Bryczesy

http://www.equishop.com/kingsland-kelly-bryczesy-skora-damskie,id-1624 warto?
Jak z jakością Kingslandów w porównaniu do Pikeurów np?

edit: equishop sobie robi jakieś jaja z przecenianiem produktów, które za chwilę przestają być przecenione...
w każdym razie w linku były bryczesy Kingslanda z pełnym lejem za nieco ponad 400zł
Kingslandy trwałe natomiast pikeury wygodniejsze według mnie 😉
Wie ktoś może w jakim sklepie znajdę takie bryczesy?
http://szafa.pl/c11387981-bryczesy-jezdzieckie-by-horka-biale.html
Bo szukam po sklepach jeździeckich i NIC nie mogę znaleźć :/
To jest stary model, spróbuj używane na allegro poszukać.
A co powiecie o bryczesach GPA ? Miał ktoś ?
Fraki mi się bardzo podobają  😀
Macie jakieś sprawdzone sposoby na odzyskanie głębszej czerni czarnych bryczesów? Moje uwielbiane ES mi wyblakły i chciałąbym je nieco odświezyć, ale nie chce zrobic im krzywdy czymś niesprawdzonym. Na proszek do czarnego już za późno - on tylko zapobiega blaknięciu czy teraz też pomoże, a jak nie to jakieś barwniki itd? będę wdzięcza za pomoc
Mała prośba do bryszesoholików  😡
Gdyby się ktoś natknął na gacie w rozmiarze 76 (przedłużane 38) lub ew zwykłe 38, z pełnym lejem, do 300 zł, ogarniętej firmy... to dajcie znać na pw. Z góry dziękuję  😍
Magdzior Najlepiej od początku prać w płynie do czarnych ubrań 😉
Orientuje się ktoś czy znajdę bryczesy do 250-300 zł nowe z bardzo miękkim pełnym lejem...? I byłoby miło, gdyby ten lej byl dośc spory oraz żeby bryczesy nie rozwaliły się po miesiącu przy intensywnym użytkowaniu.
Stare eurostary mnie dzisiaj obtarły na kolanie. Co chwilę mnie coś obciera i mam wrażenie, że rzeczywistość chce mi powiedzieć, że to czas na wymianę sprzętu jeździeckiego...
nubira05   Ko­nie kochają piękniej. Bo wiernie.
17 sierpnia 2013 10:48
Od dawna chciałam sobie kupić jodhpury i proszę teraz Was o opinie na ich temat, szczególnie zależy mi na odpowiedziach dotyczących jak się sprawują podczas jazdy.
nubira05, zakładam na relaksowe jazdy, cenię sobie, że myk - tylko sztyblety i jestem"ubrana". Ale jednak w każdych jest mniej... pewnie niż w oficerkach czy sztylpach, bardziej czuje się np. puśliska. No i - jazdy relaksowe u mnie często łączą się z jeziorem - i tu wychodzi wada jodhpurów - nasiąkają wodą jak gąbka.
nubira05   Ko­nie kochają piękniej. Bo wiernie.
17 sierpnia 2013 12:02
A podczas treningów (skokowych, ujeżdżenowych) ?
Livia   ...z innego świata
17 sierpnia 2013 14:12
Sankaritarina, może jakieś używane Pikeury Lugany? Ich lej wydaje się być dość miękki, ale ja też aż tak intensywnie nie jeżdżę 🙂
Według mnie pikeury maja najbardziej miękki lej
karolciaequilano   marzenia się spełniają
17 sierpnia 2013 21:30
Miał ktoś do czynienia z bryczesami  HKM "Flash" ?  😉
A jak jakościowo i rozmiarowo wypadają BRy?? Niestety wyszukiwarka każe mi użyć dłuższych słów więc nic nie znalazłam.
nubira05, Szczerze...? Średnio. Wprawdzie na żadnym treningu jeszcze w jodhpurach chyba nie wystąpiłam (chyba... bo nie pamiętam  😡 ), ale sama jeździłam kilkanaście w takowych bryczesach i odczucia mam średnie. Nogawki się ruszają, że się tak wyrażę, czuję się mniej komfortowo niż w bryczesach+sztylpach/oficerkach, dużo bardziej czuje się puśliska. Kupiłam w sumie dlatego, żeby mieć w co wskoczyć na szybko, ale wskoczyłam tak parę razy i jeszcze tym doprawiłam sobie obtarcie na łydce.
No, ale fakt faktem, wyglądają świetnie.

Livia Kurczę, z używanymi ciężko trafić. Musiałabym chyba przestudiować katalog, żeby wiedzieć czy to aby na pewno ten model, bo Pikeurów miałam 3 pary z czego każda miała chyba z 10 lat 😉 bo mocno się różniły od tych, które obczajałam w sklepie, a fajny, miękki i wytrzymały lej to miała jedna para (niestety, już dobiłam 🙁 ). Używane euro stary obtarły mi kolano, używane cavallo też mnie obtarły, hkm to samo... Chyba czas zainwestować. :/
A może to tez zależy jakie się ma jodhpury...tzn firmy
W kwestii materiału i lejów pewnie tak, ale raczej większość jodhpurów ma takie luźniejsze nogawki - o to chyba chodzi w jodhpurach, co mi przeszkadza.
🤦Miał ktoś do czynienia z bryczesami  HKM "Flash" ?  😉

Ja dopiero kupiłam. Trochę mniej się rozciągają niż inne HKM, które mam.
Szukam czerwonej kurtki na zimę 🙂 najbardziej podoba mi się pikeur gitania ale niestety nigdzie nie mogę jej już znaleźć ... Czy wie ktoś może gdzie mogę kupić coś podobnego do Gitani ? Zależy mi żeby była lekko profilowana z tyłu 🙂
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
18 sierpnia 2013 09:44
magdaszka, to jest wątek tylko o bryczesach, lepiej spytaj tutaj. LINK 😉
Czy w Polsce jest jakiś przedstawiciel GPA ? Nie wiem czy tak to dobrze nazwalam. Sklep internetowy z ich artykułami ?
edit 😉, chyba pomyliłam GPA od kasków z czymś innym  🙂
karolciaequilano   marzenia się spełniają
18 sierpnia 2013 15:05
tereska- A jak z ich wykonaniem oraz jakością materiału? 🙂
Magdaszka Euro-star ma w zimowej kolekcji model chyba estelle (przynajmniej tak się nazywała w wersji letniej). Jest taliowana, pasek w talii regulowany zależnie od ilości sweterków pod spodem 😉 Wersja letnia jest wychuchana do granic możliwości, myślę, że z zimową też się postarali.
Bryczesy GPA są w sklepie Okser
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 sierpnia 2013 19:23
Oddam nerkę za miodowe ESy z zimowej kolekcji.  😵
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
18 sierpnia 2013 19:54
Magdzior, ja swoje bryczesy farbowałam w taniej, polskiej farbie do tkanin bez gotowania z koloru białego na głęboki niebieski. Co prawda po 10 praniach bryczesy zrobiły się jasno niebieskie, ale nie narzekam 🙂 Nic się w bryczesach nie zepsuło, lej się nie przefarbował ani inne syntetyczne tkaniny.

Sankaritarina, mnie obcierały bryczesy właśnie na kolanach jak były za luźne tylko o 1 rozmiar. Może w tym problem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się