Kuce - wszystko o

Dziewczyny, oczywiście przekażę Lucynce komplementy od Was wraz z marchewką- będzie zachwycona 😉.
No to się pomyliłam z wzrostem Lucy. "Mała" jest rzeczywiście mała i ma zaledwie 12.2 dłonie, czyli 124 cm w kłębie. Siedzi się na niej dobrze, ruch ma całkiem obszerny- mimo niskiego wzrostu jest to rumak bardzo komfortowy do jazdy.
(może w weekend będzie fotograf, to pewnie załapiemy się na kolejne fotki)
czeggra1, cudowna jest 😍

i my 🙄

Solaoke ale fajnie sobie galopuje  🤣
Kayra   Kucusiowy wariat :P
21 grudnia 2012 19:24
czeggra1, sliczna!! Pasowała by do mojego osła 😉 Proszę napisz po jakich rodzicach. I oczywiście więcej fotek!
Pochwalę się jeszcze filmikiem z Mikołajkowych zawodów, pełno wymiarowe 80 cm 😉

Solaoke, Kacper jest kapitalny 🙂!
Kayra, ale masz ambitnego poniacza 😍! gratuluję bardzo dobrego przejazdu!
Jutro akurat mamy w stajni świąteczne drinki- więc będą właściciele Lucy i może uda mi się dowiedzieć po jakich ona jest rodzicach.
Kayra, aż miło ogląda się ten filmik 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 grudnia 2012 13:28
czeggra1 Ooo .. a wygląda na dużo większą , juest wzrostu mojego , może ciut niższa 😀

KAyra ja już Ci nie słodze ;P
Ronin.   Każdy orze jak może.
26 grudnia 2012 17:11
Moja blondyna kochana  😍 Dzieło koleżanki

Ja może spóźniona, ale kucem się pochwalę.  🏇

Kayra   Kucusiowy wariat :P
26 grudnia 2012 17:58
Dzięki dziewczyny za miłe słowa! 😀 :kwiatek:
subaru2009,  😍
Zuzu., jaki zamyślony, boską derkę macie 😉

Przesyłam pozdrowienia od Gnoma:


P.S. Proszę nie komentujcie karteczki na drzwiach bosku  😁
Kayra u nas w stajniach często wiszą tego typu karteczki,żeby zapobiec nie potrzebnym sytuacją 🙂 różnie to bywa.
Kayra   Kucusiowy wariat :P
26 grudnia 2012 19:32
Jiska, ja gdybym mogła to bym obkleiła cały boks :P Jak na razie są 3 🙂
Taką mieliśmy zimę dzisiejszego dnia.
Kto by pomyślał, że to 29 Grudzień.
8 stopni na plusie, to ja rozumiem ;>
To ja wrzucam kucke, na której chwilowo jeżdżę.
Pucek   forever on a diet
30 grudnia 2012 13:57
Miranda, ło, jak fruwa!  🏇
Pucek to było dosyć dawno (koniec wakacji) teraz fruwa jeszcze lepiej  😀iabeł: szkoda, że nie jest większa wtedy sama bym ją sobie kupiła  😁
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
30 grudnia 2012 15:26
Może przedstawię swoją mikro kobyłkę. Po mimo tego iż jestem dorosłą osobą absolutnie zakochałam sie w małych futrzakach🙂 Cookie będzie miała w kwietniu 2lata.

to z tamtej zimy




tu jeszcze z lata


teraz jest mamutem futrzastym



tu jeszcze z wiosny w towarzystwie dużego


to z początków nauki z clickerem



leosky, na tych filmikach to jak taki mały, bajeczny kucol 😍 ile ma wzrostu? 🙂
leosky ale czadowy 😜 😜
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
30 grudnia 2012 18:28
dziękuję. Tu ma bajowe oczy:




tu widać natomiast jej charakter🙂


ale jest w niej coś co sprawia że nawet dorośli faceci chcą ją przytulać i tarmosić🙂
leosky cudowna jest! *O* Jak widzę takie maluchy to szaleje po prostu! :P Tylko zazdrościć takiego pyszczka 😀
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
30 grudnia 2012 19:19
mam 28 lat a kocham ją jak dziecko🙂 i chciałabym stado takich 🤣
Kasix1997   My little Princess
30 grudnia 2012 22:18
A moja kucynka ostatnio z kolegami na padoku się obija 🙂 Fot:
Kasix1997 jaką ona ma świetną maść! Lepiej ją schowaj, bo ukradnę  😜


Moje kucyki się lenią na wybiegu całymi dniami  🏇
A dzisiaj dla odmiany zabieram tego kucyka poniżej w teren:
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
31 grudnia 2012 16:11
boski misiek. I do pyska mu w irokezie🙂
Dzięki, wszyscy mówią, że jej ładnie, ale ja nadal nie jestem przekonana. 😉 Za to w terenie było prze-bosko najmłodsza i najmniej terenowo doświadczona para, czyli my, prowadziłyśmy resztę  😁 Niczego się nie bała, ale musimy poćwiczyć kondycję, bo na galopach zostajemy w tyle.. Znów pokochałam tereny. Szkoda, że drugi kucyk nie potrafi się ogarnąć w terenie, sama - boi się, z innymi - ściga.
emptyline   Big Milk Straciatella
31 grudnia 2012 17:52
kortina, Zuzu., jakie śliczne kucyki!

Mój dziś woził 5-cio latkę. Jestem w szoku, ale zachowywał się dosłownie wzorowo - spokojny, grzeczny, cudo.


emptyline, gratulacje! na tych zdjęciach faktycznie wygląda na oazę spokoju, fajnie, że się spisał 🙂
emptyline, napiszę po raz setny, ON JEST PRZEGENIALNY, calutki!  👍 No a w tym różu, to już w ogóle  😁
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
01 stycznia 2013 16:44
A ja w ten watek z dość nietypowym pytaniem bo sama się jakoś zagmatwałam. U mnie w stajni jest ogier szetlandzki który jest wpisany do rejestru kucy i koni małych oraz do rejestru kucy szetlandzkich. Chyba coś takiego. I moje pytanie jest takie: jeśli ogier ma licencje na krycie to dostaje ją dożywotnio?nie trzeba nic opłacac ani robić żadnych badań czy tez odnawiania licencji na krycie?Bo się pokłóciłam z właścicielem. Jak powinna wyglądać ta licencja na krycie?Wystarczy że w paszporcie ma jakiś tam numer nadany?Bo chyba właściciel coś mi tu mota w głowie. Ogier w Imnie zarejestrowany a sprowadzony z zagranicy.Plisssss dajcie mi info bo wyszłam na głupią :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się