Kącik Małolata...:D

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 kwietnia 2013 20:15
Ale mam fajne zdjęcie z Ramsonem z soboty 💘
Gniadata   my own true love
22 kwietnia 2013 20:41
Alabamka dzięki  :kwiatek: coś tam sobie wyciągnę

flygirl bez obaw, o edukacje strachowo-pidżamową mojej szkółki to ja dbam aż za bardzo  😁
Ech, a ja mam jutro też egzamin, tylko że innej kategorii.
Zdaję teorię z prawka. Niby umiem, niby kojarzę, ale zobaczymy co to będzie.
Gniadata   my own true love
22 kwietnia 2013 20:59
Rydon oooo przecieraj szlaki i licze na jakas relacje potem co i jak... bo też sie już szykuje powoli i troche mam przed soba wizje nie zdania ze 20 razy...

a tak w ogole, jaki dzisiaj dzień dobry *_* jutro luzy, pojutrze luzy, po szkole wracałam baardzo naokolo 8) luby wyjątkowo nie tragicznie (;o i tak sukinsynowi nie ufam), w szkole całkiem miło, także coco jumbo i do przodu 8) jeszcze jakbym wiedziała co do cholery mam robić na majówkę...
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
22 kwietnia 2013 21:01
no to powodzenia na egzaminach kochani 3-cio klasiści i miłej GODZINNEJ przerwy. a ja wracam w tym momencie do historii 😉
sandakanowa dlaczego tak zaakcentowałaś "godzinnej"? 😀
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
22 kwietnia 2013 21:59
gdyż, iż, ponieważ wkurza mnie, że ona jest taka długa  👿 chyba coś im na mózgi padło, że chcą nas tyle trzymać w sali bez możliwości wychodzenia, chyba, że do toalety  🤔wirek:
Gniadata no to mogę spać spokojnie 🙂
Rydon mega współczuję tej teorii, ja bym już teraz nie zdała. 😜
wilczek 96
wilczek 96


to tak klasycznie, wszyscy mówią, że 96 jestem, a tu psikus taki 😀
ale przeciez w tej przerwie mozna sobie nawet ze szkoly wyjsc  🤔wirek: wiec w czym problem?
my będziemy tradycyjnie siedzieć w świetlicy 🙄 trolololo, nie mogło być inaczej jak od ponad roku budzę się przed 5, głupie było tylko oglądanie filmów i położenie się o 3.45 😂 teraz głupia Mania pozdrawia i idzie szukać ubrań, a potem kierunek szkoła...

Powodzenia Małolatki!
Maiia, ja od soboty budzę się po prostu 7.20, ale jak dzisiaj trzeba siè wyspać to nagle pobudka 6.30 😵 Wykończy mnie to wszystko
Jezu Małolaty, umrę dzisia 😵
Umrzemy razem 🙁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 kwietnia 2013 06:47
Powodzenia! Dacię radę 🙂
jest dobrze 😅
U mnie w szkole jak piszą egzamin wyjść ze szkoły nie mogą. Nawet oknem bo kraty wsadzili. Oj trzeba będzie wymyśleć nowy sposób na ucieczki z wfu  😁
No i jak tam egzaminy? Nie były chyba jakieś straszne,co? Polski łatwy,trochę gorzej historia i wos,ale generalnie myślałam,że będzie gorzej.
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
23 kwietnia 2013 13:14
ale przeciez w tej przerwie mozna sobie nawet ze szkoly wyjsc  🤔wirek: wiec w czym problem?


nooo to u nas nawet z sali nie można wyjśc... a co dopiero ze szkoły...
a co do egzaminów... na historii trafiło się akurat to co umiałam, wos banalny, a w polskim to było do przewidzenia, że będzie charakterystyka, niektóre pytania były do pomyślenia, ale tak na prawdę było łatwe 😀
Historia i WOS prawdopodobnie będzie 100% , polski prosty, tylko te z oceną poprawności zdań do pomyślenia. A z tą charakterystyką przesadzili, rozprawka miała być! Charakterystyka to najgorsze co mogli dać.
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
23 kwietnia 2013 13:24
co do wypracowania, to rozprawka była przez ostatnie 2 czy 3 lata, więc ja byłam prawie pewna, że to będzie charakterystyka czy coś. nawet na rozprawkę się nie nastawiałam.
W zeszłym roku była chyba charakterystyka porównawcza Cześnika i Rejenta.
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
23 kwietnia 2013 13:32
ja słyszałam, że rozprawka.
rozprawka na temat historii byla, pisalam rok temu.
Nie wiem jak Wam, ale to pierwsze pisane było dziwne jak dla mnie - siedziałam pół godziny nad tym co mogę do tego profesora napisać  😂
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
23 kwietnia 2013 13:45
dama ja napisałam o stawianiu przecinków  😂 bo już nie wiedziałam co xD ale ważne, że coś tam napisałam  😉
29/33 z historii = 88%
sandakanowa nie głupie xd. Ja napisałam dlaczego mówi się w siódmym niebie i inne tego typu farmazony. Z his-wos mam źle 4 zadania.  🙂
to tak jak ja, pjona 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się