Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

emptyline, nie boisz sie kupować w Oxerze? 😉
_Gaga, może Emptyline chodzi o oxer.eu prowadzony przez jedną z forumowiczek, a nie słynny okser.pl 😉
aa to przepraszam 🙂
u konika jutro 'black friday' -> na hasło blackfriday -15%
ciekawe ilu zagorzałych przklinaczy zagranicznych świąt zrobi sobie zakupy  😂
emptyline   Big Milk Straciatella
27 listopada 2014 16:25
_Gaga, tak tak, to nie ten okser - chociaż ja z nim przejść nie miałam, to jednak podziękuję. Mi chodzi o wrocławski Oxer. 🙂
A ten black friday w koniku dotyczyć też będzie pasz lub suplementów?  😉
Bo w mailu mam tylko informację, że nie łączy się z już przecenionymi towarami.

edit: juz wiem, liczy  😉
Czy ktoś widział gdzieś może jeszcze czaprak eskadrona brillant dura wiosna/lato w kolorze toffe w jakiejś promocyjnej cenie?
Ja obczaiłam tylko w GNL ale niestety nie jest przeceniony.
W Bergo do 30.11 też promocje do -50% 😉
http://sklep.bergo.pl/promocje
hej, gdzie kupię ostrogi w kolorze "złotym" ?
W galaktyce -50% na wszystkie książki oprócz weterynarii ,ktora jest -25% (w zasadzie to ceny sa teraz na ich stronie takie same jak na allegro 😉)
a co to w ogóle jest to black friday?
i czemu są z jego okazji przeceny? bo nie tylko w koniku i bergo, ale i nie konskie sklepy mają, spam z tym haslem rozsyłają...
Nazwa Czarny Piątek (USA) pochodzi od sposobu prowadzenia ksiąg rachunkowych w przeszłości. Buchalterzy czerwonym atramentem zapisywali straty zanotowane przez firmę, natomiast czarnym zyski. Dzień po Święcie Dziękczynienia zaznaczany był zawsze na czarno. Ponadto czarny piątek jest w USA wolny od pracy ale sklepy pracują...
aa....dzien zakupów 🙂 jak w swięta wyprzedaże w niektórych krajach 🙂
dzięki 🙂 cos mi się kojarzyło, ale nie do konca walsnie...

jak to jeden ze sklepow mi kiedyś napisal, nie mozna miec ciagle najlepszych cen, ale mozna co chwila robic promocje z okazji czegokolwiek 😉
2 grudnia jest dzień darmowej dostawy, do akcji przyłączyło się kilka sklepów jeździeckich -> http://www.dziendarmowejdostawy.pl/kategoria/sport/ 🙂
Widział ktoś jakieś promocje na gpa speed air? Gdzie dostanę w najlepszej cenie? 🙂
W galaktyce -50% na wszystkie książki oprócz weterynarii ,ktora jest -25% (w zasadzie to ceny sa teraz na ich stronie takie same jak na allegro 😉)


🙇 Teraz juz bede miała wszytskie jakie chce 😀
[quote author=drabcio link=topic=15196.msg2232798#msg2232798 date=1417179399]
W galaktyce -50% na wszystkie książki oprócz weterynarii ,ktora jest -25% (w zasadzie to ceny sa teraz na ich stronie takie same jak na allegro 😉)


🙇 Teraz juz bede miała wszytskie jakie chce 😀
[/quote]

Dzięki wielkie, miałam oszczędzać! 😁 5 książek w drodze, serdeczne dzięki za info! :kwiatek:
czy jakiś sklep który ma w asortymencie eskadrona i eurostara rzucił przypadkiem z okazji black friday więcej niż -15% ? 👀
do mnie lecą 3 książki z galaktyki  🏇
Wrrrr... nie lubie tego wątku, też się nacięłam na książki  😀iabeł:
a czy ktoś się orientuje czy w wydawnictwach świadome jeździectwo albo akademia jeździecka bywały takie promocje? bądź jakiekolwiek kiedyś?
equishop
23😲0 - 00😲0
Kod: RX3VXI64 na 11%
-30 % na euro stara w gnl tylko dziś  😉
Jeśli chodzi o okser, to zlikwidowali sklep w Bydgoszczy i jakoś wcale mnie to ani nie dziwi, ani nie smuci  😁.
Witajcie, czy posiada ktoś kod do BERGO? Spore zamówienie, a i przed świętami każdy grosz się liczy 😀 i Czy wiecie gdzie jest promocja na suplementy typu: mniszek lekarski ,pokrzywa?
Czy jakas dobra duszyczka wrzuciła by listę sklepów jeździeckich biorących udział w dniu darmowej dostawy? Jak klikam na zakładkę Sport, to mi wyskakuje błąd 404, może to tylko u mnie?
maliniaq   Just do your job.
01 grudnia 2014 10:21
Katasia proszę:
gnl, hadrian, konik, galloper, straw horses, agar, konioteka
dziękuję  :kwiatek:
Katasia, Konik na 100% bierze w tym udział 🙂
jeszcze Equi- point i Equishop
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się