konie małopolskie

Pewnie chodzi jej o to, że tylko Justusa macie jako ogiera kryjącego w tej chwili...
Sisisa
Luis jest piękny i ma bardzo poprawne i urodziwe potomstwo, ale to chyba niestety tyle 🙁
galopada_, tylko Justusa w sensie ogiera kryjącego 🙂.
Bajka stoi prawie 100 km od Lublina  😁.

armara, a nie wiesz jak z charakterem dzieciaków? U mnie na pensjonacie stoi klaczka po Luisie foumowej Rumki, ale młode to jeszcze i głupie.
galopada_   małoPolskie ;)
22 lutego 2013 22:43
Sisisa ostatni raz ogier na punkcie byl u nas w 2009  😉
Witam. Co powiecie o zapomnianym już Jurandzie?
galopada_   małoPolskie ;)
23 lutego 2013 08:23
dorota czemu zapomnianym? u nas w 2009 urodził się jeden cukiereczek:







nieduży, urodziwy, charakterowo ok, w korytarzu sobie radził, dobra praca zadu (przodu bez szału, ale niezła)
Śliczny,tak zapytałam bo włąśnie oczekuję na źrebaka po nim.Jestem ciekawa co wyjdzie.Moja klacz też nie duża w typie arabskim,no i Twoje fotki i opis natchną mnie nadzieją na fajnego źrebolka.
galopada_   małoPolskie ;)
23 lutego 2013 12:01
dorota tego matką jest akurat dosc.... gabarytowo okazała kobyła  😁

Galopada to po kim ten konik taki ładny i jeszcze malowany bo Jurand jest ciemnogniady? Moja klacz to ta w awatarze 152 Kalla po Baroku od Katangi,ma swoje lata ale dla mnie jeszcze miała chęć na źrebaka.
Kurcze chyba czas najwyższy zaopatrzyć się w jakikolwiek aparat i naumieć się zdjęcia wstawiać,ale gdzieś już ją wstawiałam tylko gdzie?skleroza.
dorota polecam poszperać na www.bazakoni.pl 😉. Masz tam sporo potomstwa Juranda, część ze zdjęciami 😉.
Warto również zajrzeć na forum małopolaków, dorzucam link do wątku o ogierze 😉
http://www.malopolaki.darmowefora.pl/index.php?topic=291.0
galopada_   małoPolskie ;)
23 lutego 2013 12:30
http://www.bazakoni.pl/database,op-show_tree,horse-6612.html

imo, może ci wyjść dość drobne i niewysokie zrebię  👀
Wielkie dzięki dobre kobiety za te wszystkie linki.Laik jestem totalny i wierzę tylko w odrobinę szczęścia. Ogiera widziałam i sama kobyłę przy kryciu trzymałam.Podoba mi się a teraz liczę na fajnego maluszka i ten charakter żeby przekazał to już będzie cud malina.Ciekawa jestem jaki wyjdzie w malowaniach bo bardzo lubię jak są.
Kalla kupiona od forumowej Tysi i Kota?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 lutego 2013 13:54
Jakiś czas temu obiecywane zdjęcia. Troszkę mnie noga odleciała na tym w skoku  🙄 Ale cóż, nie zawsze jest idealnie  😉
Oczywiście zdjęcia tegoroczne, z drugiej połowy lutego 😉
Jakość słaba, bo robione telefonem  😉
Mozii zmniejsz pierwsze zdjęcie, bo się forum rozjeżdża 😉
Co do Siwego, to znasz moje zdanie -  😍
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 lutego 2013 14:16
Przesyłam jeszcze raz- już zmniejszone 😉
breakawayy, dziękujemy  :kwiatek:
Karla,tak dokładnie ta sama.
Ja się wcisnę tutaj z naszym najmłodszym, zdjęcie jeszcze z lata 😉.
og. Kaszmir m (Arioso m - Kolekcja m/Berberys xxoo), ur. 31.05.2012r.


jaki śliczny źrebaczek 🙂 Nie wygląda na takiego łobuza jak go opisujesz ;P

dorota, masz konia, którego kojarzy wielu forumowiczów. Wiadomo gdzie się podziewa jej córa Klarana po Granacie ? i jaka wyrosła ? W aparat faktycznie warto się zaopatrzyć, zwłaszcza jeśli czekasz na źrebaka

To i nasza najmłodsza, po Hai Beju
montana, Hai Bej x Ganges? Moja faworytka!  😜  Świetna jest! Masz więcej jej zdjęć?
Dokładnie tak
Niestety nie mam wielu zdjęć, ale z pewnością dorobię

Czekam na Twoje małe Gangesowe

hey 🙂
Macie może do czynienia z jakimiś końmi po Jungu ? Powiecie mi coś ciekawego ? 😉 🙂


Montana nic nie wiem o Klaranie.Jakiś czas temu Tysia przyslała mi wiadomość że chce sprzedać córkę Kalli ale nie byłam zainteresowana(za mała stajnia)nie wiem czy o nią chodziło.Sama jestem ciekawa co się dzieje z potomstwem Kalli.
Aparat mam ale zawodzący,trzeba coś nowego-koniecznie właśnie ze względu na źrebolki.
Ponawiam swoje pytanie z poprzedniego postu :
Słyszał ktoś o Jungu, zetknął się z jego potomstwem ? 🤔
Katharina   "Be patient and trust in the process"
28 lutego 2013 12:37
Misia z weekendu  😜




Elfik   Piękny rudy sens życia:)
01 marca 2013 09:00
hej hej czy ktoś z Was ma jakieś informacje na temat ogiera małopolskiego Wikinga W po ogierze First des termes i matce Witosza?albo jakies informacje na temat źrebiąt po Wikingu W?z góry wielkie dzięki
Elfik, Wiking W jest wałachem od kilku już lat  😉
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
01 marca 2013 15:22
Mam po nim wałaszka i tak z ciekawości szukam o pochodzieniu 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
02 marca 2013 11:14
właśnie się dowiedziałam, że oprócz Finlandii i Włoch, koń z Żabna wyjechał do... Irlandii  🤣 (nie bezpośrednio do nas, ale został tam sprzedany przez swojego właściciela)  😉

galopada_   małoPolskie ;)
07 marca 2013 09:04
przypadkowo policzyłam, że od 2001 roku w Żabnie urodziło się 51 źrebaków! W tym roku dołączą do tej listy jeszcze 3  🤔 Kto by pomyślał, że lista będzie tak długa!  😲

lista koni SK Żabno
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się