Kącik Małolata...:D

Gniadata biedaczek :o
agatat też się trzymaj, nie daj się anginie!  :kwiatek:

heh, to jednak nie takie złe :P prawie -2 na wadze :P
Małolaty dawno nie pisałam,ale Was podglądałam. 😉
Wczoraj poznałam kilka osób z nowej klasy. Dzisiaj się załamałam,bo codziennie będę musiała wstawać o 5. :c
A jak tam u Was sprawy szkolne wyglądają?
infantil, Jak dla mnie historia oklepana, film przewidywalny przez co cały przebieg nudny.
iwonka1997, Ja dziś jechałam prawie 2 h do szkoly kupić krawat a w szkole okazalo sie, że zapomnialam wziąć koperty z kasą na niego, podręcznika nie mam żadnego, tak sie mają 😀 Jedynie kilka zeszytów kupiłam przy okazji bycia w markecie.
Alabamka ja też nie mam ani jednej książki.  🤣 Kazali się jeszcze wstrzymać,bo być może do niektórych przedmiotów podręczniki będą zbędne,ale wydaje mi się to trochę nierealne,ale niech im będzie.
iwonka1997, gdzie idziesz do szkoły? 😉
ja też ani jednej książki i zeszytu... Wrócę od K to może o tym pomyślę 😀
Tam gdzie chciałam,do technikum na hodowcę konie.  😉 Z 20km ode mnie.
iwonka1997, Bolesławowo? 😉
maiiaF taaak! A Ty też tam?  👀
iwonka1997, nieee, gdzież tam ja, skądże... 🤣 Przyjaciel tam chodził na architekturę krajobrazu bodajże 😉
Aaa no chyba,że tak. Ja się boję,że się tam zgubię i że nikt mnie nie znajdzie.  😂
Hejka malolatki! Jak tam u Was?
U mnie fatalnie niestety, życie jest wredne..
Dama a co się stało?
Ja kombinuję skąd wziąć kartę pamięci do aparatu - nie wiem gdzie dałam swoją, a pilnie potrzebuję na końskie zdjęcia które będę robić koleżance i "jej" kopytnym.  😵

Edit: I zepsułam lustrzankę. Nie moją - siostry. Ups. Chyba mnie zabije. Jestem znowu skazana na cyfrówkę.
I szukam imienia dla nowego królika, który do mnie trafił kilka dni temu.
Ktoś podrzucił mojemu psu trutkę i się dziewczyna nie wyratowała niestety lub miała raka  😕 .Pusto teraz na działce strasznie. Drugi pies siedzi na dworzu i wyje cały czas za nią.
Ja posiałam gdzieś nieszczęsny mój aparat i latam po całym domu. Samczyk, czy samiczka?
Dama - o kur.. cze. Zabiłabym gnoja  👿 Trzymaj się tam jakoś  :kwiatek:
Samczyk. Mama upiera się przy "Hrabia" albo "Dracula" - zachowuje się jak jakiś książę, podporządkował sobie Klakiera (2 królika), no i miałam jeszcze niedawno fazę na wampiry. Ale jakoś mi do niego nie pasują te imiona.
Matuzaalem dzięki  :kwiatek:. Mam ochotę całą okolicę wysadzić w powietrze.
Mi króliki kojarzą się ze śmiesznymi imionami (przynajmniej takie spotkałam) typu Krecik, Henio itp.
Ale, jak przyporządkował sobie Klakiera, to musi być Gargamel  😁
Ja tez jestem za Gargamelem! 😀
A ja Małolaty wracam do jazdy, tak się jaram <3
Ej dziewczyny dobre  😁 Że też ja na to nie wpadłam.
Trzepnij mnie ktoś
Nie lubię szkoły, dostałam sie do takiej z której chce sie przenieść, ale strasznie chce 2 września już, rozpoczecie mam późno, więc light i nie mogę się doczekać by zobaczyć siebie i znajomą w tych obciachowych krawatach  😀
piotrowska   Między grzywą a ogonem
26 sierpnia 2013 19:44
oboz byl swietny!

ps. nie lubie kiedy musze zmniejszac zdjecia i wychodza piksele 🙁
piotrowska - a może coś więcej opowiesz? 🙂

A ja mam rozpoczęcie o 10.00 z II klasami  😵 Już to widzę, wszystko przygotowała pani z polskiego (czyli będzie drętwo, ale tak to jest jak teatralne ma na "pieńku" z  dyrektorką  🙄 )
Za to moja nowa szkoła jest tak ogarnięta, że szok -.- Pisałam podanie o przeniesienie do innej klasy, bo stwierdziłam, że jednak źle wybrałam, no i dyrektor powiedział, że mam punktów tyle, że bez problemu mnie przeniesie i mam czekać na ostateczne listy. Było to koło 10 lipca, powiedział, że najpóźniej 1 sierpnia powinny być aktualne, ostateczne listy z uwzględnieniem podań itd. 1-go, 10-go, 20-go dzwonię - list nie ma, dopiero wczoraj. No myślałam, że szlag mnie trafi. A rozpoczęcie roku? Nikt jeszcze nie wie o której godzinie które klasy.. Już mi się nie chce tam iść..  :/
piotrowska czekamy na sprawozdanie i więcej zdjęć 😀
eee ja jeszcze nie myślę o szkole 😁 czekam właśnie na busa do K.... 😜
piotrowska   Między grzywą a ogonem
27 sierpnia 2013 14:25
no wiec tak, gospodarstwo samo w sobie jest male i szalu nie ma 😉 ale za to ludzie, klimat i konie sa super. na prawde wiele sie tam nauczylam, dzieki super instruktorce, mloda kobieta z sercem i wiedza, wie jak wytlumaczyc, nauczyc i zachecic. jezdzace tam dziewczyny sa mile, kochane, wesole, naprawde fajnie spedzilam z nimi czas 😀 jazd mialam duzo, co najmniej 2h dziennie, jezdzilam na wszystkich koniach, od tych najstarszych po te najmlodsz. maja tam parkur i ujezdzalnie/czworobok oraz duzy lonzownik. jest co robic, od rana do wieczora jakies zajecia, jest boisko do siatkowki, swietlica, staw w ktorym mozna sie kapac. jedynym minusem jest to, ze samo gospodarstwo jest daleko od wszystkiego i do najblizszego sklepu trzeba jechac spory kawalek samochodem.
a poza tym rewelacja, jesli ktos nie oczekuje jakis super warunkow do spania itp. a za to oczekuje kontaktu z konmi i fajnych jazd to na pewno mu sie tak spodoba 😉 no i zapomnialam wspomniec o terenach - cudowne! wjazdy pod gorke, z gorki, po piachu, po sciezkach, miedzy drzewami, wzdluz stawu, skoki przez rowy i galezie, step, klus, galop, nawet cwal - czegos takiego nigdy nie przezylam, snia mi sie po nocy te cwaly na grzbiecie 😜

na zdjeciach kolejno: amini, brawura, ja, przyjaciolka i po srodku pani instruktor i ostatnie to lida 😉
Gdzie to bo troche podobny teren do skręta, ale koni nie kojarzę bo mnie tam wieki nie było ?
piotrowska   Między grzywą a ogonem
27 sierpnia 2013 14:55
koscielna wies 😉
Ach ok, a swoją drogą to wyglądasz na jakieś 20-27 lat  😀 😀
piotrowska   Między grzywą a ogonem
27 sierpnia 2013 17:04
o moj boze 😵 ale to chyba tylko na zdjeciach tak, bo na zywo wszyscy mowia, ze wygladam jak typowa gimbaza 🙄
Jak dla mnie zupełnie nie 😉 Ale może to jak mi ludzie dają po 18-22 a ja uważam, że wyglądam na 13-15.
Rozchorowałam się a mam tylko planów nie do odwołania w tym tygodniu...  🙁
piotrowska rzeczywiście super to wygląda 😉 a zdjęcia śliczne 🙂
Alabamka łączę się z Tobą w bólu.. 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się