Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Hedone mam ten polarek, podzielam opinię 😉
Gdzie dostanę brązową marynarkę w jakiejś normalnej cenie? Szukam, szukam i nic.
harrys horse w amigo? byly na wyprzedazy.
Ta😉 kiedys byla podobna na allegro, pikeur lugana wg opisu, z obrazka pikeury z materialowym krotkim lejem, wyceniony na dzien dobry na 400zl 😉 z braku klientow ostatecznie widzialam je za 150 ale chyba te nie poszly😉
za 400 to chyba można kupić w sklepie  😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 września 2013 18:13
przepadłam  😜 Ta granatowa bluza jest przepiękna  💘
Ale wszystko psuje ten biały suwak  🤔
Ale zamek do wymiany na inny i będzie piękna bluza 😀
Ja nie mogę się doczekać mojego fraka animo  😅
A jx zakupilam śliczna bluzę Kl <3 wreszcie cos z kapturem 🙂
Śliczna, gdzie kupiłaś?
W pobliskim sklepie Jezdzieckim do którego sama sobie postawiłam zakaz chodzenia do końca miesiąca :p
W Niemczech 🙂
a ile dałaś?  😀iabeł:
Agaleon, przez Ciebie kusi ta bluza, oj kusi 😎
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 września 2013 19:47
Dramka piękne  😍 (cena też niestety piękna  🙁 )
Dramka, OBŁĘD!!! Zachorowałam ;/
tę lipari mam, jest przyjemna w użytkowaniu, ciepła i mięciutka 😉 ta mi się jeszcze podoba http://www.zalando.pl/spooks-amy-bluza-rozpinana-szary-sk041b006-102.html ale na szczęście nie m rozmiaru  😁
Czy ma ktoś z was tą kurtkę?? http://www.horze.eu/Horze-WinterRider-Jacket/33125,default,pd.html  zastanawiam się nad zakupem ale chciała bym najpierw poznać wasze opinie.
Tej akurat nie miałam w rękach, ale posiadam przeciwdeszczowke Horze i jestem bardzo zadowolona. Wszystko co napisał producent się zgadza. Do tego wykonanie super. Generalnie jeśli chodzi o odzież Horze to jeszcze na niczym się nie zawiodłam.
Zostawiam sobie ten jasny szary bez kieszen, co myslicie  ❓
że ten ciemny możesz oddać mi  😎
oba są preśliczne, ale też bym sobie zostawiła ten bez kieszeni, jest bardziej elegancki  😉
Ten ciemniejszy ma suwak i guziki, dla mnie za duzo pracy  😁
Mnie się za to dużo bardziej podoba ten drugi, pierwszy kojarzy mi się z takim żakietem na co dzień.
Dramka - ale przez to że ma ten zamek, oprócz guzików , fraczek o wiele ładniej się układa 😉. Dawaj zdjęcia na sobie 🙂 .
tylko zatrudnie fotografa 😉

Nawet perfekcyjna pani domu nosi kalosze kingslanda  😁
Dramka, bo ona też jeździ konno  😉
naprawdę?  😲 Nie wiedziałam  🤣
A jak z rozmiarem np. bluz unisex Kingslanda. Jak mam damskie S to unisex jakie ?? XS ? Czy XXS ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się