sklepy internetowe

Bartekl1 Dzięki za pocieszenie :kwiatek:
joanna_kwiat89   Decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez.
11 kwietnia 2014 13:01
OGROMNY PLUS dla sklepu horse-trade.pl. Wczoraj rano złożyłam zamówienie, dziś rano było już u mnie. I to rzecz, która nigdzie indziej już nie jest dostępna 🙂
plus dla Pana Podkowy, błyskawiczna przesyłka  🙂
PLUS dla Konika  Jak zwykle super informacja i błyskawiczna dostawa  😀
A ja tym razem dość szybko i bezproblemowo otrzymałam przesyłkę z oksera  🤣 😅
+ dla yard-equites i specjalne podziękowania dla equi.dream
Jak zawsze bezproblemowy i błyskawiczny equishop.
anetakajper   Dolata i spółka
14 kwietnia 2014 08:32
Co się dzieje z BERGO? od rana nie mam dostępu 🙁
U mnie działa ok. Może czasami jakiś błąd techniczny się wkradnie albo awaria serwera
Słuchajcie czy ma ktoś z was może kontakt telefoniczny do aquares /kopyciak.pl?? Czekam na czaprak już trzeci miesiąc i nawet na maile nie odpisują a wszystko zapłacone... nie wiem co robić:/



Trzeci miesiąc ?? To myślałam, że u mnie jest źle bo ja czekam juz 1,5 miesiąca, w dodatku podali mi błędny nr paczki, albo jakiejś nie istniejącej bo czekam na nią od 9 kwietnia a w monitoringu taka nie istnieje... a kontakt z nimi to szkoda gadać.
Pokusiłam się o zakup w GNL i oto me szczęście mi odpłaciło, chociaż nazwałabym to pechem.
Zamówiłam ogłowie i rzeczywiście, w paczce leży te, które chciałam i o takim rozmiarze. Szkoda tylko, że nie spojrzeli w jakim stanie wysyłają. Pleśń tu i ówdzie, znalazłam dwa mankamenty, urazy mechaniczne.... Estetyka zatrważa... Widać, że leżało w magazynie z pół wieku...
Dlatego daje MINUS.
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
14 kwietnia 2014 13:22
Być., masakra, złożyłaś reklamacje?

Ode mnie duże + dla Yard Equites i Arcusa. W YE błyskawiczna wysyłka, od Arcusa dostałam miły gratis. Polecam. 🙂
Kolejny ogromny plus dla KONIKA. Wysyłka błyskawiczna, powiadomienia o statusie zamówienia bezproblemowe. 🙂
do mnie dzisiaj przyszedł pad z gnl.pl. trochę pozaginany, ale mam nadzieję, że mu przejdzie. 😉 tym razem plus dla nich.
Londstreet w ostatecznym rozrachunku ogłowie nadaje się do użytku. Dzisiaj doprowadzałam je do stanu używalności wszelakiej i mi się udało. Myślę, że reklamacja jest tu zbędna, ale niesmak pozostał.
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
14 kwietnia 2014 22:32
Dobrze, że nadaje się do użytku, co nie zmienia faktu, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.
Mam nadzieję, że chociaż ogłowie będzie Ci dobrze służyło, choć ja na twoim miejscu pewnie od razu bym złożyła reklamację.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
15 kwietnia 2014 17:22
A ja tym razem dość szybko i bezproblemowo otrzymałam przesyłkę z oksera  🤣 😅


Gratuluję odwagi  👍 😁
mils   ig: milen.ju
15 kwietnia 2014 18:53
Ogromny + dla Animalii! Zamówiłam paszę, przy której zaznaczone było, że okres oczekiwania to 5-7 dni. Pasza zamówiona w piątek dzisiaj była już u mnie. 🙂 Do tego gratisowe cukierki. Takie sklepy to skarb!
Też uwielbiam Animalie  😍 Super jakości pasza, z rabatem, do tego wysyłka gratis, zawsze jakas próbka paszy gratis.. Dzisiaj złożyłam zamówienie a w południe informacja ze paczka już nadana do mnie  😅 no rewelacja
Do tego zdecydowane + dla:
- Bergo- nie było produktu na stanie i bardzo długi czas oczekiwania u producenta.. Wybrałam zwrot pieniędzy i kasa na drugi dzień była na moim koncie, do tego dostałam spory rabat na kolejne zakupy. Super kontakt mailowy, ogolnie sklep bardzo korzystny cenowo.
- Mustang- super kontakt, informowanie o wszystkim telefonicznie, smsem i do tego mailem- wiem dokladnie co sie dzieje z zamówieniem i kiedy dotrze.
- Hidalgo- jak wyżej. Też rewelacja jeśli chodzi o kontakt.

W tych sklepach nie boje sie robić zakupów  😅
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
15 kwietnia 2014 20:05
Ruszył sklep internetowy Milanowskiej Equidei (dawne Inter Api) www.equidea.pl. 😉
To ja ponownie proszę modów o poprawienie listy, wysyłałam kiedyś dobrą, ale zostałam olana 🙁
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
16 kwietnia 2014 08:34
Otwarty został również sklep Agar www.sklepagar.pl
+ dla Decathlonu, w poniedziałek zamówiłam paczkę, dziś już u mnie  😉
Animalia jak zwykle na plus, ale tutaj zaskoczyła mnie podwójnie. Najpierw wiadomość, że zamówienie będzie w następnym tygodniu, a po dwóch dniach mam już paczkę w domu. No cuda się zdarzają.
I zapomnialam! Oczywiście giga + dla Yard Equites !! Paczka u mnie szybciej niż w ogole zdazylam sie zorientować  😉 Super rabaty można ustrzelić, ogolnie sklep w którym sie coś dzieje a takie sklepy lubie  🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
16 kwietnia 2014 21:28
Gdzie w necie dostane w jednym sklepie otreby equi jewel, wedzidlo oliwkowe gumowe , popregi oraz wielokrazek raz lamany gumowy ? najwiekszym problemem jest wielokrazek bo nie moge znalezc gumowego 🙄
+ standardowo Animalii i pierwszy raz dla Arcusa, szybka wysyłka, miły kontakt, nawet dzwonili no i wysłali mimo, że przelew jeszcze się nie zaksięgował 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
17 kwietnia 2014 10:42
Ogromny + dla sklepu Koniarz, czaprak zamówiony wczoraj o 11, a dzisiaj o 9:30 już był u mnie w domu, poza tym bardzo dobry i miły kontakt 🙂
monsun   a gdzie cukierek?
17 kwietnia 2014 10:53
Ogromny + dla skelu konik.com.pl
Super kontakt, wysyłka prawie że bezpośrednio po złożeniu zamówienia, informacje o statusie zamówienia 🙂 Produkty dokładnie takie, jakie chciałam, nienaruszone.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
17 kwietnia 2014 16:31
+++ dla Cavallo i Equishop
trzy razy zamawiałam z Oksera i trzy razy świetny kontakt (również telefoniczny) i dostawa na drugi dzień

nie polecam HorseHouse, w styczniu zamówiłam kurtkę pobraniowo, pani poinformowała mnie, że będzie za góra 3 tyg. po 1,5 miesiąca, bez żadnej info z ich strony, napisałam do nich, że rezygnuję z zakupu, bo czas oczekiwania przekroczył wszelkie pojęcie.

Tę samą kurtkę kupiłam (notabene) okserze i była na drugi dzień. W połowie marca pani z horseHouse dzwoni do mnie z zapytaniem, czy jestem nadal zainteresowana tym modelem, bo ROBIĄ ZAMÓWIENIE ZE SZWECJI!!! dopiero!!! podziękowałam

PS to była kurtka zimowa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się