopada 2012 18:15
kotlet w sklepie z duperelami 'Flo' w Złotych często pojawiają się różne kubki małe i duże, może półlitrowe też są  😉
W carrefour są pół litrowe kubki i szklanki, szerokie, nie wysokie.
Gzie kupię plastikowe prawidła do butów, chodzi mi o sieciówki/ markety itd. nie skepy internetowe czy allegro?  :kwiatek:
W ikei są, przynajmniej tak mi się wydaje.
Dziękuje  :kwiatek: faktycznie są!  Właśnie mi się wydawało, że gdzieś widziałam... Poszukam jeszcze po marketach, bo w Olsztynie Ikei brak, a wykoślawiłam buty tak, że mi się w nich niewygodnie chodzi...
może spróbuj powkładać plastikowe butelki?
Gdzie dostanę kubki o pojemności minimum 0,5l? Właśnie pękło mi moje najukochańsze herbaciane "wiadro"  🙁


[[a]]http://www.porceland.pl/search/node/kubek%2050[[a]]

Mam, używam od kilku lat i szczerze polecam - są niezniszczalne. Mają też w ofercie kubki o pojemności 1L i dla mnie to jest najlepsze wiadro na herbatę do nauki, bo przez cały wieczór nie muszę wstawać 🙂
fin, dzięki, ten litrowy chyba będzie najlepszy!
To tutaj są: [[a]]http://www.porceland.pl/search/node/kubek%20100[[a]]

Mają świetną cenę w stosunku do jakości 😀
kto jest na awatarze zen?
fin, czyli mają takie fajnie grube ścianki? 😀

Ten mój ukochany który pękł kupiłam w coffee heaven ale to za czasów jak tam pracowałam więc zapłaciłam ok 10zł po zniżce pracowniczej 😁 a teraz nie widzi mi się kupować u nich takiego samego za 30zł jak nie lepiej...
Scottie   Cicha obserwatorka
01 grudnia 2012 14:37
kotlet, to wynieś hahahaha 😉 chyba, że te co podają w kawiarni są mniejsze. Nie da się go skleić?
kotlet, ma grube ścianki, porządnie zrobione ucho i nadruk (czy jak to się mówi), który wygląda po wielu myciach w zmywarce tak samo jak w momencie kupna 😀

Zawsze jak jestem w okolicy to zajeżdżam do Lubiany, bo w ich sklepie stacjonarnym są też takie same, tylko z kaszubskimi wzorami, również śliczne 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się