Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Fokusowa, harja, znam ten ból, jak nie można jeździć to się siedzi i zamawia różne rzeczy... Mam w domu cottona capri oraz niciaka popcorn nówki sztuki z metkami, udało mi się też w końcu dorwać nauszniki magenta na przecenie, teraz poszukuję owijek do kilku kolorów, nowe ochraniacze też by się na wiosnę przydały... 😡 Tak, nie siedziałam na koniu od października więc miałam sporo czasu na zakupy...
wątek zamknięty
Ja za to powinnam część szmat wymienić bo już zużyte mocno. A jak w końcu usiądę i coś tam wybiorę to zaraz stwierdzam, że w sumie obecne nie są takie najgorsze  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 stycznia 2015 09:09
Brzask, super wygląda!

harja, prawda, jak się siedzi w domu to jakoś tak łatwiej znajdować różne "potrzebne" rzeczy. Chociaż mnie spędzanie większości czasu jednak poza domem w ogóle nie pomaga 😵

Zeave, czekam na zdjęcia, Mango powinno na karej bardzo fajnie wyglądać 🙂

tulipan, rany, chciałabym tak mieć 😁
wątek zamknięty
Livia to chyba kwestia odzwyczajenia. No i spłukuję się na jedzeniu i treningach  😉 A w sezonie startowym to już zupełnie nie czas na szmato zakupy  🙂 Ostatnio chciałam kupić coś czarnego, pad, albo potnik. No i nic mi się nie spodobało  😁
wątek zamknięty
Brzask fajnie w Capri, to jest jednak dobry kolor 🙂
wątek zamknięty
tulipan skąd ja to znam! Teraz nic nie robię, siedzę na drugim końcu świata to owszem, piękne rzeczy, zakupy. Jak tylko wracam, zaczyna się sezon startowy i trzeba wydać na ten weekend z zawodami tyle kasy - to nagle cały sprzęt wydaje się jeszcze w bardzo dobrej kondycji  😁
wątek zamknięty
Może trochę dziwne pytanie, ale dlaczego niciaki nie maja już tych maskotek ?  ❓
wątek zamknięty
Dżulietta serio nie mają ?  🙄
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
29 stycznia 2015 16:49
Nie ma też naklejek. 🙁
wątek zamknięty
Też jestem oburzona brakiem maskotek i naklejek  👿 to była taka miła pierdółka  🙁 no i była ZAWSZE
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
29 stycznia 2015 16:55
kitty, chyba, że miałąm jakiegoś pecha, ale były już 4 rzeczy, nówki sztuki ze sklepu, które przyszły mi bez naklejek. 🙁

No ale i tak się cieszę, bo otworzyłam dziś paczuszkę z moim dark lime i jest suuuuper.
wątek zamknięty
emptyline wydaje mi się, że nie ma jednak naklejek, bo ostatnio też dostałam paczkę z nóweczką ze sklepu bez naklejki, a przy drugim zamówieniu spytałam o nie i dowiedziałam się, że nie mają żadnych  🙁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
29 stycznia 2015 17:23
marecca, szkoda, niby taka pierdołka, ale tak jak pisze kitty, miłe to było. Ale, że koników nie ma przy Nici to już porażka.
wątek zamknięty
emptyline, naklejek już nie ma od dość dawna, też trochę nad tym ubolewam, bo zawsze przyklejałam je sobie na pakę 😉 Szkoda.
wątek zamknięty
Ja przed sporymi zakupami nowych niciaków ochoczo podzieliłam się maskotkami, więc moje rozczarowanie ich brakiem w nowych kolekcjach było wyjątkowo przykre  😤
wątek zamknięty
Livia - jeśli pogoda się nie zbuntuje to może coś się uda cyknąć jutro 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 stycznia 2015 19:30
Ja też byłam mega rozczarowana brakiem maskotek w Niciakach w tym roku! Tyle to kosztuje, a nawet breloczki i naklejki pozabierali 😵 Dobrze, że mam jeszcze kilka z poprzednich kolekcji (też sporo porozdawałam)...

Zeave, trzymam kciuki za pogodę 🙂
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
29 stycznia 2015 19:56
:kwiatek:

mi też rudzisław podoba się w tym kolorze, dlatego zamówiłam drugi, będzie jutro...
wątek zamknięty
A na stronie eskadrona na fejsie:
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
29 stycznia 2015 20:23
Hmm, ciężko ocenić, to nie żadna kolorowanka?
Generalnie nie moja bajka (zieleń, blee!  🙄 ) ale połączenie pomarańcz (? Beż, karmel?) - granat już jest całkiem not bad...  😁
wątek zamknięty
To nowa kolekcja?
wątek zamknięty
Z oficjalnego fanpejdza Eskadrona
wątek zamknięty
Nic mi sie z tej kolekcji nie podoba  😵
wątek zamknięty
Mówiąc szczerze - okropność. Pod spodem jakiś dralon, wydaje się całkiem całkiem... Ogólnie mam nadzieję, że po prostu ktoś nas wrabia.  😵
wątek zamknięty
Dziewczyny może Wam się nie podoba, ale Wasze portfele są wdzięczne  😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
29 stycznia 2015 21:02
Aż mi ciężko uwierzyć, że aż taką pstrokaciznę by zrobili... Ale jeśli tak, to faktycznie, nic pewnie nie kupimy. Chociaż zieleń wydaje się być ładna, mimo wszystko.
wątek zamknięty
Szmaragdowa zieleń z granatem  😍
wątek zamknięty
Dzisiejsza w winterredzie  :kwiatek:

Nici kiwi i derka nici stripes  🤣

Brillant capri

I nici fuchsia  😅

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
29 stycznia 2015 21:19
paulla101, fuchsia super! I foto ekstra! W kiwi też ładnie.
wątek zamknięty
paulla101 we wszystkich ślicznie 🙂 Winterred to kolor stworzony dla siwków. A niciak fuchsia piękny i pamiątkowy :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.