Bryczesy

Możliwe, że mam taki odruch (nieświadomy) 😀 Mam nadzieję, że jednak jeszcze trochę w nich pojeżdżę i nie poprują mi się na tyłku jak się schylę, żeby czyścić kopyta. 😀iabeł:
Ale widziałam też takie Pikeury z purchalmi nad kolanami.
Bryczesy Champion na koleżance. Letnie z cieniutkiego materiału, z pełnym lejem skóropodobnym- materiałowym ( oddychającym)



hmmm trochę mi się z jazdą na motorze kojarzą, ale kto co lubi 🙂
tunrida, widac, ze kolezanka ma szczuple nozki, a te linie robia jakis dziwny efekt, ze uda sa jakies nieproporcjonalnie grubsze. Mimo to uwielbiam takie klimaty 🙂 Ktos wie, czy sa wytrzymale?
Tyłek w nich bryczesach wygląda okropnie i pogrubiają uda  🤔
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 lutego 2013 19:14
tunrida, koleżanka wygląda super. fajnie, że wstawiłaś zdjęcia  :kwiatek:
ikarina, moim zdaniem one wyszczuplają 😉 co do wytrzymałości, mam wersję zimową/całoroczną od przeszło roku i nic nie mam im do zarzucenia. to są bryczesy, które zostały stworzone z myślą o 'rajdowcach' - wielogodzinne treningi i wielogodzinne starty - są przede wszystkim wygodne i wytrzymałe. a że i osprzęt tam inaczej wygląda to i bryczesy do nich pasują 🙂 aczkolwiek osobiście uważam, że w klasycznym jeździectwie też się mogą przyjąć, ponieważ w takim kierunku zmierza moda.

za zgodą koleżanki:
model basic


model spider


edit: co jak co, ale tyłek wygląda super 😉 i bardzo fajnie go trzymają - są super dopasowane i lej go 'trzyma', a jednocześnie nie czuje się człowiek jak w kombinezonie ortopedycznym (np. ja w pikeurach micro 2000, chociaż niektórzy tak lubią)
koszmarki te brycze i powiękaszają strasznie uda 🙂
sei twoje fotki potwierdzają ze pogrubiają uda  😉
Na osobie szczuplej, wrecz chudej to wyglada jeszcze jakos-jakos, ale na osobie z duzymi udami wydaje mi sie, ze wygladaloby to nieciekawie, wrecz karykaturalnie 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 lutego 2013 21:50
wstawiałam zdjęcia na sobie kilka stron wcześniej - mam bardzo duże uda, szczególnie w porównaniu z łydkami, w biodrach podchodzę pod 100 (dupa też duża), tam dobrze widać na zdjęciach czy pogrubiają czy wyszczuplają 😉
Baaaardzo niekorzystnie wyglada sie w tych bryczesach i zupelnie nie pasuja do klasycznego stroju. Koszmarek jakich malo.
zupelnie nie pasuja do klasycznego stroju.

OCZYWIŚCIE, że nie pasują. I w tym przecież ich cały urok! Mi się podobają. Ale, że bardziej mi się podobają Spidery z płomieniem, to wzięłam Spidery.
Też mi pogrubiają uda waszym zdaniem? Bo mi się wydaje, że właśnie nie pogrubiają.




Pogrubiają moim zdaniem 😉 i wyglądają jak u sprinterów i joggingowców z mojej uczelni  😁 co nie zmienia faktu, że prawdopodobnie są bardzo wygodne (jak legginsy)?
Moim zdaniem wyszczuplają 🙂. Ładnie modelują sylwetkę, unoszą pośladki  😉, i trzymają brzuszek ,tak jak bielizna modelująca  🙂. I są bardzo wygodne  😀. Na zdjęciach może tego nie widać , ale na żywca tak jest  😀.
Materiał możliwe że tak, ale te pasy zdecydowanie nie wyszczuplają 🙂
Ja już nie wiem  😕 na sei wyglądają super, ale szczerze mówiąc koleżanka Tundiry wygląda w nich mocno średnio...
Może ten tzw. ogień mniej pogrubiałby uda, gdyby ten kontur był wypełniony? Jak np. te czarno-czerwone wstawione przez sei dwie strony wcześniej
Według mnie to pupa w nich wygląda na obwisłą  🤔
i u każdego uda są jak u mamuta,bez obrazy za tego mamuta 😀
Do mnie przemawia opis materiałów i lekkość tych bryczesów, ale wzornictwo mi nie odpowiada.
Szkoda, że nie zaprojektowali czegoś w klasycznym stylu, albo przynajmniej mniej odstraszającym tymi "płomieniami" i liniami na tyłku 🙂
moim zdaniem nie pasuje to do jeździectwa
Aleście pojechały.  😁 Mi się i tak podobają i będę w nich chodzić, bo.. są fajne.  😉 W sobotę próba tego gumowego, przyczepnego leja na koniu.
Ale no właśnie.....styl minimalistyczny i elegancki mi się nie podoba w jeździectwie. Bo jest nudny na dłuższą metę.  😉
Dobrze, że produkowane są różne rzeczy. Każdy sobie coś znajdzie.
tunrida - Daj zdjęcia tego gumowego leja  :kwiatek:
To dopiero jak będę w domu, około 22😲0. Jest fajny. Zobaczymy jak w siodle.
asds   Life goes on...
27 lutego 2013 11:39
Ja na razie idę do krawcowej z 2 parami bryków do zwężenia. Z zakupami poczekam aż do 40-38 zejdę.
Jak masz szew z boku to bez problemu ci zwęży, Ja tak zwężałam
asds   Life goes on...
27 lutego 2013 12:10
No właśnie dzięki Bogu mam. Idą ES i Pikeur'y do zwężenia.
A ja właśnie się zastanawiam jak zwęzić sztruksowe ES-y. Szef boczny jest, ale nie centralnie na boku tylko tak jakby trochę z przodu i się boję, że jak je zbierze po równo to będzie kicha...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 lutego 2013 12:34
A ja szukam bryczesów niesięgających mi pod biust i nie kosztujących majątku ( stypendium stażowe nie pozwala na szaleństwa) i niestety nic nie mogę znaleźć  👿
To jeszcze powiedz, żeby było łatwiej coś polecić, ile dla Ciebie to jest "nie majątek" za bryczesy?  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 lutego 2013 13:18
To jeszcze powiedz, żeby było łatwiej coś polecić, ile dla Ciebie to jest "nie majątek" za bryczesy?  😉



Do 150zł, w porywach 200 jeśli byłyby obłędne . Patrząc po cenach w sklepach wydaje mi się to czymś nieosiągalnym  😵
To szukaj używanych. Albo tu, albo na allegro. Nie zawsze używane znaczy zniszczone. Sama mam masę używanych, które wyglądają jak nowe, ale mi się znudziły i chętnie bym się ich pozbyła. Ale nie sądzę bym miała twój rozmiar i do tego biodrówki- bo rozumiem, że szukasz biodrówek.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się