Końska rewia mody cz. VII (2013)

Pomocy, niciak z zeszłej kolekcji pad vss czy czaprak DL kremowy ? GNL zrobił przecenę i mnie kusi  😵 Pad droższy, ale bardziej praktyczny kolorystycznie, czaprak DL, a w najbliższym czasie potrzebuje paru ujeżdżeniowych szmatek, poza tym ten róż na wałacha nieco pedałkowaty, sama nie wiem  🤔
wątek zamknięty
DL, jest ładniejszy.
wątek zamknięty
Klami, znam cenę tych ochraniaczy, wg  mnie to i tak sporo.  Tym bardziej,  że kilku wzorów bym sobie nie kupiła, bo bym zbankrutowała  za taką kasę 😉
wątek zamknięty
http://www.equishop.com/eskadron-czaprak-bawelniany-ng,id-2575
który kolor na gniadoszkę, która jaśnieje na lato, a ciemnieje strasznie na zimę?
wątek zamknięty
Windziakowa, ja bym wybrała różowy albo zielony. Grafitowy zginie Ci na niej w zimę.  😉
wątek zamknięty
Właśnie się zastanawiam nad tym różem, ale koniec końców boję się, że w zimę nie będzie intensywny. A z limonką chyba tego problemu nie będzie.
wątek zamknięty
keirashara ja wstawiałam zdjęcia tego padu jakieś dwie strony temu, obie fotki są z wałachami, jakoś źle nie wyglądają, a nawet bym powiedziała, że im do pyska 😉 no i kolor jest bardziej malinowy aniżeli różowy:-)
P.s dzięki za miłe słowa dziewczyny, a szczególnie za srokacza 🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
26 lipca 2013 08:58
keirasahara wiesz z tym nastawianiem się tyłkiem do aparatu to też różnie bywa  😁
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
26 lipca 2013 09:03
keirasahara to też wałach i wcale się różu nie wstydzi mało tego jeszcze ma ochotę na wywalanie jęzora  😜
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 lipca 2013 09:05
Pomocy, niciak z zeszłej kolekcji pad vss czy czaprak DL kremowy ? GNL zrobił przecenę i mnie kusi  😵 Pad droższy, ale bardziej praktyczny kolorystycznie, czaprak DL, a w najbliższym czasie potrzebuje paru ujeżdżeniowych szmatek, poza tym ten róż na wałacha nieco pedałkowaty, sama nie wiem  🤔

w tej cenie zamowisz caballa/jarpola kolor jaki wymarzysz i kroj jaki wymarzysz a jakos nieporownywalna;-)
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
26 lipca 2013 09:14
ekuss oo jak fajnie z tymi owijkami! 🙂

keirashara jeśłi nie kuszą Cię Caballe, to DL kremowy jest super, zależy w jakim siodle częściej jeździsz i czy nie żal Ci tych 75 zł 😉

wrzucam Grandi w Esie i zmykam  🏇



wątek zamknięty
Budlejowe_love Jak się nazywa Twój różowy wałach? 😉 Mam wrażenie że go znam;p
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 lipca 2013 10:57
MAM 😅
Docelowo jednak owijki będą czekoladowe z zielonymi herbami 😜


i druga strona
wątek zamknięty
Zairka, Dziobak super 😀.
wątek zamknięty
Budlejowe, czy to eskadronowy czaprak ng? 😀 Bo sie nad nim zastanawiam a nie wiem, jak u niego z jakością etc.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 lipca 2013 11:11
to nie NG tylko chyba berry ze starej kolekcji
wątek zamknięty
Zairka naszywka na padzie mnie rozwaliła  🤣  boskie!

Mój koń w końcu jakoś wygląda, więc podrzucam cottona olive. Następny cel: blady róż  😜
wątek zamknięty
keirashara dziękuję  :kwiatek: właśnie ostatnio stawiam na spokój 😀
maison oj nie kuś tym redem, nie kuś 😁 ślicznie w tym ESie! Podoba mi się, ale na moich gniadych to bezszał by był podejrzewam  🙁
chilli2, anai dziękuję  😉
Budlejowe_love super to wygląda z owijkami 🙂 a wałaszek w różowym wygląda ekstra! 😀 Ja swoich raczej w róze nie ubieram, ale podoba mi się  😉
Zairka PEPE PAN DZIOBAK!  😍
Windziakowa ja bym brała róż, ale jak lubisz zawsze tak mocno to limonka 🙂
Dżastin w rózu może być fajnie 😉
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
26 lipca 2013 12:14
ulala to tylko mój model nazywa się Atlantyk
wątek zamknięty
Zalcia-chyba skończy się na różu właśnie 🤣
wątek zamknięty
Dobra, pal licho, leci do mnie kremowy DL, a co, zrobiłam sobie prezent. Mam słabość do nici, działają na mnie jak na małą dziewczynkę  🤔wirek: Nie wszystko musi być praktyczne w końcu, a ja od ponad roku nie kupiłam żadnej szmaty dla siebie. Najchętniej wzięłabym oba, ale powstrzymuje mnie myśl o tegorocznej kolekcji  😁
wątek zamknięty
Keirashara-nie martw się, nie tylko na Ciebie 🤣
wątek zamknięty
[quote author=Budlejowe_love link=topic=90284.msg1836374#msg1836374 date=1374837282]
ulala to tylko mój model nazywa się Atlantyk
[/quote]


tak myślałam😉 tez go kiedyś dzierżawilam😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 lipca 2013 16:44
Zairka, herby też powinny być z Pepe. 🙂
wątek zamknięty
Mam ochotę na kolejnego Caballa, ale ciągle nie mogę się zdecydować na kolor... czy to musi być takie trudne?! 😉
Zairka, śmieszny motyw z Pepe 😉
wątek zamknięty
Zairka, SZAŁ! Dubidubiduba agent peeee!
wątek zamknięty
keirashara spoko, nie tylko na Ciebie tak działają  🤣 Wiadomo w ogóle, kiedy mniej więcej pojawią się nowe niciaki?
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 lipca 2013 19:34
do sklepów trafią ~listopada 🙂
jakie kolory obstawiacie albo jakie chciałybyście zobaczyć?
mnie się podobała ta ostatnia kolekcja, ale niestety się nie zaopatrzyłam  🙄
wątek zamknięty
ja bym chciała c.pomarańcz/ czarny lub bakłażan/ granat.
wątek zamknięty
Zairka, piękny Jarpol! Czekam na foto! I specjalnie dla Ciebie, Wampirek w zdobycznym Euro Starku 😉 poglądowo póki co, postaram się o jakieś ładniejsze foty niedługo 😉


wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.