Końska rewia mody cz. VII (2013)

MA ktoś z was może nauszniki Animo ?? Dobrze widze, że one występują w różnych rozmiarach ?
wątek zamknięty
Rzuciły się komuś w oczy owijki do szarego Euro-Stara Pocket ? Z Euro-Stara nic nie widziałam, ale może z innych marek np BR, Eskadron?
wątek zamknięty
Nie wiem który szary, ale -
http://www.gnl.pl/bandaze-eskadron-next-generation-fleece-bluegrey-jesien-zima-2013-24h.html - to są ciemnoszare, a jeśli nie zależy ci na super top marce to do mojego melange miałam kiedyś te - http://www.gnl.pl/dla-konia/bandaa-e-i-podka-adki/bandaa-e-polarowe/bandaze-polarowe-equi-theme-technical-wear.html 🙂
wątek zamknięty
Chodzi o czaprak taki jak  w linku:

te Equi Theme wyglądają ok 🙂
wątek zamknięty
Przedstawiam dzisiejszego Pana konia "nie będę pozował" w derce negro / coriander / wine


I w dwóch wydaniach świątecznych: jestę mikołaję i reniferę  🤣
 
wątek zamknięty
alnama, Rudolf rządzi!  Świetnie wyszedł w świątecznym wydaniu 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 grudnia 2013 15:41
alnama, jak słodko jako renifer 💘
wątek zamknięty
No to jak uda się dorwać szare owije z kolekcji Platinium to powinny być idealne, mają podobny odcień.
Chodzi mi o te - http://www.gnl.pl/owijki-polarowe-eskadron-platinum-2013-24h.html . W GNL akurat nie ma, ale może ktoś gdzieś zakamuflował 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
hellgirl Platinum będą idealne  😍
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
22 grudnia 2013 22:23
może to lekki  🚫 ale chciałam życzyć wszystkim Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku  😉
wątek zamknięty
alnama, derka derką, ale ten renifer!! 😍
wątek zamknięty
a my w końcu mamy zdjęcia w pierwszym (i na pewno nie ostatnim!) Caballu  😜
Myślę że nauszniki Eskadron Magenta dobrze pasują do czapraka 🙂
wątek zamknięty
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
23 grudnia 2013 10:05
dawno mnie nie było  ja mam jeszcze z lata 😉
wątek zamknięty
W końcu zrobiłam fotki
Dwa pierwsze to pady od forumowej Okunki 🙂
Kurde, strasznie dużo kolorów mi się podoba  🙄
Dzisiaj chłop siłą (argumentów oczywiście) odciągnął mnie od brązowego czapraka z jasną lamówką w kratę i dużym herbem, który był w promocji w decathlonie. Co ciekawe, nie przepadam za herbami i kratą  🤣
wątek zamknięty
Tak sobie oglądam różne derki i wpadłam na dość ładną derkę z Decathlonu... Może ktoś ma albo macał?  👀
http://www.decathlon.pl/polar-500-crown-paski-fiolet-id_8278210.html
wątek zamknięty
Chess - trochę nie w temacie, ale rzuciły mi się w oczy kolorowe kopytka modela - tylne mają nawet równe paseczki  🤣
wątek zamknięty
Haha, no tak, jak nie są uwalone błotem (prawie cały dzień na zewnątrz) to wyglądają całkiem ładnie i estetycznie 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 grudnia 2013 10:26
Chess, twojemu to chyba wszystko pasuje 🙂

dairoxroxi, nie wiem jak akurat ta polarówka, ale wszystkie polary z Deca, które miałam okazję pomacać, były bardzo porządne i mogę je spokojnie polecić 🙂

Krysiex bordo w wersji świątecznej 🙂 I przy okazji, pozdrawiamy i życzymy spokojnych i wesołych świąt, żebyście pod choinką znalazły upragnione szmatki  :kwiatek:

wątek zamknięty
Niestety 🤣
Myślałam, że szmatoholizm mnie nie dotyczy... a jednak.
Uroczo wyglądacie. Ja wczoraj widziałam polarową półderkę a la święty Mikołaj, niestety tylko na wystawie  😀
Chłopak ma kompletny kostium Świętego, trochę szkoda, że nie pomyśleliśmy o tym, żeby go zabrać do stajni. Pasowałby do tego czerwonego padu i gdzieś walają się reniferowe nauszniki.
wątek zamknięty
Chess, najbardziej podoba mi się w błękicie i czerwieni 🙂
btw, okunka, ładnie się prezentują Twoje wyroby pod siodłem 🙂
Livia, bosko w krysiexie, świetny ten kolor, w cieniu dobrze teraz widać! na dodatek mam wrażenie, że Twój koń bardzo zmężniał 😀
wątek zamknięty
Mam nadzieje ,że wam też spełniły się marzenia tak jak mi.
Kocham święta za atmosfere, jedzenie i prezenty .Zwłaszcza te spełnione marzenia.
Czy też dostaliście to o czym marzyliście na gwiazdkę.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 grudnia 2013 09:35
Chess, dziękuję 🙂 Może jeszcze dzisiaj lub jutro dacie radę porobić świąteczne zdjęcia 🙂

harja, bardzo dziękuję 🙂 Choć to "zmężnienie" to raczej ekstra tłuszczyk 😁

etosha, ja święta znosiłam raczej ciężko do tej pory, ale tegoroczne bardzo mi się udały! Nie chodzi nawet o prezenty, ale o atmosferę, posiedzenie z rodziną, wspólną zabawę... także było naprawdę super 🙂
wątek zamknięty
U mnie na razie faworytem jest czerwony, najnowszy 🙂
Może jak będę jechać do konia to namówię chłopaka na wzięcie tego mikołajowego stroju. Będzie zabawnie  🤣
wątek zamknięty
Masz racja Livia.
Ja święta uważam każde udane .Jeżeli są udane w  gronie rodzinny i przyjaciół, no i oczywiście czworonogów.
wątek zamknięty
Hamilton Royalblau 😍
wątek zamknięty
Śliczny. Ciekawe ile wytrzyma z Piorkiem  🤣
Czy będzie odświętny?
wątek zamknięty
Chess, nie będę na razie sprawdzać, zostawię sobie do czyszczenia 😀
wątek zamknięty
Niech cieszy oko 🙂
wątek zamknięty
Chrupek w Villa Horse 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.