sklepy internetowe

Moon   #kulistyzajebisty
08 marca 2013 18:25
W okserze najlepiej kupować tylko i wyłącznie to, co maja na stanie, bo inaczej jest kaplica.  😵

Ode mnie, nudno już - plus dla animalii, tak pancernie, hermetycznie wręcz zapakowanej paczki dawno nie dostałam 🤔  😁
.
+ dla sklepu PARKUR 🙂 wszystko sprawnie i szybko 🙂 bardzo dobry kontakt 🙂
hszonszcz   wredny hszonszcz.
09 marca 2013 19:59
Właśnie- + dla Parkur, zamawiałam nóż do kopyt, którego nie było na stanie a zamówiłam dosłownie pare dni przed świętami i prosilam o szybką dostawę (na prezent) - 3 dni i mamy nóż gotowy do dania przyjacielowi w prezencie 🙂
Duży plus dla animalii.
wielki plus dla KONIKA, wysyłka normalnie super express 😉
Super szybkie i bezproblemowe sklepy. Wielkie plusy:
+ konik
+ animalia
+ equishop
MEGA OGROMNY - dla Equishopu. Zamówienie złożone 24 stycznia, źle spakowali, w końcu zrezygnowałam a sprawa się ciągnie drugi miesiąc.  Dziś (13 marzec) dzwoni Pani, że oni nie mają numeru mojego konta. Sprawdzam maila a tam: 26 lutego wysłałam maila z danymi do przelewu, tego samego dnia odpowiedź, że jutro przesyłają kasę. Tak więc na zwrot pieniędzy czekam od 2 tygodni i co dzwonie to słyszę, że to z inną koleżanką załatwiałam, cudowna spychologia. Nigdy więcej zakupów w tym sklepie!
+ dla animalii: jak zwykle bez problemów
+ dla horsehouse: szybka wysyłka i świetny kontakt
hszonszcz   wredny hszonszcz.
13 marca 2013 15:34
+ dla equi shop'u: dostałam paczkę bez jednej rzeczy, ale poinformowano mnie ze zostanie ona dosłana, gdyż podejrzewam że zabrakło. Dostałam także naklejkę na samochód  😉

[edit] jestem zdenerwowana na obsługę sklepu- wysłałam e-maila-nie dostałam odpowidzi. W dodatku informacje na stronie o jakimś produkcie są tak napisane, że nic z nich nie wiadomo. Zamawiając czaprak VS dostałam DR przez co jestem strasznie wkurzona bo będę musiała odsyłać i czekac az do nich dotrze aby z powrotem albo dostac pieniądze albo czaprak. Zawiódł mnie ten sklep, więc duży [size=10pt]minus[/size]
Czy tylko ja mam jakiś dziwny problem i nie jestem w stanie założyć konta w sklepie Koński Świat ??
+ duży dla Horse-Trade. Miły kontakt, towar w magazynie !, drugi telefon do mnie zapewniający o dobrym terminie przydatności paszy do spożycia, szybka wysyłka za pobraniem, tel. kuriera o godz. dostawy, kurier wniósł 25 kg worek do domu- podziękowania :kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 marca 2013 01:43
+ dla Animalii, Arcusa i jak zawsze Dobry-Koń  😅
20 lutego zamówiłam kalendarz:
http://koniczyna.shoper.pl/

Do dziś go nie mam, ani nie można się skontaktować - na maile nie odpisują, tel. nie odbierają.
Rozumiem, że jest to zakup charytatywny, ale bez przesady...
Gillian   four letter word
14 marca 2013 12:49
czy ktoś kupował ze sklepu http://jhorse.pl ?
tak, szybka wysyłka ale nie można się było dogadać co do zamówienia. Z 3 zamówionych czapraków tylko jeden zgadzał się z tym co zamówiłam, reszta to była jakaś fantazja sprzedawcy
Gillian   four letter word
14 marca 2013 13:00
będę zamawiać pasze, może się buchną i wyślą jakieś Pavo dobre 🙂
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
14 marca 2013 17:04
Czy wam też mustang nie odpisuje na maile? Kiedyś kontakt był bezproblemowy, a teraz od tygodnia cisza...
A jak z cavalloshop? Sprawnie i ogolnie jak trzeba, czy też z wpadkami?
Moon   #kulistyzajebisty
15 marca 2013 10:27
Plus dla Carpioli, błyskawiczna przesyłka.
A jak z cavalloshop? Sprawnie i ogolnie jak trzeba, czy też z wpadkami?



Ja zamówiłam owijki platinum od nich,zamówiłam w niedzielę,były we wtorek rano 🙂
Giga MINUS dla Equishop, w końcu dostałam zwrot pieniędzy na konto, ale nie pełną kwotę! O kasie za odsyłanie do nich źle spakowanego towaru nie wspomnę.  😤 Nigdy więcej tego sklepu!
DressageLife, to mnie bardzo cieszy. Dzięki za info.
Klami jak zrobiłam zamówienie w cavalloshop, to czekałam na przesyłkę tylko dwa dni, świetny kontakt ze sklepem.
dreamer, to super. W takim razie mogę spokojnie zamawiać co chcę. Dzięki za opinię.
Mega wielki + (słownie PLUS) dla bergo.pl 😀 (pozdrowienia dla Pana z gg 😀  )
Zakupy w takim sklepie to bajka  👍
Nirvette   just close your eyes
18 marca 2013 17:47
Jakie macie opinie o http://www.sklep.stajnia.biz/ ?  🙂 Kupowal tam ktos cos?
Tym razem niestety minus (-) dla Horse Hause.
Zamówiłam promocyjne sztyblety, przed zamówieniem sprawdziłam telefonicznie czy jest mój rozmiar, był i został dla mnie zarezerwowany. Od razu złożyłam zamówienie dodatkowo przez internet. Przelałam pieniądze. Po paru dniach otrzymuję telefon, że niestety buty zostały sprzedane komu innemu. Pani przeprosiła, pieniądze zostały zwrócone, ale jednak niesmak pozostał  🤔.
Tym razem niestety minus (-) dla Horse Hause.
Zamówiłam promocyjne sztyblety, przed zamówieniem sprawdziłam telefonicznie czy jest mój rozmiar, był i został dla mnie zarezerwowany. Od razu złożyłam zamówienie dodatkowo przez internet. Przelałam pieniądze. Po paru dniach otrzymuję telefon, że niestety buty zostały sprzedane komu innemu. Pani przeprosiła, pieniądze zostały zwrócone, ale jednak niesmak pozostał  🤔.


Nie martw się, ja zamawiałam ze znajomą, spore zamówienie, niby wszystko miało być, czekałam chyba ze 3 tygodnie, żeby sie okazało ze jednak nie mają mojego rozmiaru. A na stronie (tyle że już w normalnej cenie) dalej są...
xxagaxx no niestety to przykre jest. Takie wpady nie powinny się zdarzać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się