Konie czystej krwi arabskiej

A tu my z ostatniej sesji. Podpisali Drako i Wiktoria
Kolejne:
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
10 maja 2013 20:04
Bronze jakto się stało ??  😵 przecież dopiero co do pracy wróciliście .... boże

ganasz haha fajny sposób na zatrzymanie  😎 a tutaj masz dużo racji z tą zgubną rutyną ...  🙄 większość głupich wypadków jest właśnie przez to  🙄

orjentica ściągać płynu z kolana to raczej ściągać mi nie będą . Tutaj jest kwestia czy będą operacyjnie łatać wiązadła czy tak mnie zostawią  🤣
po kapsułki męża już wysłałam  🤣 i dzięki za przepisy !!

Misskiedis rudy to faktycznie charakter  😎 no ale w przypadku mojego konia to się nie sprawdza .... hmmm tutaj to bardziej kucyk powinien być w tym kolorze  🤣

TheWunia nie pisz posta pod postem  😉
zduśka też tak myślę ale mężczyźni to mają inny rodzaj poczucia humoru 😉
Marku powiało staropolsko i widać, że Gawor ma poczucie misji  😍 ale ....żeby nie było -buty? nie są za duże? coś mi się proporcje nie zgadzają.


Z tym humorem, to nie jest tak do końca  🙂 po prostu nawet nie wiedziałem, że istnieje kącik enduransowy.
A buty to rozmiar 42, taki który akurat noszę. Co prawda mam jeszcze oficerki jeździeckie, ale te bardziej pasują do XVII-wiecznego stroju.
Bronze  dacie radę, na arabach wcale nie trzeba jeździć, araby przede wszystkim trzeba kochać 😍 
zduśka masz okazję odrobić zaległości w czytaniu np. Karmazyny i żuliki" Jerzego Janowskiego, książki Krzyśka Czarnoty, Między grzywą a ogonem Zuli Wirskiej
arabki na fotach jak to arabki  😜 the best
Marek ja o cholewkach 😡
Bronze   "Born to chase and flee.."
10 maja 2013 20:36
Zduśka - wet twierdzi,że mógł sie po prostu rozjechac na mokrej trawie i kontuzja gotowa. Ja juz mam praktykę w rehabilitacji więc widać,że mój kon testuje mój próg cierpliwości do zdarzeń niespodziewanych.
Ganasz - ano cos w tym jest. Więcej to ja z nim spaceruje i gadam niz jeżdżę. Myśle,że rajdowanie i tak nas nie ominie - po prostu termin trzeba przesunąć na jesień :-). Kobyła u nas w stajni miała to samo i wyszła w ponad miesiąc na czysto, więc może i u nas będzie lepiej niz wet zakłada.
Bronze bądź dobrej myśli, kuruj młodego. Jesień jest piękna i nie ma owadów. Czas w sam raz na konne włóczęgi 😎
Zduśka,mogę polecić Ci najlepszego ,,kolanowca''od więzadeł.Dr Walawski,przyjmuje  między innymi w Ortomixie w Lublinie,operacji podejmuje się w razie potrzeby na podstawie diagnostyki dr.Krzyżanowskiego-nie ma wtedy niespodzianek-jeżeli jest potrzeba to robi artroskopię z przygotowaniem  od razu do przeszczepu,ma przygotowane śruby,blaszkę,sprzęt do pobierania ścięgien na przeszczep-omija pacjenta dzięki temu artroskopia zwiadowcza(ból i kilka tygodni niesprawności dodatkowo) i od razu przechodzi do ,,reperacji''
Robi na fundusz,terminy króciutkie,jedynie na kilka wizyt trzeba się wybrać prywatnie(ja byłam na czterech i już rach-ciach termin był)Zjeżdżają się sportowcy z całej Polski.
dzisiaj z Witką mierzyliśmy trasy do biegania
http://www.sports-tracker.com/#/workout/ogur_ek/cr8hes0h1mq0jrfc
ganasz, akurat ten temat mnie również wyjątkowo interesuje, jednak tu i tak sporo się dzieje, a kącik endurance nam obumiera 🙁
Bronze, współczuję.....i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
No to może ja się pochwalę nowymi źrebaczkami w stajni 😉
Mała Sarah z Mamusią
po Kahil Al Shaqab od Samira/Wojsław



Oraz Ogierem po Alert od Cordoba/Balon

Ogierek po Alert od Elope/Ecaho


jak myślicie wyrośnie coś z nich? 😀
Q., małe śliczności 🙂
Klaczka prześliczna, jak dla mnie ma coś w sobie  😍
klaczka sliczna- ależ ma długą szyję🙂

napewno coś z nich wyrośnie🙂 piękne araby🙂

Thilnen   Dżamal Ad-Din
13 maja 2013 10:26
[quote author=zduśka link=topic=752.msg1771193#msg1771193 date=1368129135]
Thilnen ale Bosman sprytnie się zmieścił na podeście hehe 
a co to za szkolenie było ??
[/quote]

Nie chciał wejść na ten podest przez godzinę chyba 🙂 To były warsztaty PNH z Kasią Jasińską, było super!
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
13 maja 2013 19:29
A tu Niuniek w wiosennym słońcu!
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
13 maja 2013 19:40
arabiansaneta już na fejsie pisałam ale napiszę i tutaj. Pięknie wyglądacie wśród tych wiosennych kwiatów ! a Niuniek jaki ma brzuszek  😀
Thilnen ale najważniejsze, że w końcu wlazł  😉 ostatnio nawet ja myślałam o jakimś kursie "naturalsowym" ale na myśleniu się zakończyło  🤣
Q. fajne maluchy !!
orjentica  :kwiatek: powiem Ci, że jestem po wizycie u ortopedy i muszę głośno to stwierdzić, że w życiu nie spotkałam się z tak nie rzeczowym lekarzem  😵 będę konsultować wyniki usg u kogoś innego bo facet mnie załamał swoim podejściem do sprawy  😉

Bronze a jak tam u Was na L4 ??  🙂

jeju a mnie roznosi !!!! chyba niedługo oszaleję  😵
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
13 maja 2013 20:42
Q. klaczka jest przepiękna (ogierki też niczego sobie), ma piękną głowę i szyję  🙂
arabiansaneta ależ Nuniek zaokrąglił się!
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
13 maja 2013 20:55
On był zawsze okrągły, tylko po 20 urodzinach przechodził kryzys, a teraz wrócił do formy.
majowkowe 🙂
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
14 maja 2013 07:40
arabiansaneta ja absolutnie nie twierdzę, że był kiedyś szczupły mówię tylko,że dostał teraz takiego pokaźnego brzuszka  🙂
Bronze   "Born to chase and flee.."
14 maja 2013 15:53
Zduśka - lekarz - czas działa  🤔. Ja sobie daje na wstrzymanie bo z martwienia to sie tylko wrzodów dorobię. A konia mi szkoda strasznie,że tyle czasu w zamknięciu  musi wytrzymac i nie zwariować. Odezwę sie przy lepszych wiatrach - bo i teraz to raczej jest bezwietrzna pogoda w naszych relacjach, stoimy w miejscu i czekamy na zdrową nogę.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
15 maja 2013 22:57
A ja byłam z inspekcją u Kawusi i mam zdjęcie ze swoją imienniczką  😀

Wow....obłędna jest. 😜
Piękna 🙂 rośnie z niej prawdziwa dama
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
16 maja 2013 07:50
Śliczne zdjęcia wyszły a sesja była w biegu bo komary cięły niemiłosiernie, dziecko nie mogło ustać w miejscu a Zuzka jeszcze w krótkim rękawku 😉.
Mała jest słodka! I wyraz pysia ma jak tatuś🙂
mała jest prześliczna!! 😍
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
16 maja 2013 08:14
Rety jak ona szybko urosła, teraz kawał baby- czas zasuwa jak opętany!
mała śliczna i dwie Wojenki to dwie Wojenki na schwał  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się