NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Małgosia Ciesielska ze Śremu zna ktoś ??

chodzi o światek jeździecki , kupiłam od dziewczyny oficerki za 250 zł i zero kontaktu...a telu nie odbiera  😤

dodam ,ze kupiłam na allegro,ale może mi ktoś z voltowiczów pomoże  :kwiatek:, bo allegro nie raczy pomóc  😤
Mi allegro pomogło więc pisz reklamacje 🙂
Małgosia Ciesielska ze Śremu zna ktoś ??

chodzi o światek jeździecki , kupiłam od dziewczyny oficerki za 250 zł i zero kontaktu...a telu nie odbiera  😤

dodam ,ze kupiłam na allegro,ale może mi ktoś z voltowiczów pomoże  :kwiatek:, bo allegro nie raczy pomóc  😤


Mam jej Facebooka chcesz ? może tam się uda
Ona konkretnie nie jest z samego śremu, ale z okolic 🙂
jasne ,ze chce  🙂 moze i aktualny nr telefonu masz?  cokolwiek , bo 250 zł ulicą nie chodzi kurde
Pierwszy raz tu piszę, bo do tej pory zawsze było wszystko w jak najlepszym porządku...

Przestrzegam przed użytkowniczką zuz95!!! Jakoś na początku marca sprzedałam jej derkę za kwotę 100zł (przesyłka wliczona w cenę). Derkę wysłałam nastepnego dnia priorytetem, aby jak najszybciej doszła. Wiem, że doszła, bo dostałam taką wiadomość. A pieniędzy jak nie było na moim koncie, tak dalej nie ma  👿 Po kilku dniach bez zapłaty napisałam meila i dostałam odpowiedź, że wpłaciła na poczcie. Po kolejnych kilku dniach napisałam, że pieniędzy dalej nie mam i że to nie możliwe, żeby tak długo szły. Napisała mi, że była na poczcie i okazało się że pomylili numer konta i czeka aż jej zwrócą pieniądze i wyśle jeszcze raz. To wszystko było przed świętami... w tej chwili nie raczy już nawet odpisać na moje wiadomości, a widzę że wchodzi na re-voltę.
Kolejny przykład osoby, która wysyła przed wpłatą. Wybaczcie, ale jeżeli decydujecie się na takie coś to musicie liczyć się z taką sytuacją.
lepiej zachowawczo nie robic interesów z anonimowymi "nastkami" i osobami o nickach xxx5326dx. Zwracam na to uwage i jest ok.
A czemu nie umawiacie się na przesyłki "za pobraniem"? Trochę droższa przesyłka, ale pewność macie, że nikt Was nie oszuka.
Np. dlatego, że wiele już tu było przypadków, kiedy przesyłki nikt nie odbierał i wysyłający za nią płacił.
Ja jestem za tym, żeby nie wysyłać do momentu zaksięgowania wpłaty. Ewentualnie wysłania potwierdzenia przelewu.
bo często wracają  😀 a wtedy ponosi się podwójne koszty

a tak poważnie- wysyłam wcześniej tylko osobom mi znanym i tym, które już nie raz u mnie coś kupowały

Aaa, no o tym nie pomyślałem  😡

:kwiatek:
Chciałabym przestrzec przed pewną osoba z forum nicku Nord. Dogadywalam sie z ta panią w sprawie kupna siodła ,  uspoprosiłamzwysłanie zdjec puslisk i strzemion których nie bylo w opisie. Dostałam je po jakimś czasie . Ta pani nie dała mi jednak  nawet dnia na odpowiedź gdy zadzwoniłam że.biorę siodlo to uslyszalam że właśnie poszło na przymiarke i jeśli go nie weźmia to wtefy bede pierwsza w  kolejce. Powiem szczerze że poczuł sie zrobiona w ch... Nie wiem jak tak można postępować wobec ludzi .... Trochę po chamsku dlatego nie polecam tego sprzedającego
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
12 kwietnia 2013 20:45
Bez przesady. Skoro Ty sie zastanawialas, a byl ktos zdecydowany od razu, to nie dziwie sie, ze sprzedajaca nie czekala.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 kwietnia 2013 20:47
Kucykowa, ty prosiłaś o zdjęcia puślisk i strzemion a ktoś o przymiarkę, może ten ktoś był przed tobą ale nie na 100% zdecydowany więc i z tobą rozmawiała Nord gdyby tamto nie wypaliło? Nie uważam tego za powód do wpisywania tutaj 🤔
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
12 kwietnia 2013 20:51
Bardzo mi przykro, że Kucykowa tak reaguje. Siodło było wystawione i tutaj i na allegro z opcją kup teraz - nie zdecydowała się. Dzisiaj siodło pojechało do przymiarki ( o czym Kucykową informowałam, że musi mi dać wcześniej odpowiedź bo inaczej jeśli Państwo się zdecydują to sprzedaje). Zadzwoniła dopiero dzisiaj jak siodło już pojechało. Pani się spodobało, zapłaciła i zostało u niej. Teraz ma pretensje, które nie wiem do czego maja doprowadzić....
Teraz ma pretensje, które nie wiem do czego maja doprowadzić....


Następnym razem Nord sprzedawaj siodło w trybie przetargu nieograniczonego:
zebranie ofert
utworzenie komisji
rozpatrzenie ofert
wybór oferty najkorzystniejszej
Powodzenia 😉
Zeby nie było to mój email z odpowiedzią iz kupuje siodlo  poszedł po godz 13 z racji braku odzewu zadzwoniłam przed godzina16 po czym okazało sie że siodlo poszlo juz w inne ręce( dokladnie 20 minut przed moim telefonem) t

Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
12 kwietnia 2013 21:45
Niestety nie jestem w stanie sprawdzać @ co 15 min, natomiast wyraźnie napisałam, że musisz dać mi odpowiedź do czwartku. Chcesz dyskutować dalej proszę bardzo...
Radzę iść pod ścianę, wziąć zamach i strzelić się mocno w łeb, może Ci przejdzie, a czas który poświęcasz na bezsensowne dyskusje przeznacz na szukanie siodła.
kucykowa, jeśli nie zaliczkowałaś tego siodła Twoje pretensje są bezpodstawne. Mamy wolny rynek, a kto pierwszy ten lepszy - niestety
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 kwietnia 2013 22:18
Kucykowa, prosiłaś o foto puślisk i strzemion, zawsze mogłaś napisać że jesteś na 99% zdecydowana na siodło tylko chcesz zdjęcia puślisk i strzemion bo nie jesteś pewna czy je chcesz, a jak nie będziesz chciała ich wziąć to chciałabyś negocjować cenę samego siodła, taką osobę bierze się za klienta faktycznie zainteresowanego ofertą i prawie zdecydowanego na kupno a nie kogoś kto się będzie dopiero zastanawiał, prosił o kolejne foty a na koniec powie że to jednak nie to 😉

Nord, myślę że ten dopisek jest niepotrzebny 🙄
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
12 kwietnia 2013 22:39

Nord, myślę że ten dopisek jest niepotrzebny 🙄


Mnie się wydaję, że to jedyne rozwiązanie, bo nie jestem w stanie prościej tłumaczyć spraw oczywistych... Skoro ktoś pisze, że poczuł się zrobiony przeze mnie w  ch.... a oskarżenia są zupełnie bezpodstawne. Zasady były oczywiste, sprawa postawiona jasno i do tej pory nie jestem w stanie zrozumieć takiego zachowania. Jedyna pewną opcją zakupu jest KUP TERAZ, gdyby kupiła przez allegro a ja bym sidła już nie miała to jasna sprawa że ma pretensje, ale w tej sytuacji...
Robiłam już tak, że czekałam na osobę która się wcześniej zgłosiła a pierwszym klientom odmawiałam. Byly z tego powodu same niekorzyści (dla mnie) bo zwykle pierwsza zainteresowana osoba odmawiała kupna...
Rozumiem zlosc kucykowej , ale rozumiem też Nord . I tak już pewnie nie będzie transakcji między tymi dwoma uzytkowniczkami, a kto inny oceni sobie po swojemu sytuacje i będzie kupował od jednej lub drugiej, według swoich oczekiwań. Jak dla mnie, nie ma po co się kłócić 😉
Kto pierwszy ten lepszy  😀iabeł:  👍
Kto pierwszy ten lepszy  😀iabeł:  👍


no tak, ale ja też umawiając się kilka razy na kupno/ sprzedaż z kimś, odsyłam innych zainteresowanych czy traciłam okazje, że by się na koniec dowiedzieć "a jednak nie/ znalazłem inne/ sprzdałam bo ktos z kasa przyszedł/ bez wyjaśnień

to nie jest "fair" zachowanie. co innego pytanie "ot tak"  - takich nie biorę na poważnie, ale jak już sie "przybija" ustala szczegóły, zapewnia..to uwazam za wiążące "wezmę ale doślij mi jakieś wymiary/zdjęcie, jak bedzie ok to biore" - i nie wysyla i urywa kontakt/wymawia, albo wysyła i zaraz mówi, że nie aktualne...

trują tyłek dziesiątkami pw czy wiadomości - a potem znikają...

na forum to coraz częstsze, ale na np facebooku - notoryczne ;/

(tak ogólnie - nie do tych 2 osób)
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
14 kwietnia 2013 11:51
Zawsze trzeba się liczyć z tym że kupujący ma zamiar sprzedać i jak dostanie cenę która go satysfakcjonuje to sprzedaje, bez względu na to komu (jeśli nie chodzi o zwierze). Po to są aukcje na allegro, żeby ewentualnie rejestrować kolejność zgłoszeń. Co innego się z kimś umówić, że coś dla niego rezerwujesz, a inaczej (tak jak w przypadku Kucykowej) dostać @ że mam przesłać zdjęcia, a potem mieć pretensje, że siodła już nie ma. Szkoda ciągnąć tematu, ale przy takich zakupach trzeba pamiętać że dopóki nie ma pieniędzy w ręce albo na koncie to towar jest niesprzedany i dokładnie tak samo w drugą stronę, zanim nie zapłacisz sprzęt nie jest twój...
Jako niepoważną użytkowniczkę dopisuję maadzia_9. Decyduje się na kupno ogłowia, bierze dane do przelewu i milczy. Tak ciężko napisać, że się jednak rezygnuje ?  😵
Ostrzegam przed kupowaniem u basienki_kbs Chciałam od niej kupić wędzidło, napisałam, poprosiłam  o dane do przelewu, zapłaciłam dokładnie 8 kwietnia I tu przestaje być miło. Kiedy po tygodniu nie było ani wędzidła ani odzewu grzecznie zapytałam na privie czy pieniążki doszły. Doszły a jakże, forumowiczka podobno byla chora i nie mogła wysłać Wyśle w poniedziałek (15 kwietnia)OK choroba każdemu może się zdarzyć. Ale mamy 23 a ja nadal nie mam wędzidła, dziewczyna nie odpowiada na wiadomości ani meile, chociaż ostatnio była zalogowana dwa dni temu. Może ten wpis oszczędzi komuś podobnych nieprzyjemności. Ja nie popuszczę oddam sprawę na policję.
Dostałam dzisiaj bryczesy od paulincia789

Po pierwsze nie są nowe jak w opisie. Po drugie rozmiar 76 a nie 36  😤
Może warto skontaktować się z tą osobą i ugadać, odesłać?
Ja bym nic nie kupiła od osoby z nickiem  paulincia789 :-/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się