Howrse gra :)

Ma ktoś jeszcze na sprzedaż UH?  :kwiatek:
Ja
ja, nick rosolowa
Haffek, napisałam, że ja też mam do odsprzedania ale się nie odezwałaś na howrse.


Cześć! Dzisiaj serwuję Wam garstkę newsów prosto z Howrse International!

1. Rzepy zostają usunięte. W zamian za nie zostają wprowadzone mieszanki. Akcja podawania mieszanek będzie trwała 30 min, a nie 15, jak to było w przypadku rzepy. Zamiast w okienku karmienia, mieszanka będzie dostępna w kratce, którą ówcześnie zajmowała rzepa.
2. Mieszanka zdrowotna, kaloryczna i energetyczna zostają połączone w jedną, zwykłą mieszankę. Dodawać będzie ona 10% energii, 10% morale i 5% do zdrowia.
3. Marchewki będą dodawały 8% energii zamiast 6%. Skróci się czas ich podawania - z 30min do 15min.
4. Zboże będzie odtąd owsem, pasza natomiast lucerną.

Jeśli ośrodek ma na stanie pokarm (marchewki, mieszanki, lucernę, owies) , jest on z niego zabierany. Jeśli natomiast go nie posiada, zostaje zabrany z wyposażenia gracza (będzie można kupić wszystko w sklepie).

5. Łąki
Z tego, co rozumiem, aspekt czystości łąk zostanie usunięty z gry. Jałowe łąki zostaną usunięte! Jeżeli masz takie na stanie to zamienią się one w żyzne łąki tej samej wielkości. Będą one miały 50 % żyzności, tak, jak w przypadku zakupienia ich w sklepie. Duże łąki jałowe jednak nie zostaną zamienione w duże łąki żyzne, tylko w 2 średnie łąki żyzne!

Wielkości łąk zostaną zmienione:
- Mała łąka będzie miała 5 hektarów, będzie można przetrzymywać na niej 5 koni i zasiać 5 opakowań ziarna, oraz dać 5 worków nawozu.

- Średnia łąka będzie miała 10 hektarów, będzie można przetrzymywać na niej 10 koni i zasiać 10 opakowań ziarna, oraz dać 10 worków nawozu.

- Duża łąka będzie miała 25 hektarów, będzie można przetrzymywać na niej 25 koni i zasiać 25 opakowań ziarna, oraz dać 25 worków nawozu.

- Szklarnia będzie miała 10 hektarów, będzie można zasiać 10 opakowań ziarna i dać 10 worków nawozu.

6. Z pracowników pozostaje tylko stajenny

7. Spadną ceny następujących przedmiotów:
- Nasion
- Nawozu
- Ściółki z pszenicy

8. Nastąpi zamiana naszych zapasów:
- Rzepa - 25x lucerna
- Jęczmień - owies
- Len - owies
- Wszystkie mieszanki - jedna mieszanka
- Nasiona rzepy - 25x nasiona lucerny
- Nasiona jęczmienia - 5x nasiona owsa

Oprócz powyższych zmian związanych z ośrodkiem jeździeckim dojdą zupełnie nowe drużyny - drużyny jednorożców!

Zmiany zostaną prawdopodobnie wprowadzone 7 września.

skąd takie info? na com niczego takiego nie znalazłam.

nie wiecie może, co jest do wygrania w tej diamentowej karcie u góry? tam, gdzie zawsze był dzikus.

mam kupon na wymianę. dementek? lebertee? która pierwsza? 😁
Jaaaa ;D
wystaw konia 🙂
calore, juz jest 😉
kupiłam, dzięki 🙂
Info znalazłam na blogu o howrse.
4 400 000 equus za Hrimfaxi  😵
Jak dla mnie to się nie opłacało...
Ktoś czeka na paczki kart?
Bo ja nie wydam ani jednego kuponu na tą promocje ❗
Ktoś wie od czego zależy ile kosztuje wymiana kart? Wczoraj zapłaciłam 20 000, dziś 5000, będzie to jakoś spadało?  👀
a zmienił ci się stan konta? takie rzeczy najczęściej od tego zależą.
No właśnie poza wydanymi 20 000 wczoraj się nie zmienił, a myśle, że przy ponad milionie nie ma to aż tak dużej różnicy. Sama nie wiem
a no to faktycznie. to nie wiem ;p
Koszt wymiany zależy od rzadkości karty.
Za brązową płacisz najmniej,a za inne więcej
no przecież! teraz to się wydaje takie oczywiste 😁
Z 5 klaczy rogów ani jeden mały nie wyszedł rożek  👿.
Ale z drugiej strony urodził się mały pinto skarogniady tovero  😍.

edit. jeśli szuka ktoś źrebaki skokowe (PG powyżej 1660) lub trening koni (wyciskam z konia wszystko co możliwe) zapraszam na PW 🙂.
Mam na sprzedaż UH za 2 kupony

Kupię 2x ZJ za kupon i 20tys eq i 2xKF za 2 kupony
Nancy moge sprzedać KF, podaj login to wystawie 🙂

Dramuta12 ja ostatnio pokryłam wszystkie swoje czyli jakieś 30 sztuk, wyszły mi dwa rogi  😤
Ma ktos na zbyciu Muśnięcie Filotes na pl? A Zwój Plutona?
el_infierno, kiedyś miałam tak, że może 1 na 10 nie był rogiem. Teraz najwyraźniej mój fart mnie opuścił 🙁.
Czy ma ktoś namiary na uczciwego sittera?  :kwiatek:
julka177, ja mam 😉 Jedno i drugie, więc podeślę to co dla Ciebie ważniejsze 😉
Libeerte to poproszę pięknie Muśnięcie. :kwiatek: Co mam dać w zamian? 😉
Nick: lyrosi
Machowa, a ile masz koni? Ja mogę być  :kwiatek:, ale to zależy od ilości. Kiedyś byłam sitterem u osoby w pierwszej dziesiątce rankingu oporządzanych koni 😉.
muśnięcie w srebrnej karcie... pogrzało ich?
sprawdzał ktoś, ile kosztuje wymiana diamentowej karty?
Dramuta12 100-150 koni.
Dosyć mało.
Ile byś chciała za to?

Edit. Mam na com OM.
Za RO/Kupon/ZHarmonii na pl.
Machowa, to rzeczywiście mało. A ile proponujesz?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się