Second hand, ciuchland, szmateks...

Hej Warszawiaki, może macie do polecenia jakieś SH? Byłam w paru w śródmieści (gdzie ceny trochę zwalają z nóg momentami), ale nic ciekawego nie było, raz jedyny udało mi się spódnicę w kratę za 8 zł dorwać.
Będę wdzięczna 🙂
podbijam pytanie budyń!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 listopada 2012 17:44
Ja wczoraj znalazłam na Grójeckiej sh gdzie była cena 28zł/kg, jak na Warszawę to chyba dość mało  😉 wyhaczyłam kurtkę z vero mody  😉 ogólnie kurtek było całkiem sporo fajnych, na inne rzeczy nie patrzyłam. Było to w okolicy Grójeckiej 70 ale dokładnego adresu nie pamiętam.
Właśnie sobie uświadomiłam, że od bardzo dawna nic nie kupiłam w warszawskich ciuchlandach. Jak znajdę jedną fajną rzecz w normalnej cenie to jest święto. Dzisiaj na chwilę weszłam do toruńskiego sh i wyniosłam 3 rzeczy: bluzę, koszulkę i spodenki 🙂
Jak byłam poprzednio to wyniosłam pełną siatę.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 listopada 2012 18:13
Chess ja też tak mam, u siebie w Świdniku kupuję miliony rzeczy, w Warszawie nawet jeśli już znajdę coś godnego uwagi to szkoda mi kasy bo ceny mają takie, że mogę sobie kupić ubranie w sklepie  🙄
Które sh w Toruniu są warte uwagi?
Ja bywam w tych przy Manhattanie, w dwóch na starówce i w jednym pod takimi dachami (coś w rodzaju hali handlowej, nie wiem jak to dokładnie określić a nazwy ulicy nie znam), na Rubinkowie bodajże (w nim kupuję najwięcej).
jett   success is the best revenge
20 listopada 2012 19:04
Ja dzisiaj dorwałam kamizelkę na konie za całe 4,19  🙂
Mi się dzisiaj udało kupić za 1,5zł kurtkę Nike, na wiosnę. W sam raz na konia  😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 grudnia 2012 08:16
Ja miałam wczoraj zacne zdobycze, 2 wory za całe 35zł  🤣
2 pary dzinsów, masa koszulek, botki
Jedne dzinsy pięęękne, z przeszyciami, ostre rurki, w stanie wskazującym na nieużywane, za..2zł.
Tak, wczoraj miałam dobry dzień!  🏇

Proszę, oto botki z new looka w świetnym stanie!  😍 fleki nawet nieruszone. Za całe 8zł  😜
yga extra buty, miałaś wielkie szczęście  🙇 Pokaż rurki  😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 grudnia 2012 09:47
dzięki dzięki, też uważam że są piękne.
a rurki schną, wstawię później !  😉
Wow!! Ładne zakupy jak na taką kwotę  😀  A buciki śliczne!

U nas nic ciekawego nie ma, i to już od dłuższego czasu .
Wyhaczyłam za 1 PLN długi płaszcz. PUCHOWY. Head'a. Mmm, jaki cieeeplutki.  😍
halo pokaż  zdjęcia  😉
siwaaa, dopiero, jak mu kolor zmienię. Nie jest brzydki - off-white, odrobinę... lila? Ale taki kolor to fajny na śnieg (że po nartach), a nie do stajni. Na razie z sukcesem uprany.
Jak wyschnie i będzie miał odpowiedni kolor to wstaw zdjęcia  😉
noen   A story of a fighter of our human race
12 grudnia 2012 13:40
yga, Piekne! 💘 Wpraszam sie pewnego dnia z Toba na polowanie, bo widze, ze masz szczescie! 😀
Gdzie wy takie rzeczy wyszukujecie no? W Katowicach nie ma 🙁(
[quote author=dżelson link=topic=50637.msg1222904#msg1222904 date=1323893289]
Z polecenia znajomych ze stajni odnalazłam świetny szmateks w Olsztynie na Starej Warszawskiej, gdzie co tydzień są dostawy bryczesów w świetnych cenach i w super stanie 😉
[/quote]

Mogłabyś podać dokładne namiary ? 🙂
Ja dziś sie przeszłam i znalazłam sobie sukienkę , narzekałam ze nie moge znaleść żadnej w sklepach 🙂przepraszam zdj na szybko , za jedyne 16zł (h&m)
Ja weszlam na moment zobaczyc czy cos ciekawego jest w SH obok bloku babci. No i wyszlam z 3 parami spodni, 2 swetrami i marynarka a do tego kaloszami dla babci ! Wszystko w stanie idealnym - jak nowe. A kosztowalo mnie to szalone 16 zl! Jak ja kocham SH 😍
U mnie w SH widziałam ostatnio płaszcz Pikeura taki długi, czarny, puchowy z gore-tex'u ale oczywiście nie dość, że jakieś 4 rozmiary za duży (ok.44) to do tego cena w dniu dostawy 120zł  🤔 trochę przesadzają, ale fakt faktem, że mają rzeczy zwykle w stanie idealnym.

Za to bardzo się cieszę i raduję, bo zaczęłam przygodę z krawiectwem i co rusz kupuję kilka metrów materiałów rewelacyjnej jakości 😀 mama krawcowa tylko z uznaniem kiwa głową jak ostatnio przyniosłam cienki, mocny polarek albo super drelich bawełniany w fajnym kolorze - już poszły na czaprak hehehe 😀 no i piankę na wypełnienie też oczywiście z lumpa. Ze śliskiej turkusowej podszewki właśnie szyję sobie bluzkę oversize 😀
Ah, ostatnio dorwałam też kolorowy pasek parciany z zapięciem na zatrzask - nada się idealnie na jakąś derkę 🙂 Szkoda tylko, że to takie czasochłonne łażenie i grzebanie 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 grudnia 2012 10:58
koszula Tommy Hilfiger  za całe 5zł  😜
slw95   żyj i pozwól trwać
20 grudnia 2012 15:57
Ja dziś dorwałam sweterek z guziczkami z tyłu za 14 złotych i kamizelkę ala jeździecką za całe 5,50 😜
Podpowiedzcie mi, gdzie w Szczecinie jest dobry SH? Bo jak na razie to tylko w jednym znalazłam coś dla siebie...
Miałam pokazać puchową "zdobycz":
ja również uwielbiam szmateksy 🙂 i dużo w nich kupuję. mam parę ciucholandów w sopocie i gdyni gdzie kupuję, ale z miłą chęcią zapytałabym czy są jeszcze jakieś godne polecenia. zazwyczaj kupuję tylko ciuchy ale ostatnio trafiły mi się tak piękne buciki na obcasie że "zrobiłam" sobie smaka na jeszcze jakieś. 
Halo, w tym namiocie to by się jeszcze druga taka osoba jak Ty zmieściła 😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
03 stycznia 2013 09:14
wczoraj w moim ulubionym second handzie wyszperałam skórzano-zamszowy czarny płaszcz Vero Moda z futrzanym kołnierzem 😜
skrojony jak na mnie i w świetnym stanie! całe 25zł🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się