Stajnie w Warszawie i okolicach

już się doszukałam, Stajnia Sawanna to inna jednak i tam nie wiem ile pensjonat😉

Doszukałam się : http://sawanna.abiz.pl/ stajnia Sawanna i www.sawanka.pl stajnia Sawanka 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem
SieneK   Kasia i SieneK
18 lutego 2013 01:38
A ja mam pytanie jakie macie opinie o stajni Szlacheckiej w Długiej szlacheckiej lub Polanie w Góraszce?
o Polanie opinie są różne, jedne są dobre inne nie
ale samo za siebie mówi skoro w Polanie to trzeba sobie kolejkę zająć
w tej chwili to chyba 7 miejsce
famka   hrabia Monte Kopytko
18 lutego 2013 07:12
A jakie obecnie zdanie macie o Ostoi (niedaleko Modlińskiej) ?


jeśli chcesz wiedzieć co w tej stajni nie gra to podpytaj forumową Juliaaa, myślę że Ci dużo wyjaśni 



implozja89 nie ma oczywiście za co, zadowolony pensjonariusz to szczęśliwy koń i szczęśliwa stajnia 😉

A jakie obecnie zdanie macie o Ostoi (niedaleko Modlińskiej) ?


Co chcesz wiedzieć? My stoimy w Ostoi już kilka miesięcy
Dzięki Dziewczyny🙂 podpytam się już na priv w takim razie o rzeczy, które mnie interesują🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
18 lutego 2013 19:59
a ja mam szybkie pytanie, czy ktoś wie jak dojechać z warszawy do centuriona? podobno jakieś prywatne busy jeżdżą do zaręb... googluję, googluję i nic

albo ktoś akurat jedzie jutro w godzinach południowych?
aleqsandra, możesz dojechać busami "mimtrans" w kierunku skuł. Odjeżdżają z przystanku autobusowego koło pętli tramwajowej na okęciu (przystanek jest obok stacji bp).
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
18 lutego 2013 20:53
kotlet, dzięki!
aleqsandra, a i bilet kosztował coś koło 8-9zł ale jechałam ostatni raz tym busem jakieś półtora roku temu...
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
18 lutego 2013 21:25
spodziewałam się takiej ceny, do prażmowa nie lepiej

no i zrobię update, ta pętla to p+r krakowska
emptyline   Big Milk Straciatella
18 lutego 2013 22:30
Do Prażmowa 7.20, a i dojazd moim zdaniem lepszy, bo na Wilanowską śmiga się metrem, na Okęcie już nie.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
18 lutego 2013 22:52
Do Prażmowa 7.20, a i dojazd moim zdaniem lepszy, bo na Wilanowską śmiga się metrem, na Okęcie już nie.


fakt, aczkolwiek zależy co komu 😉 poza tym cena biletu mimem została podana orientacyjnie a polonusem jest konkretna bo wiemy-jeździmy 😉 zdam relację z mojej podróży jeżeli coś mnie zaskoczy 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
18 lutego 2013 22:58
Pewnie, jak ktoś mieszka an Okęciu, nie ma o czym mówić, ale w odniesieniu do samego połączenia w skali Warszawy, metro wygrywa. 🙂
Czy ktoś stoi teraz w Milordzie i w skrócie by mi coś opowiedział ❓  🙇
Milord-to jedna z najlepszych stajni w Warszawie. Stalam tam z 3 końmi. Teraz mam tam jednego. Porządek, konie dostają żreć, zaplecze niezłe, hala z dość przyzwoitym podłożem. Karuzela i padoki w pakiecie.
le bon, rozumiem, ze w tych gorszych konie żreć nie dostaja? 😉
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
19 lutego 2013 13:17
haha stillgrey, w sumie dobrze że le bon pisze, bo różnie z tym bywa  🙂
tak w niektórych stajniach konie nie dostają dobrze żreć
w niektórych stajniach konie w ogóle nie dostają żreć ...
le bon, w poprzednim poscie zabraklo przymiotnika dobrze 😉

Juliaaa, jesli znasz takie stajnie to nalezy je zglosic do odpowiednich sluzb...
Ja stoje w Milordzie od listopada i jestem bardzo zadowolona. Wszytko jest dobrze zorganizowane i odbywa się punktualnie. Boksy czyste, a owies i siano bardzo przyzwoite. W porównaniu do poprzedniej stajni, w której stałam można powiedzieć niebo, a ziemia.
Dudtka, a jak często jest wybierane? Chyba raz w tygodniu?
Dla mnie to niestety dyskwalifikuje stajnię...
No tak raz w tygodniu w piatk chybai, ale codziennie wieczorem w bokasch słoma jest przerzucana i uzupełniana jeśli jest taka potrzeba. Wcześniej stałam w satjni gdzie było wybierane dwa razy w tygodniu, ale Młody stał w gnoju, a tu ma naprawdę czysto i sucho. Poza tym konie są większą cześć dnia na padokach bądź w karuzeli.  Ja nie mogę narzekać, ale może dlatego, że poprzednia stajnia nie rozpieszczała Nas, a cena była jeszcze wyższa.
famka   hrabia Monte Kopytko
19 lutego 2013 14:43
nie wydaje mi się aby słoma wyjmowana raz w tygodniu i tylko przerzucana była sucha, w ogóle do mnie to nie przemawia, a do tego w zimę 
Poza tym konie są większą cześć dnia na padokach bądź w karuzeli. 

Kiedyś jak byłam w Milordzie, to był problem z padokowaniem, bo padoków było mało, konie wychodziły na krótko, a w weekendy trzeba było sobie samemu wypuszczać i sprowadzać.
😲 😲 😲
Dudtka, możesz coś więcej napisać o tym padokowaniu ❓ Rzeczywiście w weekendy każdy sobie ❓ Jeżeli raz w tyg to chyba będzie ciężko bo mój pan G ma nadzwyczaj expresową przemianę materii  🤔
A w Rumience jest ktoś ❓

Chyba oszaleję zanim się przeprowadzimy  😜 😜 😜
a czy jakaś miła duszyczka wie ile pensjonat w milusinie?  :kwiatek:
Ja do minusów Milorda dopisałabym: Właściciel, chyba, że coś zmieniło się na lepsze ;-), kurzący się w lecie plac do jazdy bez jakiegokolwiek cienia, brak wypuszczania koni na padok bądź do karuzeli w weekendy, brak terenów do jazdy, i w ogóle trochę jak w centrum miasta, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić ;-) no i stajnia w niedalekiej odległości od Warszawy, ale to już na plus. I fajni pensjonariusze też na plus ;-)
Anderia   Całe życie gniade
19 lutego 2013 17:23
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie:
Stajnia w okolicach Stare Babice-Leszno-Łomianki, z pastwiskami, ogrodzonym placem, żywieniem według właściciela, fajną opieką i czystymi boksami. Do 900-1000 zł.
Oprócz Zielonek, bo tutaj jestem w kolejce, chodzi mi o miejsce-alternatywę gdyby w Zielonkach się nic nie zwolniło.
Juliaaa, jesli znasz takie stajnie to nalezy je zglosic do odpowiednich sluzb...


Jeżeli ludzie godzą się na takie warunki i jeszcze za to płacą...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się