Końska rewia mody cz. VII (2013)

co powiecie na taki zestaw? 😎 kto odważny? 😀


edit: zmieniłam na linka, bo strasznie duże zdjęcie 😡
wątek zamknięty
Hahah śliczne 😀 Oj tam szaleństwo.Ja mam siodło z diamencikami,kask,buty i nie pogardziłabym czaprakiem 😀
"Keep calm and shine bright like a diamnond"
😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 grudnia 2013 16:34
Ratina, harja, no nie rzuca się tak w oczy jak siwy na pewno, to racja 😁

Losia, mnie się nawet podoba, mam ostatnio jakąś fazę na wszelkie blingi 😁
wątek zamknięty
DressageLife pokażesz to siodło ? 😀 Bo jestem bardzo ciekawa 🙂
Jeżeli oczywiście to nie problem  :kwiatek:
wątek zamknięty
jutro zrobię zdjęcie 🙂 ma rząd diamencików na całym tylnym łęku
wątek zamknięty
*,* Też chce takie siodło 😀
wątek zamknięty
Mogę z ręką na sercu potwierdzić - DressageLife się po prostu błyszczy jak jeździ 😀 Szczególnie oficerki  😍
wątek zamknięty
DressageLife  to w końcu Warszawka - stolica rządzi się swoimi prawami no i dobrze niech nas reprezentuje dumnie 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 grudnia 2013 08:49
DressageLife, ja też chętnie to twoje siodło zobaczę 🙂 Ja skromnie, tylko naczółki bling-bling, ochraniacze z kryształkami i sztylpy z kryształkami 😁 Marzy mi się jeszcze kask i strzemiona 😎
wątek zamknięty
Mogę z ręką na sercu potwierdzić - DressageLife się po prostu błyszczy jak jeździ 😀 Szczególnie oficerki  😍


Można polecić tym, co mają słabe umiejętności, że jak nie jesteś w stanie błysnąć jazdą to błyskaj chociaż sprzętem 🙂 chyba muszę się w takie błyskotki wyposażyć 🙂 
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 grudnia 2013 13:17
Losia czaprak widziałam na żywo w komplecie z nausznikami, tyle że marki Equline, model chyba "Rio" i zrobił na mnie ogromne wrażenie.
A kaski z "połyskiem" ma już większość marek np. Samshield, Casco, GPA, Charles Owen, Whitaker, KEP.
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
13 grudnia 2013 18:30
anai zarówno kobalt jak i derka są przecudne i świetnie wyglądają. Sama zaczęłam się teraz zastanawiać bo na sucho nigdy mi się nie podobała a jak zobaczyłam u Ciebie to mój portfel zaczął uciekać 😉

etosha super kolekcja ale nie mogłabym mieć takiej, nie wiedziałabym na co zdecydować się każdego dnia 🙂

Burza derka wygląda na porządnie wykonaną i bardzo Wam pasuje, lubię taki kolor 🙂

Ratana green do mnie nie przemawia ale derka...opad szczeny, jest przecudna!  💘

sacramentia wyglądacie przebombowo! Komplet jest cudowny i bardzo pasuje Chudzince 🙂 Szkoda tylko, że taki malutki 🙁

gryglodor bardzo podoba mi się ten kantar, dobrego masz brata, mój w życiu nie kupiłby mi "końskiej" rzeczy 😉

Livia super w niciaku! Ale czy oprócz konika i lamówki różni się czymś od tego w zeszłej kolekcji...?  🙄
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
13 grudnia 2013 18:31
gryglodor, kiedy focimy? 🙂
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 grudnia 2013 18:38
[quote author=Hellgirl link=topic=90284.msg1950740#msg1950740 date=1386882325]
Mogę z ręką na sercu potwierdzić - DressageLife się po prostu błyszczy jak jeździ 😀 Szczególnie oficerki  😍


Można polecić tym, co mają słabe umiejętności, że jak nie jesteś w stanie błysnąć jazdą to błyskaj chociaż sprzętem 🙂 chyba muszę się w takie błyskotki wyposażyć 🙂 
[/quote]
Jak to mówią? Co się nie dojeździ, to się dowygląda?  😁

DressageLife no i gdzie te fotki? Czekamy tu wszyscy 🤬
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 grudnia 2013 19:17
maison, odcień tego różu jest zupełnie inny, w zeszłym roku był cieplejszy róż, ten jest ciemniejszy i chłodny 🙂 Ja dalej za różem nie przepadam, ale uwielbiam gwiazdki i chciałam coś takiego wesołego właśnie 🙂
wątek zamknięty
lusia wiesz czy w Polsce można gdzieś znaleźć ten kask:
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 grudnia 2013 20:11
pewnie u dystrybutora marki KEP Italia na Polskę można zamówić PSI Equestrian Consulting

PSI Equestrian Consulting

Paweł Sawicki

02-776 Warszawa

psawicki@equestrian-consulting.com
wątek zamknięty
wow, dziękuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
maison, dzięki, gorąco polecam.
wątek zamknięty
Dopiero wróciłam z pracy i stajni,stąd tak późno 🙂

siodło:



gratis dodaję lakierowane ochraniacze z diamencikami z kolekcji moich diamentowych  rzeczy 😉



Jakość a la robiłam lodówką,ale było ciemno i inaczej się nie dało 🙂
wątek zamknięty
DressageLife a co to za siodło jeśli można wiedzieć? Ja też jestem fanką błyskotek, tylko ja mam kwiatki  kryształowe na siodle  😁
wątek zamknięty
Cudo *,*
wątek zamknięty
DressageLife, domcia406 Wy te kryształki same aplikowałyście, czy macie takie modele siodeł już z kryształkami od producenta?  😉
wątek zamknięty
Livia, anai, maison dzięki!  :kwiatek: brata mam super, ale to też koniarz więc rozumie te sprawy!  😁
emptyline musimy koniecznie!!! ale nie wiem czy do świąt uda nam się zgrać, a potem to mnie trochę nie będzie...
DressageLife jest szał! cudo!!!
wątek zamknięty
jeśli chodzi o kryształki, i błyszczenie się... Też wpadłam na pomysł ozdobienia siodła. Już prawie drugi miesiąc jest to przyklejone, wszystko pięknie się trzyma, a po oderwaniu nawet ślad nie zostaje 🙂 mam niebieskie strzemiona, więc padło na niebieski dodatek, chociaż ostatnio mam faze na złote strzemiona i złote brylanty, więc pewnie to zmienie.. 🙂
wątek zamknięty
Widzieliście nowe kolory exclusive?  😉
Zdjęcia z ebaya od użytkownika reitsportklawunde
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
wątek zamknięty
Bacik90, gdzie można kupić takie świecidełka? 👀 Pięknie to wygląda! 😉
wątek zamknięty
protoniasta mmm jakie sosyste  😂 heheh.
Nie wiesz w którym sklepie są dostępne??
wątek zamknięty
protoniasta mi się już podoba!
Brałabym zieleń jak i pomarańcz, bezapelacyjnie.
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
14 grudnia 2013 10:04
Czy ktoś ma ten czaprak  BR i  jego fotkę na żywo?  :kwiatek:
http://animalia.pl/produkt,25210,br-czaprak-event-ujezdzeniowy-champagne.html
Bo zamarzył mi się taki komplet na zawody dla Rudzielca  🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.