sklepy internetowe

ogromny PLUS dla konik.com.pl
Nie wie ktoś w jakim sklepie internetowym najtaniej kupię pad york arwilla lawendowy?
/sorry jeśli nie ten temat ale nie wiedziałam gdzie pisać/
w tym wątku miały być ogólne opinie o sklepach... wiele sklepów ma te pady dość niedrogo.

ja znów daję + dla www.trzyfoule.pl

Zapłaciłam internetowymi płatnościami wczoraj - paczka jest u mnie dziś!
Annah jest jeszcze jakiś wątek w którym nie wrzuciłaś linka do tego sklepu?
+ dla Lagat.pl
Odpisują na każdą wiadomość. Dzwonią gdyby coś się działo. Miło i sympatycznie.
+ dla Atos
+ dla Bergo
http://www.opti-shop.pl/ warto zamawiać od nich?
Sklepy przeze mnie gorąco polecane ! W skrócie bez żadnych problemów, szybko i sprawnie 🙂

animalia.pl
pasi-konik.pl
sklepkarina.pl
equishop.pl
cavalloshop.pl
konik.com.pl
mksklep.pl
mustang - sprzetjezdziecki.com
amigo-konie.pl



natomiast tych sklepów nie polecam:

okser.pl (nie muszę się rozpisywać dlaczego nie polecam:/)

wielki + dla pasi-konika za świetny kontakt z obsługa sklepu
- dla amigo zamawiałam dwa napierśniki (jeszcze na zimowej wyprzedaży), jeden z nich do znajomej przyszedł uszkodzony...poza tym nie aktualizują na bieżąco oferty na stronie, zamówiłam ogłowie, zapłaciłam...po czym po kilku dniach otrzymałam telefon, że ogłowie już nie jest w sprzedaży
i ogromny + dla animalii za błyskawiczną transakcję 🙂
Bardzo duży + dla Equi Shop'u
Wysłałam oficerki do naprawy. Miałam kupione na wymianę oryginalne suwaki, ale bez ładnych końcówek. ES dołożył mi nieodpłatnie te z ozdobnymi, a moje mi odesłał 🙂 Dodatkowo SUPER obsługa. O wszystkim byłam na bieżąco powiadamiana, a jak zrobiłam przelew przez telefon i nie miałam jak przesłać potwierdzenia, to bardzo miła Pani w sklepie powiedziała, że zrzut z telefonu wystarczy. I tym sposobem już dzisiaj miałam buty u siebie  💃 I dostałam jeszcze w paczce katalog 😉
P.S. Wiedzą jak zdobyć klienta. Jak teraz będę zamawiała oficerki, to się przejadę do nich... spod Warszawy  😁

Będzie też + dla Amigo
Co prawda, zakupy zrobiłam już jakiś czas temu, ale powiadamiana byłam o wszystkim telefonicznie i mailowo. Paczka przyszła expresowo! 🙂

Neutralnie +/- dla Konika
Też minęło trochę czasu. Zamawiałam piłkę dla konia w promocyjnej cenie. Dwa razy dzwoniłam i pytałam czy to na pewno jest piłka dla konia, ta ze zdjęcia (czerwona). Dwa razy usłyszałam, że tak to na 100% ta. Otwieram paczkę, a tam piłka dla psa  🤔 Zadzwoniłam i dowiedziałam się, że w tej cenie to była piłka dla psa, a na stronie jest pomyłka  😵 Jeśli chcę piłkę dla konia, to muszę dopłacić 40 zł...
Na szczęście bezproblemowo dostałam zwrot za piłkę i koszty odesłania  😉
Moon   #kulistyzajebisty
25 lutego 2013 20:50
Ode mnie, mimo wszystko plus dla equi-point'a.
Poza "drobnymi" wycieczkami paczki po pocztach w 3mieście, z powodu złego adresu, w końcu została do mnie wysłana kurierem na koszt sklepu ze sporą ilością gratisów i próbek :-) No i sklep przyznał się, że to oni dali ciała, przeproszono mnie, a to się chwali, zachowali się z klasą.
Jaki jest kontakt z Jarpolem? Odpowiadaja na meile czy lepiej zadzwonic? I jak to jest z projektowaniem swojego czapraka, mi chodzi o kolor materialu.. Wiecej sie placi? Ktos ma z tym doswiadczenie?
Do Jarpola najlepiej dzwonić. Super miła i pomocna obsługa a rpzez telefon szybciej i łatwiej coś ustalić 🙂
Za kolor nei płąci sę dodatkowo raczej...
Anderia   Całe życie gniade
26 lutego 2013 12:14
Ma ktoś jakieś doświadczenia z tofivetem?
duży plus  dla equi-point'a kontakt nawet po godzinach pracy . brak problemów ze zwrotami ,umieją przyznać sie do błędu a także to zrekompensować .Super podejście do klienta
które sklepy maja jeszcze wyprzedaze termobutów?
+ dla konika, zamówiłam w weekend, dzisiaj kurier przyjechał.  🙂
Kolejne Duże PLUSY dla
Animalia i OptiFeed.
Kolena błyskawiczna przesyłka, świetny kontakt
które sklepy maja jeszcze wyprzedaze termobutów?


Ja widziałam w Bergo.
somebody nie wiem. jest?
I na allegro w Awil.

Plus dla GNL. Szybko i w koncu paragon dostalam 😀
Czy w dobrym-koniu stacjonarnym mozna płacic kartą?
Tak 😉
hszonszcz   wredny hszonszcz.
27 lutego 2013 20:14
O co chodzi z tymi punktami w equi-point?  👀
Livia   ...z innego świata
28 lutego 2013 10:11
Standardowo meeeega plus dla konik.com.pl 🙂
Ja również przypisuję ogromnego + dla konika.com.pl

Błyskawiczna wysyłka, wszystko super, gratisy 🙂
O co chodzi z tymi punktami w equi-point?  👀



Zbierasz sobię te punkty, a jak bedziesz miała powyzej 10 zł to mozesz je wydać na zakupy u nich w sklepie, można zrobic tak że jeśli uzbierasz większą ilość to płacisz tylko punktami albo punkty+dopłata 🙂
ogromny plus dla sklepu mksklep.pl- jak zwykle zresztą
przesyłka do mnie już leci- jutro będzie

:kwiatek:
wielki plus dla Animalia.pl
Nie dość ze zamawiałam z prawie miesięcznym wyprzedzeniem, co chwila cos domawiałam, zmieniłam adres wysyłki i formę płatności i ogólnie trułam strasznie. Dzielna obsługa Animalii sie nie poddała i jak zawsze podejmowała wyzwania🙂 Poprostu kocham ten sklep🙂
minus dla OKSER, od 8 grudnia czekam czekam i czekam, między innymi na czaprak Eskadron Nici , a przecież w sklepach już nowa kolekcja........i  słabo odpisują na meile ostatnio
i na razie minus dla HORSEHOUSE, też czekam już miesiąc a miało być 10-14dni......a kontaktu brak
plus dla Gnl, profesjonalne podejście, szybko i sprawnie, z każdym zamówieniem jestem coraz bardziej zadowolona z obsługi sklepu
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się