Nasza twórczość fotograficzna cz. II

madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 marca 2014 21:18
Breva, dzięki  :kwiatek:
edit:
obiektyw to najtańsza pięćdziesiątka od Canona 😉

czy korzystał ktoś z oferty fotoedukacji w Katowicach? chciałam iść na jakiś kurs, najlepiej w wakacje i szukam czegoś sensownego (cenowo i merytorycznie)
Witam ponownie, wrzucam pare ostatnich zdjęć 🙂 Niestety jakość z fb.












Trzecie bardzo mi się podoba, w ogóle pomysł niezły. Maluchy za to wolę w kolorze uśmiech

Wiosenne ADHD 😉




[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji - post pod postem
Fisia
Podoba mi się 3 i 5 🙂
Lena
Druuugie  😍

Trochę kadrów z Lansinka 🙂


Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 marca 2014 19:55
Odkopane, ale bardzo mi się podoba:
~original
Wczoraj na koncercie Czaqu zrobiłam zdjęcia. Bardzo mi się podobają, ale jestem ciekawa co powiedzą lepsi :kwiatek:
kilk
armara, świetne ujęcia, lubię takie
madmaddie trzecie super, delikatne, naturalne - piękne  🙂

Przez 3 lata zbierałam się żeby wykorzystać piękne światło w auli mojego liceum... i w końcu (dość spontanicznie) się udało. 


smartini   fb & insta: dokłaczone
06 kwietnia 2014 20:34
Futurity, Futurity i po Futurity :C ale 48gb zdjęć jest więc mam co robić <3




jsko oczywiście wszamana przez kochany internet 😀
więcej na facebooku 🙂
smartini: świetne, a szczególnie ostatnie  😜
czym focisz?
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 kwietnia 2014 21:00
dzięki 🙂😉
D600 + Sigma 70-200
Cocosowo, ostatnie absolutnie cudowne!! zwłaszcza lewa strona*_*

a mi przyszły tła i przez weekend ogarnęłam trochę rekwizytów do zdjęć dzieciaków🙂 niedlugo pierwsze podejście😀
Cocosowo, rzeczywiscie fajne swiatło

Też coś wrzuce. Jakość jak zwykle z fb.






Ktos sie wczesniej pytał o efekt czarnego tła - tu uzyskany na tle wejscia do budynku. Na zewnatrz jasno, w srodku ciemno










Po wiecej zapraszam na fb 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 kwietnia 2014 09:13
Drugie bardzo ciasno, za ciasno )-:
Za to trzecie jest mistrzowskie, uwielbiam  💘
Głębia na portretowych to efekt programu? Czy może obiektywu analogowego? Bo jest dość nietypowa.
Po całym deszczowym dniu, piękny zachód  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 kwietnia 2014 19:47
Dzisiejsze zawody. Zdjęcia trochę suche, czaiłam się na momenty, niestety było ich mało. A ja miałam za mało czasu, by latać za zawodnikami po przejazdach i łapać chwile, szczególnie że jedna po drugiej jechały osoby, które koniecznie musiałam mieć... Trochę szkoda, mam ładne obrazki i nic więcej, taki dokument bez emocji...











Ukłon na Ukłonie  😁




Ehh wieje nudą  😕
Ile ja bym dała, żeby znowu się tak ponudzić... Nawet bym opuściła bezpieczną stronę aparatu, a to się nieczęsto zdarza.
Facella, 4 i 5 wyprostowałabym kierując się linią dachu. Ale ja laik jestem i tak mi się to po prostu rzuciło w oczy 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 kwietnia 2014 21:55
Stajnia nie jest równolegle do czworoboku, dlatego linia nie jest pozioma... Żadne linie się nie zgadzają, jak równam do wiaty - stajnia leci, jak równam do stajni - leci wiata, jak równam na oko pod czworobok - leci wszystko  😂 4 i 6 są wyrównane właśnie pod linię czworoboku.
Ja bym 4 i 6 mocniej przycięła 😉 A gdyby bardzo mi się nudziło, to bym usunęła metalowy płotek 😀
Facella, wrzuciłam w PS i faktycznie  😂 żadne linie się nie zgadzają i Twoje równanie w sumie wygląda najlepiej  :kwiatek:
Facella, litości! Nie równa się do poziomu tylko do PIONU. Pion jest jeden. Drzewa "rosnące" w bok są fatalne. A słupy wiaty to brr.
halo, ja bym drzewa też nie brała jako idealny wyznacznik, np. na 3 po prawej stronie każde drzewo jest w inną stronę 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 kwietnia 2014 10:13
Facella, ciekawe zdjęcia da się zrobić zawsze 😉

ja się porwałam na cięcie konia


a potem wyrównałam do krzywych drzew :P


ja chcę teleobiektyw i zdolność focenia koni  😁
madmaddie, to drugie świetne *.*
A ja pokażę dwa z cyklu zdjęcia do ogłoszeń/stron ww itp 😉

Jestem fanką tego konia - Durano W ♥


A tu taka młoda, śliczna klaczka
Dava   kiss kiss bang bang
14 kwietnia 2014 09:59
aaaaaaaa musisz mnie nauczyć takich zdjęć zoo  😉
Durano-love  💘
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 kwietnia 2014 15:40
Dava, na to czekałaś?  😀

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8. Marzyłam o zdjęciu w wodzie, z tak pięknie galopującym koniem, dokładnie w tej fazie. Szkoda, że powstało ono w takich, a nie innych warunkach, ale uwielbiam je, mimo że technicznie pozostawia wiele do życzenia.


9. Tu mi się zgadza totalnie wszystko, mogłabym zawsze takie robić  😍 Uwielbiam proste, bardzo czyste kadry, ze spokojnym tłem i dynamiką na pierwszym planie. Nigdy wcześniej nie potrafiłam ich osiągnąć, niestety nie zwracam uwagi na tło...

I drugie w tym stylu: klik (w linku, bo przekroczę limit 10 zdjęć na post), niestety podjechali techniczni w aucie... Za późno zauważyłam tę przeszkodę  😕

10.


To taka pierwsza dziesiątka w kolejności losowej, reszta tutaj: klik
Ja mam coś innego, ale też konie  😉
Drifftingowe Mistrzostwa Polski

2 zdjęcie - za kierownicą siedzi 13-latek!


Facella - fajne foty!
facella
Moim zdaniem najlepsza 5 i 8. 9 nie nazwałabym idealną, bo faza nie jest szczęśliwa - koń odbija się dość blisko, nogi jeszcze nie poskładane ja mam wrażenie, że zaraz przymierzy w przeszkodę, a i jeździec prezentuje nienajlepszą pozycję 😉
Dava
Dziękuję 😉 Dobre zdjęcie zoo to w 50% spokojny koń, w 40% cierpliwy prezenter, a w 10% fotograf 😉
armara - mi się wydaje, że Facelli w 9 chodziło o ładne tło, bez chaosu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się