Top model-zostań modelką

Strzyga, no co Ty, ja sledze akcje i dialogi z zapartym tchem 😉 chyba zostane fanka 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 września 2013 17:49
Ja nawet się nie śmieję. Powyżej mojego poziomu abstrakcji.

"W Warszawie są dużo większe szanse, predyspozycje"
Wiesz, co? Chciałam ci coś opowiedzieć. Niedawno byłam na zdjęciach w Sopocie i strasznie było ciężko, bardzo ciężki plan. Wiatr, mnóstwo, strasznie zimno. I no wiesz, co? Zaproponowali mi potem, żebym została twarzą rajstop - modelka na castingu.


Rozwaliło mnie na łopatki 😀 😀 😀
Ania Bałon będzie się odchudzać na antenie TVN w "Dzień dobry TVN". Dziś rano przeżywała...
Jakoś nie wierze w to że widzowie decydują o zwycięzcy.


Skoro wygrała Zuza to na pewno wybrali widzowie. Gdyby to jurorzy wybierali to wygrałaby Renata. Widać za mało "błyszczała", żeby przypaść do gustu widzom, za to ma największe predyspozycje do modelingu. Zarówno twarz, jak i figura. Dobrze wygląda na wybiegu i przed obiektywem. A jeżeli już wybierać pomiędzy Zuzą, a Marcelą to jednak Marcela. Zuza ma fajny charakter, ale zwyczajny wygląd. Owszem da się jej zrobić dobre zdjęcie, ale wciąż jest zwykła.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
03 września 2013 15:15
"Chcesz? Pokażę Tobie Twój pokój"  😁
Komentarze pod odcinkiem- bezcenne  😁
Nie wiedziałam że mieszkam w mieście wielkich predyspozycji! Aaaaa jutro rzucam prace i studia i ide na casting modelek 😀
wytrwałam jakims cudem do końca odcinka i się załamałam. Streszczenie odcinka - do Marceli przyjeżdża kuzynka (Marcela mieszka w hotelu ale przecież wszystko rozgrywa się w mieszkaniu Marceli), kuzynka chce zostać modelką, idą na imprezę (pół odcinka to impreza), później kuzynka idzie na casting i gość się do niej dobiera. Yyy koniec? Ekstra fabuła  😂
Od samego przeczytania cytatów z pierwszego odcinka wypalają mi się szare komórki  🤔
"Chcesz coś zjeść? Pomarańcza? Ananas?" Marcela w tym odcinku mówi, że lubi gotować, uwaga uwaga, GOTUJE musli z mlekiem  😵
o co chodzi z tym Ciebie, Tobie?
Chodź przedstawię Ciebie, zaskoczę Ciebie, pokaże Tobie Twój pokój?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
03 września 2013 16:28
Co lepiej brzmi i częściej słyszysz w serialach, zdania typu "Chodź pokażę Ci Twój pokój", czy "Chodź pokażę Tobie Twój pokój"? 
Mozii, raczej chodziło mi o to dlaczego ona tak mówi. Myślicie, że to jakieś braki w edukacji? czy co?
włączyłam. CO TO JEST? 🤔
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
13 września 2013 13:35
Infantil, jednym zdaniem- TOTALNA PORAŻKA  😎
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 września 2013 09:43
Marcela Leszczak w DD TVN tłumaczy sie z tego superserialu 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
16 września 2013 10:27
I co mądrego powiedziała? 😉
a ja ja lubie, fajna spokojna normalna dziewczyna...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 września 2013 11:23
Mozii, w sumie rozmowa dotyczyła jej kariery i planów oraz hejtowania w necie na temat tego serialu.
M.in. wypomniano jej to, że zostanie twarzą rajstop.
Mówiła spokojnie, nawet z sensem  - że próbuje różnych rzeczy, że w dzieciństwie chciała być aktorką i że to się w pewnym sensie spełnia, że w tym serialu wiedzą, od czego maja zacząć i jak skończyć, ale to co w środku to ich inwencja. I że hejterzy to osoby zakompleksione, ktore jej zazdroszczą.
I już 🙂

nerechta, a ja nie mam zdania, TM nie oglądałam.

Ale za to kibicuje Ani Bałon w zrzucaniu wagi, bo rzeczywiście pupę ma sporą.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 września 2013 14:25
opolanka, znowu skończy się efektem jojo... Nie życzę jej źle, ale już przynajmniej raz się odchudzała - nie widać...
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
16 września 2013 14:36
Wprawdzie w tv brzmi to idiotycznie, ale na dobrą sprawę czy w codziennym życiu wszyscy zawsze wysławiamy się jak należy? Nigdy nie zdarza się coś w stylu serialowych wypowiedzi Marceli?
Nigdy nie zdarza się coś w stylu serialowych wypowiedzi Marceli?
Nie.
A tak poza tym, to na palcach jednej ręki mogę policzyć polskie seriale z dobrze, rzetelnie napisanymi dialogami, więc w sumie nie powinnam się dziwić.
Trudno się zresztą spodziewać poziomu, jak się laskom, które raczej mało (nic) umieją w tym zakresie daje do wypełnienia x minut samodzielnie i 'radźcie se panny'.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
16 września 2013 14:56
To wspaniale mi się zdarzają językowe błędy w wypowiedziach na żywo, już rzadziej w piśmie, nie mówię, że jest to notoryczne, ale zdarza się.
Bądź co bądź to jednak porażka ten serial-obejrzałam jeden odcinek od początku do końca...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
20 września 2013 08:49
Już jest parodia Miłości na Bogato
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 września 2013 08:54
ale to nie potrzebuje parodii 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 września 2013 09:00
Wczoraj nowy odcinek wyszedl, nie? 🙂
Parodia lepsza niż serial 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 września 2013 09:06
definitywny, finalny, kończący się koniec!  😍
czas na deserek  😁 buahahah
Janek zwierza się Nikodemowi ze sporego problemu.


-Jest sprawa taka, że mam jutro bardzo ważne spotkanie, miałem z Marcelą iść na zakupy.
-Przełożycie.
-Ona tego nie zrozumie, stary.

😀 😀 😀 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się