Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
07 lipca 2014 21:45
Jest sekcja, trenujesz sobie sama na wlasna reke. Nie dostajesz zwolnienia z wfu bo nie ma zajec prowadzonych w klubie... Tak naprawde poza jednym w roku wyjazdem na AMP nie ma nic wiecej z bycia w tej sekcji.
seiteki, dzięki za doimformowanie mnie.  :kwiatek:

Czyli tak naprawdę mam zaszczyt za własne pieniądze reprezentować szkołę? ;D
Łeeee, bez fajerwerków  😀

edit.
MagBan93   Hennowata rudość :]
08 lipca 2014 10:00
Mamy w Łodzi rymarza?
Chodzi o naprawienie ogłowia.
Szewc się nie podjął, bo skóra za gruba.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
08 lipca 2014 16:52
A w ramach AZS-u nie sa prowadzone jakieś jazdy w Wiki? Gdzieś mi się obiło o uszy.
Z tego co przegladalam strony na facebooku to sa, ale na Uniwersytecie  😉
łodzki ma sekcje ?  😲
UŁ ma sekcje, ale też bez szału. Na początku roku akademickiego nie było słychać o organizowaniu jakichkolwiek jazd.
Wiem, że UM'ed w ramach sekcji organizowane miał jazdy w Zbyszku, ale to 2 lata temu, może coś się zmieniło.

A PŁ nie finansuje wyjazdu na AMP'y?
Oreientujecie się czy przy zakładzie Grota w Starowej Górze jest jeszcze stajnia ? A może ktos z Was trzyma tam konia ?
jagoda1966, tak, stajnia i hotel nadal tam funkcjonują.
Milla dzięki za odpowiedź 🙂 Szczerze w to wątpiłam, bo mam stajnię niedaleko od nich i nie mieliśmy okazji spotkać żadnego konia z tej stajni. Z racji lokalizacji po sąsiedzku ciekawa jestem ogromnie gdzie jeżdźą w tereny. Nie to, żebym szukała towarzystwa 😉, zależy mi na nowych miejscach do jazdy. W lesie na Popiołach robi się tłoczno, ścieżki utwardzone kamieniami, jak juz jest jakaś fajna droga to króciutka. Przejezdćamy czasem na stronę stawu Stefańskiego, ale i tak szału nie ma.
Bo stajnia kameralna, dużo koni nie ma.
Jeszcze za fabryką jest trochę łąk, tam też można pojeździć 😉
Heroina, no chyba powinna nie wyobrażam sobie za własne pieniądzę jeszcze na AMPy jechać 🤔wirek:
autodestrukcja, szczerze nie interesowałam się jakoś konkretnie, ale na UŁ chyba nie finansują, ale mogę się mylić. W sumie od dawna żadnej reprezentacji z UŁ nie widziałam.
Heroina, UL byl wtraceniem mnie interesuje PL (nie mam polskich znakow). Ani jedna ani druga uczelnia pod tym wzgledem nie powala 🤔
Ale przecież "łódzkie końmi stoi"...
Mamy w Łodzi rymarza?
Chodzi o naprawienie ogłowia.
Szewc się nie podjął, bo skóra za gruba.

Z rymarzami bieda 🙁 na ul. wileńskiej jest szewc, który kilka razy mi coś naprawiał.  nr niestety nie pamietam 🙁
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
10 lipca 2014 21:41
UŁ finansuje boksy dla koni, hotel i wyzywienie dla zawodnikow, a transpor we własnym zakresie.
Na PŁ to samo z tym, ze część ekipy ma finansowany transport w wysokości 500 zł ale to tylko "stala ekipa" a wg regulaminu najlepsza 5 z poprzedniego roku. Najlepiej jest na UM bo oni maja tam tylko 2 oosby i generalnie maja duzo pieniedzy i finansuja wszystko...
Czy ktoś kojarzy stajnię Ceduła w Rosanowie? Telefony do nich nie działają...
ale tam juz chyba nic nie ma  👀
Stajnia GALLA w Zgierzu na Witosa; znacie? co sądzicie? polecacie?
Jutro i przez trzy kolejne soboty będzie w okolicach Łodzi pani Beata Fiłonowicz , może jest ktoś z okolicy zainteresowany ?

http://koniewsieci.pl/masaz-koni-metoda-mastersona,19.html
Odznaka w SO Bogusłaiwce 26.07.2014
http://www.stadoboguslawice.com.pl/pokaz.php?m=1&id=1
Dywizja, od strony pensjonatu czy nauki jazdy?
Pensjonatowo - boksy są, pastwiska są, ujeżdżalnia piaszczyzsta (już z tego co widziałam) jest. Dobry dojazd. Za "moich" czasów karmienie ok, konie padokowane, Właściciel ugodowy.
Nauka jazdy - ruszyła praktycznie niedawno wiec ciężko będzie chyba znaleźć informacje na temat jakości prowadzonych jazd czy też ich poziomu. To okaże się z czasem 🙂.
Wie ktoś gdzie w łódzkim będą w sierpniu lub wrześniu organizowane TOWARZYSKIE ZAWODY SKOKOWE? Z góry dzięki !🙂😉
Dlaczego SO Bogusławice nie mogą zrobić egzaminów na odznaki i zapowiedzieć termin min.miesiąc wcześniej? Inne ośrodki mogą tak planować..  🤦
Wgl najlepiej chyba by było dziś zapowiedzieć a za dwa dni przeprowadzić egzamin...
natalia118, nie łódzkie, ale niedaleko. Pod koniec sierpnia będą w Gostyninie. Chyba, że mi się z ujeżdżeniowymi pomyliło, ale skokowe też mają być w tych miesiącach.
Natalia 118 - ja czekam na TOWARZYSKIE UJEŻDŻENIOWE u Karoliny Gogolińskiej w Las Pegaz (Giemzów) ale też na razie nie znam terminu🙂
Zapytam znajomego, on siedzi w skokach i zawodach wszelkich, od międzynarodowych po towarzyskie🙂

EDIT: zawody towarzyskie w Bogusławicach
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
22 lipca 2014 17:51
Dlaczego SO Bogusławice nie mogą zrobić egzaminów na odznaki i zapowiedzieć termin min.miesiąc wcześniej? Inne ośrodki mogą tak planować..  🤦
Wgl najlepiej chyba by było dziś zapowiedzieć a za dwa dni przeprowadzić egzamin...


Bo to są właśnie Bogusłwice  🤣

natalia118 podczas regionalnych zwodów w Bogusławicach zawsze są robione konkursy towarzyskie. Tylko trzeba poczytać propozycje 🙂
mam nietypową prośbę. Konia potrzebuję. I ochotnika. w dwóch turach najlepiej. chciałabym poćwiczyć obsługę aparatu. Zdjęcia do szuflady, skasuję po przejrzeniu jeśli taka wola. żadne tam "sesje", po prostu chciałabym potrenować a nie mam na czym chwilowo 🙂
halo a mogę prosić link strony do stajni ?  Chętnie zadzwonie/dopytam🙂!
DZIĘKI ! 😀
milenka_falbana i Constantia DZIĘKI 😀
Constantia a wiesz gdzie mogę dopytać lub sprawdzić ?
..
Może ktoś jeszcze wie gdzie organizowane są TOWARZYSKIE ZAWODY SKOKOWE w łódzkim ?🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się