Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Dava   kiss kiss bang bang
06 lutego 2013 21:06
Przepraszam za nagłą zmianę tematu ale czy ktoś się orientuje kiedy będzie organizowany kolejny egzamin na odznakę w Michalowicach ?


Jeszcze nie ma jakiś konkretnych planów. Jak coś będzie wiadomo to ktoś tu na 100% o tym napisze  :kwiatek:

Ja już bym chciała przeokropnie wiosne, mam serdecznie dość tego śniegu 🙄
Mortis90, Kocmyrzów stanowczo odradzam.
Może się komuś przyda: w walentynki(14 lutego) stacjonarnie w sklepie horse-trade dają rabat 15% http://www.horse-trade.pl/  🙂
Wybiera się ktoś z was może na towarzyskie do Niepołomic w tą sobote ? 🙂

między innymi ja się wybieram  😀
estena   Wariat nad wariaty.
07 lutego 2013 16:57
Jako widz/fotograf czy syartujesz ? 🙂
estena startuję 🙂
estena   Wariat nad wariaty.
07 lutego 2013 17:55
To milo 🙂 zobaczymy sie w takim razie na parkurze 🙂
o rany, to to nie są takie wewnętrzne dla dziewczynek? szkoda, że mam w tym czasie egzamin.
estena fajnie, ciekawa jestem ile jeszcze osób będzie startować, bo szczerze mówiąc myślałam, że to takie bardzo kameralne zawody  😀 poszło pw
W dniach 16,17, 18 marca odbędą się kolejne konsultacje z Marcelem Willems'em w KJK ,, Pod Żubrem'' w Niepołomicach oraz 16 lutego 2013r. odbędzie się PRZEGLĄD OGIERÓW KRYJĄCYCH w Małopolsce w 2013r.
Organizatorem jest Małopolski Związek Hodowców Koni.
Serdecznie zapraszamy!  😀

Wszelkie informacje na bieżąco na stronie Klubu; http://konieczajka.pl/
Cariotka   płomienna pasja
08 lutego 2013 09:57
A o której zaczyna się ten przegląd 16 lutego?
Wybiera się ktoś?
Nie wiem dokładnie pewnie w godzinach porannych . Zapytam i dam znać.  🙂
Odznaki w Pcimiu na Brąz i Srebro: 16 i 23 luty.
Szczegóły: http://www.agroturystykakonna.pl/index.php?strona=artykuly&wpis=47
A o której zaczyna się ten przegląd 16 lutego?
Wybiera się ktoś?

Pokaz zaczyna się o 11.00
Mieliśmy jechać z Santiago ale kompletnie mi nie pasuje ten termin więc niestety..
Kto prowadzi fajne treningi ujeżdżeniowe? Potrzebuję kogoś kto zaangażuje się w treningi i dojeżdża.
Tak jak mówi  Jagódka przegląd zaczyna się o 11 😀

I prawdopodobnie 23.03.2013 odbędą się zawody w Niepołomicach w skokach przez przeszkody oraz w Maju wiosenny 10 Rajd Sportowy Długodystansowy po Bieszczadach na który serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych ;dd
o rany, to to nie są takie wewnętrzne dla dziewczynek? szkoda, że mam w tym czasie egzamin.


Kiedy dzwoniłam pytać miesiąc temu, to poinformowano mnie, że są to zawody wewnętrzne  🙄 Szkoda, bo kilka kroków mamy.
Na dzisiejszych zawodach w Niepołomicach były  konie z zewnątrz wiec nie wiem dla czego nie mogłaś brać udziału ;(
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 lutego 2013 18:55
Na czworoboki szkoleniowe u Szarych są zapisane 24pary 🙂
kto jeszcze się dopisał 🙂 i co ma zamiar jechać? 🙂


Z Bolecina jada 3 osoby, w tym ja P-1.
a na te czworoboki można przyjść jako widz?  😉 czy coś trzeba płacić?
Na dzisiejszych zawodach w Niepołomicach były  konie z zewnątrz wiec nie wiem dla czego nie mogłaś brać udziału ;(


Dzwoniłam kiedy informacja się jeszcze dobrze nie 'rozeszła', może dla tego  😁
Na dzisiejszych zawodach w Niepołomicach były  konie z zewnątrz wiec nie wiem dla czego nie mogłaś brać udziału ;(


były konie tylko z jednego klubu z zewnątrz- z Pegaza. akurat w tych zawodach mogli brać udział tylko jeźdźcy z tego klubu oraz gospodarze  😉
estena   Wariat nad wariaty.
10 lutego 2013 04:46
Ja akurat nie byłam ani z Pegaza ani ze stajni i jakoś startowałam 🙂 ale myśle, że to dlatego iż organizatorzy chcieli małe kameralne towarzystwo więc zaprosili tylko jedną stajnie na początek 😉
w takim razie źle mi powiedziano, bo też się o to pytałam to powiedzieli, że tylko Pegaz i gospodarze. właściwie to wyszło dość kameralnie  😀
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 lutego 2013 09:29
dumkowa otwarte dla widzów 🙂
A ja słyszałam że wstępnie parkury szkoleniowe w KJK Szary mają być za 3 tygodnie (2 marca)  😉.
Juliadna - jaaaa! Jako widz 😀  🏇
Juliadna Dzięki, to wpadnę z aparatem  😉


edit: literówka
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 lutego 2013 18:12
brunatna Ty jako mój prywatny fotograf-luzak-i wsparcie duchowe 💘
dumkowa fajnie 😀
Hej, Czy orientuje się ktoś z forumowiczów, czy jest szansa na jakiś kurs instruktora rekreacji w małopolsce w tym roku? Może Szarzy albo Pcim bo chyba mają certyfikat, na stronach nic nie ma odnośnie kursów ale może osoby bywające w tych ośrodkach mają jakieś przecieki?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się