moda, ciuchy etc...

jaki rozmiar pończoch samonośnych powinnam wybrać? Mam ok. 170 cm wzrostu a w udzie ok. 51 cm  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 lipca 2013 12:43
piotrowska, widziałam gładkie maxi w Bershce, różowe i jeszcze jakieś, nie pamiętam już.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 lipca 2013 12:49
jaki rozmiar pończoch samonośnych powinnam wybrać? Mam ok. 170 cm wzrostu a w udzie ok. 51 cm  :kwiatek:


Zależy od firmy i jak wysoko chcesz mieć je założone.

Z Gatty myślę, że rozmiar 3-4.
Z Calzedoni 2, albo 3 - mają tabelkę wg. waga/ wzrost
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 lipca 2013 08:59
Dziewczyny, pod jakim hasłem szukać podobnych spodni na allegro?
[alladynki,haremki,chinosy-przejrzane]
Ewentualnie w jakich sklepach stacjonarnych mogę je teraz znaleźć?



Chodzi mi o cienkie, bawełniane spodnie z obniżonym krokiem, które ładnie prezentowałyby się zarówno na sportowo jak elegancko do szpilek 🙂
jaka to kolekcja ? dzisiaj dorwałam , z 769 na 129 zł  🙂
Naciau zazdroszczę  😜 co to? gdzie to?  🙂

edit: już widzę, Bershka  😉

no ładnie, wszędzie wyprzedaże w sieciówkach a ja na Zalando i innych internetowych wszystkie fundusze zostawiłam
Cavallia , nie to ZARA trf  😉

taka mięciusia skóra , nie wiem nawet kiedy one były w sklepie , ktos cos wie ? 👀
kurcze, nie trafiłam  😡

a kurteczka z kolekcji spring/summer 2013, czyli właściwie z obecnej  😉
http://catchmylook.blogspot.com/2013_03_01_archive.html
jedyna wśród bluz wisiała , ja podchodze i skóra  😲 i mówie biore , okazja jak nigdy  🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
13 lipca 2013 10:48
Naciau, super jest ta kurteczka. Też się na nią czaiłam, bo o dziwo dość długo wisiała pełna rozmiarówka na stronie, napierw 199, potem 129. Ale ostatecznie nie wzięłam. Teraz trochę żałuję. 😀 Takie przeceny to by mogły być na wszystko.
Scottie   Cicha obserwatorka
13 lipca 2013 14:53
Dziewczyny, czy któraś z Was była ostatnio w Stradivariusie i rzuciły jej się w oczy koszulki, które wyglądały mniej więcej tak jak ta:

KOSZULKA STRADI

Tyle, że były w jednolitym kolorze: białe, szare, żółte, czarne itp. One są dość długie, przód zakrywa mi rozporek, a tył sięga za pupę. Miały duży dekolt (tak, że stanik było widać i pod pachami i z przodu), były delikatnymi bokserkami. Kupiłam taką jedną w kwietniu/maju i to była nowa, wiosenna kolekcja. Teraz nie widzę ich na stronie internetowej Stradivariusa, a tak mi się spodobała ta jedna, że z chęcią kupiłabym ich więcej. Kosztowały chyba 39,90zł. Ktoś coś wie?
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lipca 2013 15:18
Widziałam takie w intensywnym kolorze fuksji lub chabrów, ale to było z miesiąc temu. Miałam sobie kupić, ale źle w nich wyglądałam. Chcesz, żeby ktoś Ci kupił?
Scottie   Cicha obserwatorka
13 lipca 2013 16:23
Facella, chcę, żeby mi ktoś powiedział, czy one są dostępne w sklepach- obojętnie czy na przecenie czy w cenie regularnej. Ja co prawda mieszkam w Warszawie (ale sklep nie musi być w Warszawie, jeśli będą w sprzedaży w Krk, to podejrzewam, że w Warszawie tym bardziej), ale dojazd do centrum zajmuje mi godzinę i szczerze mówiąc, trochę nie chce mi się łazić po sklepach... Jeśli byłyby na stronie, to sprawdziłabym dostępność w sklepach w Warszawie, ale nie mogę ich tam znaleźć.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lipca 2013 16:25
Scottie, spróbuję się przejść w najbliższym tygodniu. Mieszkam w o wiele mniejszym mieście niż Kraków (-;
Nadaje się na 50-lecie dziadków mojego chłopaka? Impreza to będzie takie małe wesele. Sukienka jest delikatnie złota i zastanawiam się, czy wypada mi taką ubrać
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lipca 2013 17:05
Jak do dziadków, to ja bym wybrała mniejszy dekolt (chociaż to też zależy od tego, jacy są ci dziadkowie). I raczej zakryte ramiona (bolerko). Ale długość i kolor wg mnie są ok.
Którą wziąć ? 😜
Scottie   Cicha obserwatorka
13 lipca 2013 19:19
Facella, byłabym ogromnie wdzięczna :kwiatek:

cavaletti, ja bym tę sukienkę założyła, jest śliczna i dziewczęca. Jeśli nie chcesz być odkryta, to zarzuć na siebie marynarkę. Później (po %) wszystkim będzie wszystko jedno 😉

Konstancja, drugą, boska! 😀
Konstancja, ja bym brała 2 ale to zależy od figury 🙂 skąd są?
Facella, Scottie, dziękuję :kwiatek: Będę mieć na pewno czarny żakiet i czarne buty. Zaraz dorzucę jeszcze jedno foto, tylko muszę to z przeglądarki w telefonie zrobić
I na pewno będę musiała przymierzyć rozmiar większą, bo 34 spłaszcza mi (i tak mikroskopijny) biust
Konstancja: Ja bym brała obie  😀, ale druga jest przepiękna!  😍


Muszę na szybko kupić kostium, są gdzieś jakieś promocje?
Konstancja bierz drugą  😍

Jasmine mi się dzisiaj rzuciła w oczy wyprzedaż strojów w Atlantic'u, nawet przygarnęłam panterkowy dół dla siebie  😜
Sukienki są z Top Secret, tylko u mnie w stacjonarnym pewnie ich nie będzie, a trochę się boje jak ta druga będzie na mnie leżeć.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 lipca 2013 12:12
Konstancja, pierwsza jest z tych, co to strasznie poszerzają ramiona...

Scottie, jakby co, to się przypomnij jakoś w czwartek/piątek.
Szukam sukienki na wesele koleżanki, jednak mam utrudniony wybór, ponieważ będę wtedy w siódmym miesiącu ciąży, dlatego zastanawiam się nad krojem.
Jak myślicie, coś w tym stylu się nada? A może macie lepsze propozycje?


No i jeszcze problem butów- czy dam radę na obcasie- nie wiem  🙄
piotrowska   Między grzywą a ogonem
14 lipca 2013 14:09
Tristia - Myślę, że taki krój jest ok. Sukienki na dole są śliczne. A co do butów, na Twoim miejscu zdecydowanie wybrałabym balerinki, a jeśli już - koturny.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 lipca 2013 14:25
Tristia, ta na górze jest przepiękna! Jeśli chodzi o buty, zgadzam się z piotrowską.
piotrowska, Facella- Dzięki  :kwiatek:
Jeszcze pochodzę po sklepach, pomierzę a jak nic do mnie nie przemówi, to chyba zamówię tą pierwszą z Allegro- tym bardziej, że cena mała. Tylko w komplecie nie ma tego paska/wstążki a bez chyba pusto będzie. Najwyżej dokupię pasek atłasu 😉
Co do tej drugiej co wstawiłam, to obawiam się trochę, że biust może zbytnio wyeksponować bo wąska ta górna część a nie chciałabym świecić dekoltem 😉
Pójdę jutro do stacjonarnego i poproszę panie zeby mi sprowadziły tą sukienkę, będzie kolejna do kolekcji, ktoś powinien zablokować mi stronę Top Secret  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się