Howrse gra :)

nie ma powtorek przy wymianie


kupilam kolejne 13 zestawow, ani jednej diamentowej, a brakuje mi 4 diamentowych
w sumie na 30 zestawow 2 diamentowe :/
odechciewa mi sie grac



pfff kupiłam diamentową za 780tys...
safie wystawiłam
dobra 33 zestawy, 780 tys i mam już wszystkie karty, 2 diamentowe i 1 złota czekają na wymianę.
Skończyłam promocję.
22 kupony poszły, ale dostałam 5x OM więc tylko 12 kuponów.
no dobra, mam 100 losów na loterię. jak wygram znowu milion jabłek to komuś stanie się krzywda  😎
U mnie dwie diamentowe czekają na wymianę i koniec 😀

40 diamentów i 27 kuponów, z czego 8 odzyskam za sprzedaż wygranych OM, a resztę uzupełnię po wymianach przedmiotów z CR - może nawet będę na plusie 🙂
Jest jakiś sposób żeby się "pozbyć" upominku hestii? Nie hoduję jednorogów więc leży i się kurzy a może mogłabym coś zarobić. Niestety nie widziałam opcji żeby go na cos wymienić.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 sierpnia 2014 13:30
Wystawiłam zwrotnego 🙂
Mogłabym prosić o przetrzymanie 750 000 equus? Nick : milenchen  :kwiatek:
Milenchen, potrzebne jeszcze? ja potrzebuję na com i pl, możemy sobie pomóc 😉
Ja na pl niestety tylko pomogę, na com nie mam  🙂
julka177 - możesz go sprzedać w ten sposób, że ktoś wystawi ci rożkę, ty dasz jej UH i wystawisz z powrotem za ustaloną kwotę 😉

calore - mogę pomóc z przetrzymaniem na com :3
[s]Milenchen, chciałam ci wystawić konia, ale chyba podałaś zły nick 😉[/s] a ok, już znalazłam właściwy i wystawiłam 😉 wystaw mi potem konia zwrotnego i drugiego za 62 000, nick jak tu 🙂

konirka, ok, zaraz odezwę się na pw 🙂

najlepsza rzecz ze 101 losów to... zestaw harmonii... do tego 18800eq, 32 losy i 42 PD. czyli dużo średnio wartościowych rzeczy. np ta kasa to za 27 losów.
konirka dzięki za pomysł 🙂

Mam prośbę, mógłby ktoś przez najbliższy tydzień (do niedzieli) ogarniać konto i karty na pl? Nie będzie mnie w Polsce także nie będę miała jak grać. Mogę dać coś w zamian 😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 sierpnia 2014 21:37
Jak to jest z wielkim wyzwaniem? Będzie już tak na stałe?
Błagam nie, mam go po dziurki w nosie  😀iabeł:
Mi się wielkie wyzwanie podoba z jednego powodu... w banalny sposób mam objęcia...

Będę miała oba boskie z kart🙂
Z kart ogólnych brakuje mi tylko diamentowej i dwóch złotych
Z kolekcji nie mam złotej z Nyksie.
Na wymianę mam w sumie 51 kart (w tym diamentową) + Jockera
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
30 sierpnia 2014 07:34
Czy ktoś wie, ile kosztuje wymiana diamentowej karty?
na zagrodzie piszą, że 100 000 :/
potwierdzam że 100 000 (wymieniałam)
Mam Skinfaxi <3
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
30 sierpnia 2014 08:15
Dziękuję.  :kwiatek:

Brakuje mi dwóch diamentowych - mam obie na wymianę, tylko muszę pilnie dozbierać equus. Puściłam już na sprzedaż objęcia i czekam. Będę mieć wszystkie karty  😅
Sprzedam KF 😉
A ja już chyba 9 WT otworzyłam po tego pegaza i nic..
Niedługo muszę sobie Vipa przedłużyć i nazbierać kupony na najlepszego..


Mogę komuś sprzedać, wyhodować źrebaka connemara:
świetna dla Barrel Racing, Przełaj, Western Pleasure, Kłus.
PG pow. 1700 i lepiej zbilansowane genetycznie niż achały, quatery..
konie do rozet.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 sierpnia 2014 14:15
Czy znalazła by się dobra dusza, która przerzuciłaby kilka rzeczy CR przez konto znajomej na moje konto? :kwiatek:
13 kuponów i 20 diamentów.
Wymienię jutro złotą kartę i Hrimfaxi, którego w ogóle nie chciałam jest mój  🏇
Jedyne karty z upominków jakie mi brakują to diamentowa i leżąca tuż obok złota.
Do otwierania paczek skusiły mnie nagrody, szczególnie Waga Temidy.
Ponawiam. Szukam dobrej duszyczki która od poniedziałku do niedzieli ogarnęłaby moje konto ( zakładkę "inne konie" - kilka sztuk oraz koń o imieniu Kora z zakładki + 1000 PG 😉) oraz karty, ze względu na mój wyjazd. Mogę dać coś w zamian.  :kwiatek:
Help, mam ofertę first minute. Potrzebuje 2 kuponów ponieważ zostało mi 7 kart do na wymianę, a dni do końca promocji jest 5. Jeśli ktoś chciałby przygarnąć 2x OM za dwa kupony chętnie oddam, niestety dopiero w poniedziałek, bo mam limit wymian. Do tego zła jestem strasznie, bo podobno w każdym zestawie miała być minimum jedna karta, której nie mam, a na dwa zestawy miałam wszystkie powtórki 🤔 Poratuje ktoś?  :kwiatek:
edit:
julka177 jeśli chcesz, ja moge 🙂
Ok jak masz nick?
Sprzedam szybko dwa OM bo potrzebuje kuponów na karty 😉 a został mi tylko jeden
julka177, na 1 stronie jest lista 😉
julka177,  el_infierno również 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się