sklepy internetowe

Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
19 września 2014 09:54
+ dla konika  😀 błyskawiczna realizacja zamówienia  😉
Wielki + dla Mustanga z Warszawy, super obsługa - pani miło dzwoni poinformować, że danego towaru nie ma, reszte odłożyła i postarają się szybko ściągnąć, wczoraj dzwoni, że już wysłali, bez problemu z ustaleniem, że często mnie nie ma w domu i jak dzisiaj nie złapie jej, to oni będą ścigać, rekordowy czas przesyłki (zamówione we wtorek - doszło dziś, wczoraj wyszło) i bardzo miły gratis  👍 Zdecydowanie planuje robić tam kolejne zakupy! 😀
Czy ktoś zamawiał coś ze sklepu horse-expert.pl ? Fajne rzeczy mają ale jakoś tak "dziwnie" wyglądają, mało wiarygodnie jak dla mnie ❓
+ dla amigo-konie. Jak zwykle bez zarzutów 🙂
Minus dla Animavet - na przesyłkę czekam miesiąc, nadal do mnie nie doszła, a podobno została już wysłana...
Plus dla Horse-Trade za świetny kontakt z klientem i blyskawiczną przesyłkę 🙂
Zaległy plus dla animalii, strawhorses i decathlonu. W każdym przypadku bez problemów.

Mały kamyczek do ogródka bergo. Często robię tam zakupy i generalnie jestem zadowolona, bardzo dobry kontakt i w razie jakichś pomyłek wszystko załatwione szybko, miło i zazwyczaj z jakimś bonusem typu rabat. Więc ogólnie plus.

Ale te pomyłki czy wpadki zdarzają się ostatnio trochę za często. Jakieś 3 miesiące temu zamówiłam między innymi wędzidła. Dostałam inne niż zamówiłam. Po kontakcie ze sklepem okazało się, że tych które chciałam nie ma w hurtowni, mogłam sobie wybrać inne bez dopłaty. Ogólnie sprawa załatwiona pozytywnie, tylko ciągnęło się to dość długo no i czemu przysłali inne niż zamówione bez kontaktu ze mną?
Kolejne zamówienie. Jedną z zakupionych rzeczy jest kawecan. Na stronie w okienku wyboru rozmiaru tylko jedna pozycja: "cob/full". Czyli w domyśle kawecan o dużej regulacji, pasujący na średnie i duże łby. Po dotarciu paczki okazało się, że kawecan ma metkę "cob" i na większą głowę ciężko go dopiąć. Po dokładnym przyjrzeniu się zdjęciu na stronie można dojrzeć, że na metce jest "full". Czyli ewidentnie firma oferuje 2 rozmiary. Na to już machnęłam ręką, jakoś go dopasuję, po prostu nie chciało mi się znowu bawić w wyjaśnianie i odsyłanie.
Dzisiaj dotarła paczka z kolejnym zamówieniem. Wyciągam swój wyczekany czaprak ujeżdżeniowy i okazuje się, że jest... skokowy. Ręce mi opadły. Tym razem oczywiście odeślę i nie mam wątpliwości, że sprawa będzie załatwiona jak trzeba, ale powoli się zniechęcam do zakupów w tym sklepie.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 września 2014 15:17
A ode mnie zdecydowanie + dla Animavetu, robię tam zakupy regularnie i zawsze wszystko jest jak trzeba. Jeżeli zdarzy mi się (stosunkowo) długo czekać na jakąś przesyłkę, nie ma problemów z kontaktem mailowym i zawsze dostaję odpowiedź z informacją kiedy planowane jest dostarczenie przesyłki. Z tym że ja zawsze wybieram jako opcję dostawy "transport własny Animavet"
Minus dla Animavet - na przesyłkę czekam miesiąc, nadal do mnie nie doszła, a podobno została już wysłana...
Plus dla Horse-Trade za świetny kontakt z klientem i blyskawiczną przesyłkę 🙂


Anemo
Animavet to firma w której jak napisali, że paczka wysłana tzn. że jest wysłana.
Więc jeśli tej paczki nie otrzymalaś, to zadzwoń do Animavetu i to zgłoś.
Przesyłka mogła zaginąć lub leży sobie beztrosko na poczcie.
Póki nie zgłosisz - pies z kulawą nogą nie będzie wiedział, że coś nie doszło.
Zacznij od kontaktu ze sklepem zanim grzmotniesz minusa.
Z bergo tez mi pomylili pokrowiec. Zamowilam dr a dostalam tanszy vs. Po tygodniu kurier wymienil .  Ale i tak mam maly niesmak o tego sklepu. Ostatnio robilam tam zakupy i teraz i zadnego rabatu gdzie niby powinni naliczac juz od kwoty bodajze 100 zl wg regulaminu.



Za to ogromne plusy dla Arcus. Zawsze szybka wysylka, mily kontakt i nawet jakis gratisik - zawieszka konika .
diabeli   Jak idziesz na szczyt to nigdy nie jest z górki!
28 września 2014 15:56
+ dla yard equest profesjonalnie szybko i bardzo dobry kontakt.
i spory - dla sklep-jezdziecki.com bardzo kiepski kontakt, zamówienie zrealizowane dopiero po około miesiącu po ciągłym przypominaniu się. (Przesyłka niby wysłana... ale jednak nie wysłana ...) Szkoda o tym gadać po prostu odradzam.
polecam http://horselove.pl/ 🙂
A.   master of sarcasm :]
29 września 2014 08:32
[s]Szukam skobli do drzwi dzielonych (tzw stajnia angielska), potrzebny mi gorny zapadkowy i dolny taki co sie noga go otwiera (nie znam fachowej nazwy po polsku  :hihi🙂, a nie mam sily przekopywac sie przez wszystkie sklepy (konik.com.pl tego nie ma w kazdym razie). Czy ktos cos wie, gdzie moze dostane?  👀
Dziekowac z gory![/s]  :kwiatek:

Nieaktualne, ściągnęłam z wyspy.
.
Duży plus dla Bober.com.pl - nigdy się nie zawiodłam.

Także plus dla Arcus-konie.pl - kontakt i wysyłka zawsze godne polecenia, co prawda w tym miesiącu raz zdarzył się przypadek, że coś zamówiłam i do dziś tego nie ma, ale wynika to z tego, że wciąż nie ma przedmiotu na stanie, natomiast sklep w tym przypadku zaproponował rozdzielenie zamówienia, dopóki drugi produkt nie będzie dostępny.
szemrana  byłoby miło, gdyby ktoś odbierał telefon w Animavet... Mam chyba jakiegoś pecha do tego sklepu 🙁
.
szemrana  byłoby miło, gdyby ktoś odbierał telefon w Animavet... Mam chyba jakiegoś pecha do tego sklepu 🙁
dziwne, nigdy nie miałam takiego problemu. Zawsze ktoś odbiera a dzwonię często .....
[quote author=anemo link=topic=81.msg2192865#msg2192865 date=1412150708]
szemrana  byłoby miło, gdyby ktoś odbierał telefon w Animavet... Mam chyba jakiegoś pecha do tego sklepu 🙁
dziwne, nigdy nie miałam takiego problemu. Zawsze ktoś odbiera a dzwonię często .....
[/quote]
Myślę, że na maila z reklamacją też odpowiedzą.
Bywam w Animavecie często i prawdą jest, że jak klient kupuje, płaci czy podpytuje to trudno jednocześnie gadać przez telefon z innymi klientami.
Zadzwoń lub napisz - z pewnością sprawa się wyjaśni bo w to, że Animavet napisał, że wysłał a nie wysłał ....nie uwierzę 🙂
yard equest - MEGA MEGA PLUS!   Baaardzo polecam. A o błyskawicznej wysyłce to juz chyba wspominać nie muszę  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Przepraszam jeśli to  🚫 ale poniekąd dotyczy sklepu internetowego 🙂 (konik.com.pl)

ma ktoś może te rękawiczki i może się na ich temat wypowiedzieć?
http://konik.com.pl/fairplayrekawiczkigrippi
Rolia, może zapytaj w wątku o rękawiczkach? 😉
Nie jest typowo końskim sklepem, ale...
Ma artykuły do ogrodzenia (taśmy, elektryzatory itd.) oraz nasiona traw zatem może się komuś przydać...

Pan Farmerek.
Wielki plus.
agu_kastela   big brown beastie, big brown face... (m.oldfield)
02 października 2014 13:09
DUŻY PLUS dla KONIK.com.pl - szybko, wszystko jak w zamówieniu = wzorowy sklep  :kwiatek:

Natomiast DUŻY MINUS dla horsehouse.pl - czekam na zamówienie, warte około 450 zł od 4 tygodni, w międzyczasie pani mnie informowała o braku części rzeczy z zamówienia i że pyta czy wysłać tylko te co są, odpisywałam kilka razy potwierdzając, ale od tej pory zero kontaktu, maile nie przeczytane, telefonu nikt nie odbiera. Wielkie szczęście i chwała re-volcie, ze przeczytałam o problemach z tym sklepem i nie wysłałam od razu kasy.
i niech mi ktos powie, ze wszystko ok z GRENE...
po tygodniu (!) od czasu kiedy w kocu moje zamowienie przyjeli (bo odpowiedzieli w końcu (x dni) na maile, ze nie dostalam danych do przelewu- bo system im się zacinał) dosalam maila, ze wysyłają....
ja juz nie pamietam przeciez co zamawialam... ;]
e tam, horse_art musisz mieć niezłego pecha z tym sklepem. Ja zamawiałam stamtąd 2 razy i za każdym razem było miło, sympatycznie, kontakt bardzo dobry.
A ja mam OGROMNY PLUS dla Arcus-Konie. Ogólnie zamawiam bardzo dużo z końskich sklepów internetowych, bo srednio 5-6 paczek w miesiącu to minimum, ALE żaden ze sklepów nie ma takiej obsługi jak Arcus. Niektóre rzeczy były dostępne do 3 dni, a paczka na drugi dzień po zamówieniu u mnie już była. Do tego dostałam super gratisy a zamówienie w sumie nieduże bo troszke za ponad 200zł. Niektore sklepy przy zamówienaiach za 5-6 stów nie dają nic...
larabarson, ależ jak juz zadzwoila pani i na moją prosbę o nr zamówienia bo nie dostałam i nie moge zaplacić, nie odpowiedziała, że ok, ale musze podac nr zamówienia (jak pa od maili) było miło i dość fachowo. ale to nie zmieia faktu, że minął od tej rozmowy i wpłaty kolejny tydzień, a oni dopiero niby wyslali (paczki nie mam - ciekawe ile bedize teraz szla za te 20 coś zł....
B.B.   Wszystko ma swój początek i koniec.
03 października 2014 13:08
horse_art najwyraźniej musisz kupować rzeczy za większe pieniądze
B.B., tylko z okazji wlasie wyprzedazy takiej dużej ponownie się zdecydowałam (i po opiniach nt tych rzeczy) - i po opisach, ze większosć zadowolona jednak ze sklepu. a tu klops-loteria....
Hehe, a ja właśnie dostałam moje ogłowie z Grene 🏇
horse_art w takim razie musisz następnym razem poprosić kogoś żeby składał zamówienie dla Ciebie z tego sklepu  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się