Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Equiline też robi z takiej siateczki
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
13 maja 2024 13:01
Alessandro Albanese
IMG_20240513_130050.jpg IMG_20240513_130050.jpg
anetakajper   Dolata i spółka
13 maja 2024 13:08
donkeyboy, tak to jest właśnie ten frak
Pytanie z serii głupich.😁 Jakie majtki zakładacie pod białe bryczesy? Na skoki, w ujeżdżeniu o tym nie myślałam, bo tam się siedzi w siodle większość czasu.😅
flygirl, cieliste, ale większość bryczesow az tak nie prześwituje
flygirl, no białe, gładkie, takie zwykłe sportowe
Okej, bo już słyszałam wersje, że każde prześwitują i najlepiej stringi. Chociaż mi samej w oczy na żadnych zawodach się nic nie rzuciło. Już myślałam, że to naprawdę jest jakiś ogólnozawodowy lifehack, ale cieszę się, że nie.😀
flygirl, mój ex jeździł bez 😅
flygirl, tzn moje bryczki nie prześwitują w sumie żadne, nie wiem jak Twoje 🤔
espana jest to jakiś sposób.😂.

Perlica mam jedne, nie prześwitywały, ale ich nie cierpię z całego serca i nie mam zamiaru ich tu z domu ściągać. Na środę pożyczę od szefowej, ale będę musiała jakieś kupić w końcu, bo to odkładam już ładnych pare lat.
flygirl, pożyczasz Ego7 ? Czy jakie?
A nie wiem jakie ma mi zamiar dać, zobaczę w środę.😁
flygirl, to daj znać, jak wrażenia jeśli ego😁
flygirl, - bezszwowe cieliste brazyliany z Intimissimi. Nie prześwitują, nie obcierają 🙂 Są bawełniane lub z mikrofibry. Tylko ja biorę sobie większe niż normalnie noszę (L-ki), bo tak mi wygodniej. Ponieważ startuje od wielkiego dzwonu to nigdy mi się nie zebrało na wymianę białych bryczesów na takie lepsiejsze i nieprześwitujące, ale tych gaci serio nie widać.
Cieliste rzeczy ogólnie mniej prześwitują niż białe, a ten model majtek to ogólnie jest idealny pod wszystkie trudne ubrania, przylegające sukienki czy letnie cienkie spodnie.
flygirl, Na zawody miałam po prostu bryczesy z szarym lejem, bo mnie ta opcja "prześwit" w białych bryczesach doprowadzała do palpitacji 😉 a tak to Keirashara ma rację, cieliste rzeczy mniej prześwitują niż białe. Cieliste bezszwowe.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się