Pensjonaty we Wrocławiu

ponowie zapytanie z przed paru tygodni  😉
czy ktoś z Was stoi na rdestowej?


jeśli mowa o tej przydomowej z jednym boksem na rdestowej 30, to kiedyś zajmowałam tam miejscówke ze 4 lata.
przewinęły sie tam moje 2 kobylki i 2 zrebaki.
Fajni ludzie, konie karmione uczciwie, dostep do siana caly czas. to taki chow wolnowybiegowy, bo konie maja boks angielski otwarty cala dobe, ale preferuja i tak stanie pod chmurka.
warunki do jazdy slabiutenkie, ale dla koni milutko. Kiedys terenu bylo tam wiecej, teraz nieco sie okroilo, ale i tak koniska maja gdzie lazic i co skubac.
esef a poza tym, bardzo często te ogłoszenia baaaaaaardzo odbiegają od rzeczywistości...
Gdzie w północno zachodniej części Wrocka są hale z fajnym podłożem?
Ramires,
- Ozorowice (na hali kwarc, na placu piach),
- Wielka Lipa (na hali piach zwykły ze ścinkami, równe, niekopne, na placu - kwarc),
- Wisznia Mała (kwarc na hali i na placu)
Daleko wszędzie 🙁 A w Krzyżanowicach jak z tym wyglada?
Ramires, nie wiem jak hala, ale place na bank są bardzo średnie... Przynajmniej jak na moje standardy.
Ale Raków ma nową halę. Podłoże na placu może nie rewelacyjne, ale do jazdy, za to hala wypasiona i nowa, pewnie kwarc tam.
Emm, Raków tooo gdzie to jest? Bo nie mogę znaleźć w wyszukiwarce stajni a ja nie stąd  😡
Ramires, za Krzyżanowicami, kolejna wioska (dokładnie w połowie drogi między Krzyżanowicami a Pasikurowicami)
W Rakowie nie ma kwarcu na hali.
A jak warunki? Jest jakaś strona tej stajni? Jaka cena? 👀
Nie znam ceny, strony chyba nie mają, ja kiedy tam stałam (ale było to 2 lata temu) to byłam zachwycona, ale teraz to chyba i tak nie ma miejsc...
Dzięki dziewczyny za info  :kwiatek:

A co do porównania stajni wrocławskich z warszawskimi to bywa różnie (jak wszędzie), ale córka znajomej wyjeżdżając na studia do w-wy znalazła stajnię za 750zł z wymiarową halą i czworobokiem, trawiastymi wybiegami, dobrym karmieniem, w cenie było derkowanie oraz wszelkimi "zawijakami" - 30km od centrum z dojazdem autobusem. We wrocku takie warunki to abstrakcja, a cena pewnie doszłaby powyżej 1000zł.
Podejrzewam że wynika to z dużej konkurencji w Wa-wie (chyba?), tam pewnie dobrych stajni jest na pęczki 🙂
Ramires, nie wiem jak hala, ale place na bank są bardzo średnie... Przynajmniej jak na moje standardy.
Ale Raków ma nową halę. Podłoże na placu może nie rewelacyjne, ale do jazdy, za to hala wypasiona i nowa, pewnie kwarc tam.


W Rakowie podłoże na placu dobre, bez porównania z Krzyżanowicami czy większością wrocławskich stajni bez kwarcu, za to na hali bardzo kopnie, póki co nie bardzo da się jeździć, ale to dlatego, że wrzucono piach i tyle, jeszcze nie jest gotowe. Nie ma kwarcu i nie ma miejsc 😉
No to pozostają mi krzyzanowice. Dzieki za pomoc wszystkim! :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 listopada 2013 06:04
Wisznie Masz dwie wiochy dalej za Psarami i co chwile chwile autobus z Nadodrza.
Czy ktos z forum moze tam stacjonuje? Bo mam kilka pytań
A to co za stajnia  ul. Szkolna w Chwałowice 61 ?
Ja tam stoje, jak bys chciała o cos pytac Frans  😉
szukam informacji na temat KJ Absolut, czy ta stajnia w ogóle działa? Czy jest pensjonat?
Tej stajni nie ma już od lat.
Nic tam nie ma? Jaka szkoda:c Bo blisko i stare opinie bardzo fajne;p

Nic, nie wiem ile lat temu to zlikwidowali, ale już ze 4 będzie, jak nic.
Aktualnie jest tam hurtownia kosmetyczna, o ile się nie mylę :P
Ja też tak słyszałam. 😉
To kicha ;C
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 listopada 2013 15:01
Czy ktos z forum moze tam stacjonuje? Bo mam kilka pytań



Jesli mowisz o Wiszni to Rtk tam stoi.
Rtk w Wiszni nie stoi, koleżanka stała ponad rok i zadowolona była, teraz tylko do nas dała na rehabilitację konia, bo nie ma jej w kraju
Dokładnie 🙂 moja znajoma tam stoi teraz jak coś 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się