Konie czystej krwi arabskiej

szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
23 listopada 2014 04:49
Złota dziekuje, zarosl owszem ale nie tak jak reszta koni wiec na noc zamykam w stajni. Maly zajada sie tak sianokiszonka jakby w zyciu nie jadl.
Kantar oczodajny zeby sie wyroznial w tlumie siwkow  😜

A o masci Ciastka pogadamy na wiosne - ciekawi mnie czy rozjasnieje czy stanie sie taki jak moj ogon 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
23 listopada 2014 07:15
szamanka ja też lubię takie oczo***ne kolorki hihihi

A ja wczoraj miałam miły dzień w towarzystwie Murat, bardzo miło było poznać, trochę pomarzłyśmy-ale w międzyczasie
znalazły się chwile by wygrzać się przy herbacie i kominku🙂


A ja muszę stajennego pilnować...mój konik chyba jest karmiony 6 razy dziennie....
tyle razy mówiłam, że ja karmię i ona bez owsa dietka- ostatnio robiłam kartki koniom co kto ile dostaje, na C boksie powiesiłam NIE KARMIĆ,
a ten do mnie "Co ale tak w ogóle nie karmić?" No myślałam, że uduszę!
Nasz stajenny jest bardzo dobry, ale w tą drugą stronę- karmi od serca.... a ja nie mam aqh, któremu wsypiesz 3kg owsa, a ten i tak nie zagalopuje  😵


chciałam zameldować powrót na stare śmieci, po ponad 5 latach przerwy składam do kupy starą stajnie, w której 17 ogonów arabskich 🙂
na zdjęciu 16 l. Menorka(Fawor-Meta), moja kobyła terenowa


Fajnie!
Życzę powodzenia!

Edit:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,752.0.html
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
23 listopada 2014 08:56
Fajny spis! Trzeba porawić kilka rzeczy - nie wszędzie jest kolor, tam gdzie powinien być, nie ma ś,ź,ć i chyba koń TheWuni i Bronze nie są pełnymi braćmi?  🙂
Będę pisać, zapewne to wina prac w trakcie wklejania.
W rzeczy samej, potwierdzam bardzo fajną sobotę w towarzystwie derby i Citri  🙂 Zdecydowanie powinniśmy w miarę możliwości jak najczęściej przenosić znajomości wirtualne na realny grunt.
Pozwalam sobie wrzucić fotkę. Inny rudy koń niż zwykle, ale też bardzo fajny  😉
Niestety, niektóre znajomości są oddalone od siebie dość znacznie - nie skłamię jak napiszę, że i drugim kraniec Polski wchodzi w grę.

Gratuluje udanego spotkania.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
23 listopada 2014 19:34
A my sobie już galopujemy  🙂
Co raz bardziej zakochuje się w tym koniu, araby są niesamowite  😍



iwona Wolar jak zwykle mistrzostwo świata 😀

I tak, Drako ma inny rodowód wklejony 😉
Gniady łąpie za oko :kwiatek:
u nas narazie spokój,bez zmian..narazie delikatnie i na luzie ...jaokos tak jak mam juz swojego to nawet wsiadac mi się za bardzo nie chce...ooo poczesac go,pogadac..popatrzeć ,na spokojnie bez pośpiechu,bez wymagań...poprostu delektuje się każdą chwilą 💘
Alicja jaaaaki ogon  😲  😍
Alicja- no ogon i grzywa u Rigo do pozazdroszczenia  💘
Tak to jest ze swoim koniem, mi też często wystarcza samo poczyszczenie i popatrzenie, myślałam, że tylko ja tak mam 🤣
no wiec zdecydowalam sie na ten - http://allegro.pl/c-d-m-szampon-gallop-dla-koni-konia-siwych-i4792342664.html , normalnie w szoku jestem  👀
Ja uzywałam tego szamponu ale szczerze ...szału nie zrobił u mnie więc jak widać co koń to opinia 😁
my ogon mamy bujny a w pielęgnacji pomaga oczywiscie szampon Veredusa super shine..bezkonkurencyjny ...a sam ogon to i szamponem dla ludzi myłam ,takim do siwych włosów aby sie pozbyć zazółcenia...
pewna 6 letnia arabka po Armanim ok. 149 cm- mojej znajomej-  będzie szukała swojego człowieka. Siwa, bardzo zrównoważona, chodzi pod dziećmi na ogłowiu bezwędzidłowym, bezproblemowa w terenie, zdrowa, profesjonalnie werkowana u hodowcy dała jednego źrebaka.  Jeżeli ktoś będzie zainteresowany szczegółami udostępnie na PW nr. telefonu do właścicielki.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
24 listopada 2014 08:45
Dzięki TheWunia, dzięki Alicja  🙂
U Don Rigo na pierwszy rzut oka zwraca się uwagę na imponujący ogon  😜. Siwieje z karego? Bo siwieje na prawdę pięknie, tak nietypowo. Mój siwieje z kasztana i ma teraz okres, że jest taki byle jaki 😉
napewno jak był mały był ciemny ale raczej nie kary 😉 mógłby juz być siwy a najlepiej w hreczkę,gdzieniegdzie są kropki hreczki  😅 jak dla mnie on jest szary ale teraz jestem nieobiektywna...bo zarósł jak niedzwieź...dosłownie ubrał się jakby nadal mieszkał na wschodzie kraju 😂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 listopada 2014 11:07
Czy jest tu ktoś, kto mógłby mi powiedzieć coś więcej na temat Salixa? Czy poza przejściem P klasy w rajdach coś o nim słychać? Jak z jego użytkowością?
Wysłałam poprawki do spisu.

ALICJA ooooo jaki ogon piekny! no jakis on jasniejszy niz moja, tez juz tak chce  😜
iwona1928 alez glowka szlachetna piekna! nic tylko portrety robic albo malowac ;D kurse, nie jestem fanka gniadych arabow, ale twoj naprawde piekny, bardzo taki..hm... z dawnych czasow mi sie kojarzy, suchy, ale atletyczny, widac ze stworzony do biegania 🙂

Dobra, obiecuje, ze ostatni raz na dlugi czas wpadam ze zdjeciami!😉 jednak nasze forumowe fotografki sa the best  😍
















BARDZO przepraszam za ilosc, obiecuje poprawe 🙂😉
Ja uzywałam tego szamponu ale szczerze ...szału nie zrobił u mnie więc jak widać co koń to opinia 😁



no ja nigdy nie uzywalam tych dedykowanych szamponow bo,,,, w nie nie wierzylam po prostu  😁 ale prawda jest taka, ze zadnym zwyklym szamponem, nie udalo mi sie doprowadzic do tego co teraz mam po tym dedykowanym 😉. bedziemy testowac wszystkie 😉.
faith a weź... chcesz, żebyśmy się tu wszyscy pochowali z zazdrości?  😍
faith rewelacja.
Murat chodźmy gdzieś do kącika niefotografowanych albo fotografowanych byle jak bo tutaj to się załamać można przy takich fotach 😀
larabarson to jest pomysł, trzeba by założyć taki kącik 😉
Juz nie bede, juz nie bede, nie idzcieee  :kwiatek:
Faith -piękne jesienne foty ,będziesz mieć pamiątkę  :kwiatek:

A Rigo był taki jak był mały--yyyy brzydkie kaczątko dosłownie 😵
faith piękne zdjęcia 🙂 a tak z innej beczki- zauważyłam, że jeździsz na ujeżdżeniówce, a ja ostatnio zastanawiam się nad zakupem i mam pytanko, czy nogi nie "zwisają" Ci poniżej końskiego brzucha? Zdarzyło mi się przymierzyć na rudą ujeżdżeniówkę, ale wydawało mi się, że w ogóle nie mogę działać łydkami tak nisko zwisały, dodam, że na poprzednim "dużym" koniu jeździłam głównie w siodle ujeżdżeniowym.
przyjrzyj sie zdjeciom- co ma zwisac pojnizej brzucha  😲 "łydka" to wnętrze nogi od kolana w dól, pięta nie powinna przylegac...  😉
marlin1990 nie rozumiem pytania? jak to nogi zwisaja ponizej brzucha? widac na pierwszym zdjeciu jak siedzie, mloda ma ze 153cm w klebie a ja 165cm wzrostu, jakbym miala z metr wiecej nogi albo ona z pol metra mniej to moze by cokolwiek zwisalo 😉
[quote author=Murat-Gazon link=topic=752.msg2229786#msg2229786 date=1416835009]
larabarson to jest pomysł, trzeba by założyć taki kącik 😉
[/quote]
Przygarniecie mnie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się