Second hand, ciuchland, szmateks...

wasia   Goniąc marzenia!
09 października 2012 17:37
kujka
Konkretnie mowa o Kupciuszku. Wejście od Męcińskiej 🙂
Aaaa, SZALEŃSTWO! Kupiłam czerwone bryczesy Whitakera za 5 zł! 😀 Umieram ze szczęścia 😀 Wprawdzie naciągnięty materiał na tyłku, ale jak się siedzi to nie widać nic a nic  😍

Powiedz, że żartujesz, czerwone  😜

A ja dzisiaj dorwałam tiulową suknię ślubną, idealną na konia  😍 😍
Jiska Jak dobrze pamiętam, już Ci kiedyś pisałam, gdzie są często pojawiają bryczesy. Prawda jest taka, że nie ma reguły - trzeba po prostu szperać, pytać, bywać w SH przy każdej możliwej okazji. Szczególnie polecam lumpeksy z ciuchami z Anglii - bo tam wiadomo, dużo koni i dużo jeździectwa to i końskie ciuchy do Polski często przylatują  😉
Ja ostatnio znalazłam bryczesy z krótkim materiałowym lejem wycenione na 28 zł. Jak zapytałam pani dlaczego są takie drogie, to zrobiła takie oczy  😲 że ona sprawdzała bryczesy na internecie i one to w ogóle drogie są i ciągle ktoś o nie pyta.
Ja generalnie lubię robić zakupy w Bidze, w Krakowie bywam w trzech (a trzy pary bryczków kupowane akurat w bidze na bieżanowie- jedne pełny lej niemateriałowy, kolejne dwie pary z krótkim lejem materiałowym. wszystkie wyszły mnie może 10zł 🙂 )
Ja właśnie wróciłam do domu z białymi Air Max'ami 🙂.
Dół z SH za całe 5 zł  😍
Fog, ale cudo!  😍

Gdzie w okolicach Opola/Wrocławia można znaleźć szmatexy z bryczesami? Cierpię okropnie na ich brak, a chciałabym w końcu zacząć jeździć... :/
Kaktus byłam wczoraj w bidze na Bieżanowie bo w weekendy mam nie daleko, przekopałam tyle ile mogłam i nie znalazłam,żadnych bryczesów  👿 a tak się napaliłam. Gdzie ty je wyniuchałaś? na wagę,czy normalnie były? I na zwykłych stojakach z jeansami czy gdzieś z innymi rzeczami? Kupiłam sobie za to ostatnio w sh niby zwykłą bluze z białym napisem,ale jednak ma coś w sobie i mega ja lubię. Przepraszam za takie zdjęcie,ale takie tylko posiadam  🙄
Kocham moją nową bluzę polarową  😍 jest rewelacyjna, ma identyczny rodzaj polaru (cienkiego, bardzo grubo zbitego) jak mój polar Royal Equus (109zł w promocji w okserze), ale ma wyższy kołnierz i zwężane rękawy ^^ Uwaga, za całe 11zł (w dniu dostawy)! Nowa bez metek! Żałuję, że nie wzięłam drugiej identycznej, też nowej ale w innym kolorze, no ale cóż :P
Oprócz tego kupiłam w tym samym SH nowe bluzeczki na ramiączkach w różnych kolorach, taki basic pod koszule 😉 nie mogłam się oprzeć, jak one tak się uśmiechały do mnie z wieszaków, no  😜
Kocham lumpy 😀
Hanulga:  :kwiatek:
Jiska: Mam alergię na cokolwiek co kończy się pod samą szyją lub jest golfem, ale ta jest bardzo fajna  😉

A ja się nie mogę doczekać czwartku i dostawy.
Wkrótce też wrzucę fotki kilku łupów  😀

Ostatnio kupiłam niebieski kostium adidasa z metkami i zapakowany, za 2 zł  😜

Mam pytanie, jestem w lodzi, jest gdzies przy piotrkowskiej jakis fajny SH?
Kaktus byłam wczoraj w bidze na Bieżanowie bo w weekendy mam nie daleko, przekopałam tyle ile mogłam i nie znalazłam,żadnych bryczesów  👿 a tak się napaliłam. Gdzie ty je wyniuchałaś? na wagę,czy normalnie były? I na zwykłych stojakach z jeansami czy gdzieś z innymi rzeczami?


Jiska wszystkie znalazłam wtedy na wadze, były na wieszakach właśnie ze wszystkimi spodniami. Ale bywają też na wieszakach z dziecięcymi rzeczami (ale akurat ja to mam mały rozmiar bo 34-36/XS
Dzisiaj wieczorem też muszę iść, bo potrzebuję frak, to może coś wyniucham  😁
Kaktus kurczę ty to masz farta 🙂...w weekend może się wybiorę znowu jak trochę wyzdrowieje bo zaraz obok mnie. 🙂 może będę miała trochę szcześcia. Ja właśnie szukam rozm.34/36 bo ja chudzina jestem 🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 października 2012 12:17
oz, Piotrkowską i okolice omijaj z daleka. Ceny takie, że ręce opadają i najczęściej wycenione na sztuki szmaty, które się nadają do wycierania podłogi tylko. Szukaj poza centrum, bo w centrum ceny dochodzą nawet do 70zł/kg 😵

Przy Manhatanie jest sh Fart, ceny bardzo przystępne.
Wiec przeszlam przez wszystkie ktore mialam po drodze SH w lodzi. Jutro podejde do tego przy manhatanie bo blisko mamz hostelu🙂
Kupilam 2 pary dresow (15zl i 6zl) ( znajomi ze szkoly wymyslili ze mtywem przewodnim wyjazdu jest dres), sweterek z gapa za 3zl(!) oraz spodniczke w kwiaty z atmosphere za 15zl.
Dawaj zdjęcia spódniczki ! 🙂
Wiem, że kilka dziewczyn szukało lumpeksów w Poznaniu. Polecam ten na Jeżycach, przystanek Polna fioletowy szyld Get a london look? 😀 czy jakoś tak. Dostawy w czwartek 55 zł/kg. Na razie kupiłam tam dwa swetry w świetnym stanie!
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
18 października 2012 19:24
Aaaa upolowałam dzisiaj trencz za 32 zł.  😍 😍 I bluzkę nietoperza. 😀
bianca wstawiaj zdjęcia !🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 października 2012 20:16
Upolowałam w weekend buty trekkingowe dla mamy, z gore-texu, podeszwy vibram z protektorem w stanie idealnym, za całe 18zł  😅 Kto siedzi w temacie ten wie, że takie buty to wydatek kilkuset złotych, aż sama mamie zazdroszczę  😁

A sobie koszulkę, pasek skórzany marks&spencer (1zł 😉 ), sukienkę na lato i kilka innych rzeczy- pod względem secondhandowym uwielbiam jeździć do rodziców na weekend- zawsze biegam po ciuchach i zawsze wracam z pustym portfelem i wielkimi torbami ciuchów (a ceny są naprawdę niskie)
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
18 października 2012 20:17
Jiska Dzisiaj nie dam rady, ale jutro po uczelni się zepnę i pokażę.  😍
ostatnio byłem z koleżanką w ciuchlandzie (zaszliśmy przypadkiem) i kupiłem super bluzę (taką typową na zimę) za... 4 zł.  😁 jestem mega zadowolony, bo nie jest zniszczona, prawie jak nowa. 😉

jak ja tak patrzę to macie strasznie drogo w ciuchlandach jeśli chodzi o wagę. olsztyn to max. 40 zł/kg!  🤔wirek:
Dzisiejszy zakup:

Tylko czerwona. Moja wina, że lubię dziwne rzeczy  💘
Fog, bomba 😀 Tylko co się stało z drugim uchem?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 października 2012 18:02
Fog ta czapka jest super, mam taką samą tylko białą, ze sklepu za 60zł, bardzo ciepła  😉
Mam zdjęcie swojej  🏇
Za 3 zł.
Fog ona jest genialna! 😀 😀
[quote author=budyń link=topic=50637.msg1558702#msg1558702 date=1350659109]
Fog, bomba 😀 Tylko co się stało z drugim uchem?
[/quote]
Ono się odgina do tyłu  😉

Fog ta czapka jest super, mam taką samą tylko białą, ze sklepu za 60zł, bardzo ciepła 
Że też nie było białej  💘
Miałam kiedyś prawdziwe futro z królika (w spadku dostałam, rzecz jasna bym nie kupiła), też białe. Jakbym założyła to futro+czapkę+takie buty: to byłby szał  😂

Fog ona jest genialna! 
😜
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 października 2012 19:29
Fog, ALE CUDO!   😜 😜
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
19 października 2012 21:17
Trencz. 😀
I nietoperz. 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się