moda, ciuchy etc...

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 lipca 2013 12:46
Scottie, Pursat tylko te muchy były wyjątkowo małe i ciężko mi takie znaleźć.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
04 lipca 2013 21:17
Dziewczyny, a wpadła Wam gdzieś w okomjakas fajna, niedroga ( do 100 ) kurtka dzinsowa?
do 100zl się nie mieści, ale za 130zł w H&M. Tylko ze krótkie z długim rękawem
Dziewczyny mam pytanie. Za tydzień mam obronę, chciałam iść w spodniach ale że względu na to, że chyba bym się w nich ugotowała przy obecnej pogodzie zdecydowałam się na sukienkę. Nawet udało mi się dziś upolować odpowiednią kieckę w Reserved na przecenie. I teraz nie wiem, wypada iść bez rajstop? Czy to niezbyt elegancko?
fruity_jelly, ja byłam na swojej obronie w spódnicy za kolano bez rajstop 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 lipca 2013 10:39
fruity_jelly, ostatnio w necie widziałam gdzieś letnie rajstopy - bez palców i baaardzo cieniutkie. Nie pamiętam gdzie to było, ale poszukaj może.
Mi to głównie o to chodzi, że nawet w cienkich rajstopkach mi gorąco i nie lubię tego uczucia, że mi się kleją do nogi 🤔wirek: a zawsze mi mówiono, że np. na ślub nie wypada iść z gołymi nogami.
ash   Sukces jest koloru blond....
05 lipca 2013 11:05
fruity_jelly, ja na obronie również byłam bez rajstop, na własnym ślubie też 🙂
Nie cierpie rajstop i unikam ich jak ognia.
Ja też na ślubie (własnym) będę bez rajstop. Jak ma się ładne nogi (a nie podziurawione i posiniaczone jak ja), to można spokojnie iść "na golasa" 🙂
No to będę musiała ten tydzień uważać na nogi, bo jestem ciapą i zawsze muszę gdzieś przydzwonić 😁 też nie lubię rajstop, jak już muszę je ubrać to wolę pończochy samonośne
ovca   Per aspera donikąd
05 lipca 2013 12:19
Rozwiązaniem mogą być rajstopy w sprayu 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
05 lipca 2013 13:50
Bo teoretycznie nie wypada bez rajstop, ale ja na obronę też nie założyłam, bo to tylko dodatkowy stres, a egzaminujący i tak nie widzieli moich nóg. Było ponad 30 stopni w cieniu, a mój recenzent siedział w koszuli (pod krawatem), kamizelce i marynarce i miał na niej ogromne plamy potu. Biedny się wymęczył 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 lipca 2013 13:52
Na obronie miałam pończochy samonośne, a zaraz po wyjściu z sali je zdejmowałam. Jak masz się ugotować to lepiej nie zakładać.
jestem na etapie poszukiwania stroju kąpielowego konkretnie bikini. Mam dość sporą pupę, biodra spoko, talia też. Niestety małe piersi. Aktualnie mam strój wiązany na szyi, nie usztywniany i cyc się rozlewa 😀 szukam czegoś, co mi złapie piersi i optycznie powiększy. Jakich modeli szukać?
Scottie no i właśnie 🤔 jeszcze obrona wyznaczona po godzinie 13 w sali, w której zawsze jest niemiłosiernie gorąco więc podejrzewam, że będzie jak w szklarni 😵
Widziała któraś z was może zólte, albo zielone, neonowe bikini w znośnej cenie?  :kwiatek:
Z tymi rajstopami trzeba uwazac, kja mialam taka pania profesor ktora wchodzila do sali i zagladala pod lawki sprawdzajac czy sa rajstopy i zakryte palce w butach w przeciwnym razie wypraszala, mysle ze na ta 1-2 h mozna w tych rajstopach/ ponczochach przezyc.
wilczyk obczaj w hm. jestem pewna, ze byly ladne neonowe. zapadl mi pomarancz bo mierzylam ale zolty tez byl. cos kolo 50 zl
Kurde, ostatnio bylam to nie mieli :c zobacze jeszcze raz i najwyzej pojezdze po innych poszukam, dzieki!
dziewczyny help, łosoś czy koral :kwiatek:


Pursat   Абсолют чистой крови
05 lipca 2013 21:59
Ciężki wybór. 😉 Jako że sama mam już łososiową, wybrałabym drugą. 😁
Cavallia, ja bym wybrała tą pierwszą, skąd one? 🙂
Właśnie, skąd one? Muszę koniecznie pobiec do sklepu po jedną z nich.  💘 Obie mi się podobają, ale wybrałabym drugą, chociaż to naprawdę trudny wybór...  😍
dzięki za pomoc  :kwiatek: widzę, że zdania są podzielone  😉
kliknęłam łososiową, jeśli będzie dobrze leżała (szczególnie na biodrach) zamówię też tą w mocniejszym kolorze

Heval, Gwiazda poszło pw  😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
05 lipca 2013 23:47
Gdzie w okolicach Warszawy zrobią mi napis na koszulkę? Bo chcę sobie przerobić koszulkę 🙂
na Polnej, metro politechnika  🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 lipca 2013 00:03
aniaaa, a nie wiesz może czy drogi ten interes? 🙂 i ile to trwa? 🙂
crazy weź nie strasz 🤣
Hermes jak nie ma kolejki, to szybko, koło 10 minut. Cena zależy co chcesz nadrukować, czy masz swoją koszulkę czy tam kupujesz.
Tu strona jest: http://www.orfi.pl/koszulki.htm
piotrowska   Między grzywą a ogonem
06 lipca 2013 11:39
Mam manię na punkcie dłuuugich maxi letnich sukienek w soczystych kolorach. Na allegro nic specjalnego nie widziałam, ktoś wie gdzie takie znajdę? 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się