Końska rewia mody cz. VII (2013)

coś jak Alt Rosa tylko jeszcze jaśniejsze
wątek zamknięty
Mirabellka, eskadron rosa może?
[url=http://i.ebayimg.com/00/s/NjgyWDEwMjQ=/$T2eC16h,!zoE9s5ngw6DBRyo5T5EFg~~48_20.JPG]KLIK[/url]
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 lipca 2013 17:11
Jest TAKI Horze, TAKI HV Polo i TAKI, też HV Polo. Ten ostatni, Favouritas to naprawdę bardzo fajny czaprak. Generalnie w ostatniej kolekcji HV Polo jest kilka modeli w kolorze 'pink'.

kittajka, budlejowe_love, nie od dziś wiadomo, że ja jestem świrem jeśli chodzi o kwestię doboru ubrania jeźdźca do zestawu na koniu. 🙂
pacia, Livia, dzięki. To też jeden z naszych ulubionych kolorów. No i microfaser jest nie do zajechania.
wątek zamknięty
RatiNa jak dla mnie mimo to, że nie super firmowy, to na prawdę go lubię, bo jest dużo miększy i przyjemniejszy niż Jarpol, którego też mam. Pewnie nijak się ma do Anky- nie wiem, bo nigdy nie miałam, ale jak ktoś by się nad tym padem zastanawiał to mogę polecić, mam też w kolorze chili🙂
emptyline świetny ten ciapek, bardzo fajnie w tym kantarze wygląda🙂
Mirabellka z różu znam raczej jaskrawe, więc w tym temacie nie pomogę, a poza tym już mnie uprzedzili :c
wątek zamknięty
dziękuję Wam!  :kwiatek:
najbardziej chyba pasuje mi ten Eskadron, chociaż szczerze mówiąc szukam czegoś jeszcze jaśniejszego i jeszcze brudniejszego.
ale temu już naprawdę mało brakuje do ideału!  🙂
wątek zamknięty
emptyline o maj got.. jaki śliczny koń  😍
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 lipca 2013 20:32
RatiNa, lib, przecież to dobrze znany, nasz forumowy tarancik Orestes. Był tu już kilka razy w tym wątku. 🙂
wątek zamknięty
Martita   Martita & Orestes Company
31 lipca 2013 21:25
emptyline Robisz Orestowi dobry PR  😁 Inna rzecz, że ja się na tych wszystkich kolekcjach etc. nie znam  🤬
RatiNa, lib Przekażę Ciapkowi 😉

Aby nie było off top Orestes w cotonie Coffe, dralonie z Coffe-Bery-Apricot i owijki Anky Pink

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 lipca 2013 21:27
Ha ha, no tę stylizację jednak trzeba zostawić Całkowi. 🙂
wątek zamknięty
emptyline to na pewno, ale jestem tu nowa i nie przeglądałam całego forum. Zwróciłam uwagę tylko na twojego ciapkowatego  😡
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 lipca 2013 22:33
Nie szkodzi. 🙂 Mamy dwa taranciki w jednym miejscu: Całusa (mój) i Orestesa (Martity).

Bonusowo, rozmazany Orek w dralonie Maritim z szuflandii:
wątek zamknięty
Martita Zakochałam się  😍 Jak będziesz go sprzedawać to daj mi koniecznie znać!!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 sierpnia 2013 09:41
emptyline, Martita, te wasze konie są jak klony 😜 Ale Coffee-Berry to była dla nich idealna kolekcja 🙂
wątek zamknięty
Przez Was zachorowałam na caballa :C Marzy mi się teraz oberżyna ze smerfową lamówką, albo granat i ta piękna zieleń.
Tak dużo pomysłów, tak mało kasy...
wątek zamknięty
Martita   Martita & Orestes Company
01 sierpnia 2013 11:50
RatiNa  :kwiatek: Zapamiętam ale nie przewiduję takiej opcji 😉
Livia My widzimy dużo różnic ale to jak każdy właściciel konia 😉
Kolekcja coffe-berry jest dla Całka idealna, kucowi super w takich kolorach, Orek wygląda ciut za słodko moim zdaniem, dlatego wolę na niego granaty i czerwienie. Chciałabym pokombinować też z brązem/pomarańczem ale jeszcze sama nie wiem  😁
wątek zamknięty
Martita - myśle, że fajnie by mu było w czymś brązowym/pomarańczowym, ale chyba lepiej z pomarańczą, brąz mógłby zginąć w ciapkach 😉 Chyba, że na przykład brąz z pomarańczową lamówką, albo na odwrót. Tak ogólnie, to cudny kropek 😀

A do mnie dotarł dziś niciak  💃 Czekam jeszcze, aż doleci ujeżdżeniówka na test i będziemy się lansować  😎
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 sierpnia 2013 13:05
Ja tam go dalej widzę w cinnamonie ankowym. 🙂
wątek zamknięty
Wstawiam poglądowe zdjęcie kompletu Magenta, ale uwaga, kantar jest z kolekcji coffee-berry-vanilia, chociaż uważam że idealnie pasuje do tego zestawu 🙂, wstawiam 2 zdjęcia.. w słońcu i w cieniu, ponieważ inaczej się kolor przedstawia 🙂
wątek zamknięty
potrzebuję kilku czapraków ujeżdżeniowych ale w "fajnych" cenach. Gdzie takie dostane? Chciałam kupić z Yorka ale niestety większość mają wyprzedaną 🙁
wątek zamknięty
RatiNa, te nauszniki jakoś średnio pasują, nie wpadają w fiolet tak jak czaprak. Za to kantar wygląda jak z tej samej kolekcji 😉.
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
01 sierpnia 2013 14:45
RatiNa , w cieniu wygląda to ja berry z coffee berry apricot :P
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 sierpnia 2013 15:28
Dziewczyny, poratujcie... Znajdę gdzieś jeszcze Niciaka Kiwi w rozmiarze DR albo PD? :kwiatek:
wątek zamknięty
wątek zamknięty
RatiNa, te nauszniki jakoś średnio pasują, nie wpadają w fiolet tak jak czaprak. Za to kantar wygląda jak z tej samej kolekcji 😉.


No właśnie widzę że odcień się troszkę różni, mimo że to ta sama kolekcja. Chociaż "na żywo" kolor jest identyko 😉
wątek zamknięty
RatiNa, kurczę, powiem ci, ze ładny ten róż... źle, oj źle, że go tu wstawiłaś... 😀 ale nie, powstrzymam się, bo się siwy kiedyś w końcu obrazi za robienie z niego pedzia  🤣
wątek zamknięty
Dziewczyny, ma któraś z Was zdjęcie Eskadrona czapraka Taupe? Niezależnie, czy cottona, czy brillanta, chcę tylko wiedzieć, jaki ten kolor jest w rzeczywistości... 🙇
wątek zamknięty
harja, oj tam! To jest bardzo ładny kolor! I na żywo wpada w fiolet, więc nie jest taki zły :P. A jeszcze ta wyprzedaż w Equishopie :P.

Ma ktoś zdjęcie porównujące wymiary łezki i skokówki Eskadrona?
wątek zamknięty
Sisisa, no właśnie w tym problem, że bardzo ładny... 😀
wątek zamknięty
harja, mój ogier wcale na kolor nie narzeka 😀. A siwemu będzie pasował!
wątek zamknięty
harja Jeśli masz czaprak Eskadrona Berry to nie kupuj Magenty Nexta bo odcień jest taki sam.. no prawie, Magenta jest ciut ale takie naprawdę delikatne ciut jaśniejsza od Berry, tego nie widać, trzeba spojrzeć pod dobrym kątem by to zobaczyć. Mam Berry i mam Magente i chyba żałuję że ją kupiłam, bo myślałam że jednak kolory będą się różnić od siebie, ale się myliłam 
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.