konie małopolskie

Pursat, proszę bardzo 🙂 Moja śliczna Maskara 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
05 lutego 2013 15:45
Coś pięknego! 😍
możliwe że tu znajdziesz ich zdjęcia http://nowakowka.pl
Katharina   "Be patient and trust in the process"
06 lutego 2013 16:12
Dawno nas tutaj nie było więc się przypomnimy  🙂


Coś pięknego! 😍
Pursat, dziekuje slicznie 😀
to i ja mojego małopolaka wstawię  😡
http://www.bazakoni.pl/horse_115189.html
czy ktoś spotkał go na swojej drodze?
karlexx Ależ mu ładnie w tym nauszniku 🙂 Chyba sobie też taki zakupię  😎
No i jest pod kolor wędzidła i telefonu!  🤣
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 lutego 2013 08:24
karlex, śliczna główka!

armara, młody wyładniał jeszcze, z wiekiem coraz lepiej 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
08 lutego 2013 08:26
Łata przymierzająca siodło west  😁

Piękna 🙂

Aspiracja

iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
08 lutego 2013 12:46
galopada_ Łata stworzona do west  🙂 Tysiąc razy lepiej pasuje jej taki westernowy rząd niż klasyczny  😜 No i śmiało może robić za paint horse  😁
pozdrawiamy lutowo wszystkie małopolaczki  😀




jestem super zadowolona z mojego osiołka, chyba jesteśmy na dobrej drodze żeby zgubić paskudne brzuszysko  😅
kojarzy ktoś ogiera Dąbek?
On ma 160cm wzrostu (tak jak w bazie) czy więcej (słyszałam, że 167)?
http://www.bazakoni.pl/horse_72403.html

o tego Dąbka pytasz?
Jest tam ich kilku...
jeśli Dąbek Dąbrowskiego to to malutki konik, taki tuptaczek
Chciałam zapytać Was o opinie nt. ogiera Makler II - http://www.bazakoni.pl/horse_9875.html
Miał ktoś styczność z tym koniem, lub jego potomstwem? Pozostawił po sobie coś ciekawego? Warto zawracać sobie głowę? 😉
Z góry dziękuję za odpowiedź 😉.
z samym Maklerem mialam jak w stadzie stal i mlody Sulo go jezdzil
dla mnie odpada..
Pod jakim względem? Marne potomstwo, koń sam w sobie nieciekawy? Na bazie widzę w sumie mało potomstwa...
i jedno i drugie
A warto 'czepić' się czegoś, co jeszcze zostało w stadninie? Wg wykazu ze strony SO Białka do dzierżawy zostały: Banknot, Lębork, Limak, Makler II, Plik, Pol, Wig. 😉
galopada_   małoPolskie ;)
11 lutego 2013 05:52
Break ja bym polecala cos z 'mlodziezy' pokqzujacej sie w sporcie. Ewentualnie jakiegos naprawde sprawdzonego w hodowli ogiera. Po co liczyc, ze moze cos fajnego nagle wyjdzie z przecietnego ogiera? 😉
popieram galopade, ale chyba w przypadku stajni gdzie Break jezdzi nikt o tym nie mysli i ogier brany jest na sile, tam juz kryl kebab i nic ciekawego nie wyszlo, moze warto zainwestowac w cos z innego stada? cos na prawde fajnego a nie takie no...😉
Break dzialaj!! 🙂
No niestety, nie ma konkretnego myślenia, dobierania ogiera do klaczy, w celu poprawy konkretnych cech... Właścicielowi też ze stada nic się nie podoba, ale u nas problemem jest to, że nie zawieziemy klaczy do ogiera, dlatego właściciel na siłę chce wziąć coś ze stada w dzierżawę...
Do inseminacji niestety też przekonany nie jest, kilka razy już to proponowałam, ale za wysokie koszty, za dużo problemów, bo weterynarz potrzebny, któremu trzeba zapłacić za inseminację, za dojazd i tak dalej...
Ja osobiście wolałabym wydać troszkę więcej pieniędzy, żeby uzyskać coś konkretnego. Postaram się za czymś porozglądać i coś zaproponować 😉.
Po Hebabie wyszedł jeden całkiem ciekawy koń, fajnie się sprawował w robocie, chętnie skakał, zaczynał pod siodłem, ale niestety padł. Ciekawa jestem jakby się pokazał w przyszłości. Drugi po Hebabie urodziwy, ale na tym się chyba kończy. Użytkowo tuptuś rekrecyjny, dla osoby bez aspiracji sportowych, ciapuś do kochania i podziwiania 😉.
Limak


Widziałam na zawodach, nerwus straszny i raczej kiepsko skacze.
Czy sympatycy małopolaków mogą coś napisać o potomstwie og. Wareg. I o samym ogierze też może być.

plusy, minusy, opinie
Moon   #kulistyzajebisty
12 lutego 2013 11:37
Dopiero teraz tu zajrzałam i uświadomiłam sobie, że Janek Galopady to rodzina Barbóra.  🤔  😉
Szkoda, że Barb nie jest kary, ale maść do akurat 'sprawka' Halogena, Barb to typowy chyba dla Vis Versy...  🤣


Barbór, Vis Versa - Barbadosa / Czynel pozdrawia
Moon
Witamy w wątku  🏇
Mój Junior też się ani w dziadka, ani w  ojca maścią nie wrodził, ja się upieram, że on najbardziej jest podobny do pradziadka, Iago C
Czy sympatycy małopolaków mogą coś napisać o potomstwie og. Wareg. I o samym ogierze też może być.

plusy, minusy, opinie


Mam klacz po Waregu.
Śliczna, proste nogi, z przyzwoitym ruchem, bdb technicznie skoczek (matka po First des Thermes dała dużo skaczących)  ale mała (162cm) i drobnej kości.
Bardzo dobrze biegała na Partynicach.

W porównaniu do koni innych ras - koń dla hobbysty, kochania i małego sportu.
Z innymi końmi w 3 miesiące doszłam do poziomu jak z tą po roku pracy.
Może to wpływ torów ale więcej małopolaka nie kupię
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się