Pensjonaty we Wrocławiu

W Dziuplinie. Jest tam kilka stajni, nasza jest kameralna, na 4 boksy. O dokładną cenę by trzeba było pytać właścicielkę, mogę podać namiary i więcej informacji na PW. Ale jest to poniżej 600zł. Mamy zadrzewiony padok i 2 pastwiska i piękne tereny 🙂 i świetną opiekę - na pewno duża zaleta małej przydomowej stajni. Jeden boks na pewno jest wolny.
Equuuuska, w Wojnarowicach (Bestseller) w małej stajni są dwa miejsca 🙂 za 600zł 🙂

Padoki są, plac jest, hala jest 🙂 Towarzystwo miłe też jest 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 października 2013 11:37
Czy ktoś stoi teraz w Borowej? Ponoć jest nowy trener ale kompletnie nie kojarzę nazwiska Krzysztof Stefaniak w necie też nic znaleźć na jego temat nie moge, gdzie był wcześniej jakie ma osiągnięcia itp.

Znajoma szuka pensjonatu z tamtych stron i wiadomo infrastruktura Borowej super ale jakoś szczęścia to miejsce do ludzi nie ma, jak jest teraz?
Zairka, przecież on tam jest od lat!!! On kiedyś dawno był w Absolucie (tym starym, jak jeszcze była mała stajnia ta drewniana). No raczej nie mylę osób.
epk - prawdę mówisz.. P.Krzysztof pracował swego czasu w Absolucie, jakieś wieki temu.. ja go dobrze kojarzę, pozytywny człowiek z moich doświadczeń...
carmina, a to jednak nie pomieszałam 😉. No to w Borowej jest od lat - minimum 5-6. W sensie przewija się tam, trenuje niektóre osoby.
trener trenerem, to nie trener oporzadza konie. mysle, ze wielki exodus z borowej mial powod. ponadto podobno podloze w hali jest fatalne.
katija zdradzisz coś wiecej? Co nie tak z opieką? Z ciekawosci pytam bo tez kiedys chcialam tam stac.
A tak zmieniajac temat- jak jade do siebie do stajni to milam stajnie w Wilczycach, taka zaraz przy drodze, z białym płotem.. Jak tam pensjonat, warto-nie warto? Nie zamierzam sie przenosic bo jestem absolutnie zachwycona moją obecną stajnią ale ta jest tak blisko ze zastanawiam sie czemu nie wzielam jej pod uwage  😉
Evson to kolejna stajnia świadcząca usługi odchudzania konia w miesiąc.
Absolutnie sie nie zgadzam, stoje w Wilczycach juz poł roku a mój koń jak i konie innych pensjonariusy wyglądają jak pączki w maśle.
jak jest łąka to ostatnie pół roku nie jest żadnym wyznacznikiem 😉 wszach kwiecien-październik jest trawa, a to jak pensjonat karmi konie można w pełnej krasie zobaczyć po zimie 🙂
Dobrze wiedziec, sprawdzac nie zamierzam bo jestem max zadowolona z obecnej stajni, jedynie tak mnie ciekawość zżerała  😉
westunia   Dans la vie il fant avoir la passion
13 października 2013 17:59
equuska
Polecam Mrozów! stajnia położona blisko lasu, przepiękne tereny dojazd autem jakiś 30-40 min z centrum.. pociągiem też z 30 min. Duże padoki, konie cały czas na wypasie.. cena 650zł. Stoję od początku trwania stajni, moja klacz w tym miejscu się pozytywnie zmieniła i przytyła 🙂 Jeżeli chodzi o opiekę to jest godna pochwalenia i polecenia. Zawszę czysto w boksach i stajni, indywidualne podejście do każdego konia na zalecenie właściciela, automatyczne poidła w każdym boksie, wszystko pod dostatkiem - świeża pachnąca słoma, siano. Więcej informacji mogę podać na pw. Pozdrawiam
Witam,potrzebuję pomocy🙂szukam stajni ,pensjonatu,stajni przydomowej w rozsadnej cenie -myślę ze w granicach 600 zł.Mieszkam na Nowym Dworze ,więc raczej te okolice by mnie interesowały.Priorytetem będą pastwiska ,lub trawiaste padoki,na którym kon spedzałby wiekszość dnia..Dobrym karmieniem ,czystym boksem ,oraz dobrą opieką też nie pogardze.Socjal-siodlarnia ,przebieralnia , mogę się obyć bez tego.Placu do jazdy też nie musi byc ale tereny by się przydały.Aha i jeszcze żeby byla opcja dojazdu dla niezmotoryzowanych.....Jak narazie wziełam pod uwagę Mrozów,czy jeszcze jakieś pomysły?? Z góry dzieki
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 października 2013 11:20
Mrozów spełnia wszystkie Twoje warunki 😉
dobre warunki ma jeszcze Warzyna, ale tam problem z dojazdem, bo chyba nie ma jakoś bezpośrednio ?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 października 2013 11:36
Mrozów spełnia wszystkie Twoje warunki 😉
dobre warunki ma jeszcze Warzyna, ale tam problem z dojazdem, bo chyba nie ma jakoś bezpośrednio ?

cudmucha teraz stoi w warzynie z tego co kojarze🙂
a Wojnarowice ta mniejsza stajnia? cena podobna a hala dochodzi
Wojnarowice mniejsza stajnia 600zł, miejsce jeszcze jest, hala, dobry dojazd z pl. Dawida - bus, bardzo często i niedrogi. A na Dawida z Nowego Dworu też nietrudno dojechać 🙂 No zmotoryzowanemu to w ogóle łatwo, ale to nie dotyczy xP Hala spora, myjka jest, jest plac do jazdy spory, fajny, no i świetna atmosfera  🏇 Zapraszam 🙂

Aaaah zapomniałam dodać 🙂 Pastwiska są - jedno ogromne, są też mniejsze padoki (trawiaste rzecz jasna). Karmienie ściśle wedle zaleceń właściciela, siana do woli 🙂
dzięki,dzięki,a coś bardziej przydomowego,żeby jeszcze zejsć z ceny?? plac do jazdy mi nie potrzebny wcale  i tak raczej w terenie wolno mi sie z Siwym krecic ,więc moze ktos, cos??
w ramiszowie biały piasek będzie prawdopodobnie wolne miejsce cena 550zł
westunia   Dans la vie il fant avoir la passion
15 października 2013 16:52
cudmucha
jak pisałam wcześniej polecam Mrozów.. 🙂 z reszta opisałam ci chyba wszystko na fejsie - Pozdrawiam 🙂
Napisz do repki 🙂
Są jeszcze Karczyce http://oferia.pl/usluga/item598799-pensjonat-dla-koni-pod-wroclawiem


W Karczycach nie ma już pensjonatu.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 października 2013 17:08
w ramiszowie biały piasek będzie prawdopodobnie wolne miejsce cena 550zł


[s]a jak z dojazdem do Ramiszowa ? bo nie pamiętam 😀[/s]

Wróć. Sprawdziłam już 🙂 Jest 😀
Z tym dojazdem do Ramiszowa jeżeli  ktoś nie ma samochodu, to tak słodko nie jest, w dni powszednie jeździ autobus, ale w dni wolne od pracy/świąteczne, to już nie :/. Z Pawłowic z buta, no chyba że ktoś podrzuci, niby to nie tak daleko, ale w zimie to żadna przyjemność. To co wiem, to do grudnia ma być tam stacja i będzie stawał szynobus który jeździ do Trzebnicy, ale czy na pewno zrobią tam przystanek to na 100% nie wiadomo. 
Wojnarowice mają mega tereny 😉 nawet do wody można pójść 🙂 ale no z ceny się nie zejdzie pewnie, w końcu pensjonat. 🙁
.
no wlasnie? ktos sie wypowie? 😎
Jakiś czas temu dowiadywałam się i w Samotworze za pensjonat sobie życzyli 750zł... nie wiem jak w tym momencie... Owszem ładne okolice na wyjazd w teren i chyba nic poza tym.. na pewno nie ma hali
.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 października 2013 23:14
właśnie miałam pisać co słychać w Samo 👀 mam sentyment do tego miejsca troche, czy dalej stacjonuje tam szalony rajdowiec? 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się