Kuce - wszystko o

Ronin.   Każdy orze jak może.
09 grudnia 2012 18:43
Moja Zosia  🙂
żadna normalna klacz nic nie zrobi  zrebakowi , czy to będzie kuc czy duży 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 grudnia 2012 19:02
[img]http://Isabelle[/img] jak popaczyłam na filmik pomyślałam " Co za Trampek mały"  😁 Trampuś brzmi uroczo 😀

monikas123 a Ty chcesz sprzedać Saratona ??? Bo widziałam ogłoszenie. Czemu ? Masz więcej fotek Bam Bama ?
Subaru Trampek teraz jest duuzzii. Z sprzedażą Saratona to jest różnie ponieważ jest przygotowany pod siodło i robi postępy, tylko potrzebuje większego konia do rekreacji. Święta trójca  🤣
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 grudnia 2012 22:02
po lewej to Phoenix ? ładne 🙂
w środku Sraton jak dobrze p[oznaje, ile on ma wzrostu ? BO on był jednak lżejszej i mniejszej postury niż mój.

A to Bam bam po prawej ? ;o
To z nim był ten przebój, że go wzięli i potem wróciła taka bida do Anaponu ? i Ty go wzięłaś ? czy mnie się już mylą ? Jak to on, to super odbił 🙂
ten od lewej  😍 😍 😍
od Lewej Fenix, w środku Saraton, po prawej Bam Bam.  Tak Saraton jest lżejszy od Twojego najwidoczniej poszedł w mamuśkę bo tatuś Turninas Gismore to "wypasiony" byczek. Fenix jest po  Sydenham George dupcia i ciałko tatusiowe.  🤣 Bam Bam po Milford Beauty Queen więc malutki bo mamusia mała była
a to mój Syriusz w zimowym plenerze 🙂

blucha, cudo 😍
Kayra   Kucusiowy wariat :P
10 grudnia 2012 17:09
blucha, świetny kropek!
Czy ja się mogę teraz moim smrodkiem pochwalić? Mam filmik z sobotnich zawodów z LL 🙂
Kayra, zdolny maluch, fajnie ciśnie 💘 chwal się więcej jak masz jakieś dodatkowe fotki 🙂
po lewej to Phoenix ? ładne 🙂
w środku Sraton jak dobrze p[oznaje, ile on ma wzrostu ? BO on był jednak lżejszej i mniejszej postury niż mój.

A to Bam bam po prawej ? ;o
To z nim był ten przebój, że go wzięli i potem wróciła taka bida do Anaponu ? i Ty go wzięłaś ? czy mnie się już mylą ? Jak to on, to super odbił 🙂


Tak dokładnie tak  🤔 trafił do handlarza który miał jeden cel "byle szybko sprzedać" i trochę zabiedził, ale u mnie się poprawił.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 grudnia 2012 21:48
Pamiętam go jak wrócił do Anaponu. Taki malusi był, a tu proszę bardzo 😀 Kawał chłopa ! 🙂
Pucek   forever on a diet
11 grudnia 2012 16:01
Kayra, ale pędzicie!  🏇 Fajny z niego będzie sportowiec!
Kayra   Kucusiowy wariat :P
11 grudnia 2012 17:21
maiiaF, dziękuję. Fotkę mam jedna wykadrowana z filmiku 😀
Pucek, dzięki! Cieszę się, że się podoba Gnomek.
Ale dumna jestem z niego bardzo, zwłaszcza że jest rok pod siodłem 🙂


Kayra - mistrzuniu  😍
Kayra wow, jest super i jakie turbo  😉
Kayra   Kucusiowy wariat :P
12 grudnia 2012 21:48
Time, Zulex, dzięki bardzo 😀 :kwiatek:
Zimowy Pan Pinio 🙂
Solaoke ale fajny misio 🙂
misio, bo obrósł jak mamut 😀 , latem jest fit  😁
to jak mój, super w galopie idzie 🙂
Przedstawiam wam "Lucy"- 5 letniego kuca walijskiego (secja B). Kucynka od dzisiaj jest pod moją opieką. Póki co zupełnie surowa, ale nadrabia urokiem osobistym 😉.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
20 grudnia 2012 11:37
Kolejny walijczyk  😅
Po kim to ?
Jakbyście chcieli kryć to wiecie gdzie uderzać hihi 😀

Gramy w kopytka 😀
subaru2009, dowiem się od właścicieli jaki kobyłka ma papier. Lucy niestety miałaby daleko na ewentualną randkę do Twojego kawalera 😉
Lucy za rok ma zacząć jakieś małe starty i przygotowywać się mentalnie pod swoją obecnie 6 letnią właścicielkę. Kobyłka jest bardzo energiczna, troszkę pobudliwa i w zasadzie chyba dużo pracy nas czeka. Zdaje się być bardzo ambitnym zwierzątkiem, macha dziarsko nogami i fajnie skacze w korytarzu. Entuzjastycznie do niej podchodzę, bo jest fajna i sympatyczna, a przy tym dla mnie to zawsze coś nowego, nowe doświadczenie. W każdym razie kucynka zdążyła już skraść mi serduszko 😀
Isabelle kucor jest cudowny 🙂 z daleka to prawie jak owieczka wygląda. Dałabym mu na imie coś w stylu Loczek, Kędzior/ek... Ale zazdroszcze ja tak uwielbiam kucyki 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
20 grudnia 2012 13:02
czeggra1 oj tam oj tam egzotyczne wakacje  😁 a ile ona ma wzrrostu ? Bo mi na oko to ponad 130
subaru2009, też myślę że ma tak troszkę ponad 130 cm. Dopytam się jutro właściciela, czy jest aktualnie pomierzona.
Drugi dzień z Lucy i stwierdzam, że nie dosyć, że urodziwym to i też miłym, chętnym do współpracy jest koniem. Chyba staję się fanem walijczyków 😀.
czeggra1 - ło matkoooooooooooooooooooo mój ideał konia!!!!!!! 😍 😍 😍 😍 😍
proszę więcej zdj i jakies info, jeju nie mogę się napatrzeć!
jak będę zakupować konia to będzie to walijczyk sek. B,C i własnie marzy mi się malowany kasztanek  💘
czeggra1  Aaaa 😍 ale cudowna mała księżniczka  😉  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się