Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 stycznia 2015 21:28
Hurra! Nic ale to nic mi sie nie podoba  😅
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
29 stycznia 2015 21:35
Jeśli to 'Classic Sports' to lipa, bo serio prstrokacizna, mydło i powidło. W dodatku szczerze nienawidze połączenia granatu z zielonym jakimkolwiek. Mój portfel odetchnął, chociaż... Może Next Generation albo Nici będzie bardziej stonowane do mej stypowej kolekcji?  😀iabeł:
wątek zamknięty
paulla101 winterred  😍

Nowy Eskardon rozczarowuje.... Zieleń dopiero była- ciut jaśniejsza, granat jest ciąąąąągle, pomarańcz w ng dopiero co, ten róż natychmiast po magenta i  niciakach??? no a biały to biały  😕 tak czekałam, a tu takie rozczarowanie  😕
wątek zamknięty
Cholera jasna,czy kiedyś doczekam się kolekcji w stonowanych,klasycznych barwach-na przykład bardzo bym chciała szarości z pomarańczą.
A tu takie coś ze straganu.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
29 stycznia 2015 21:41
DressageLife, true! Dawno szarości nie było!
wątek zamknięty
Moon ostatni ng grey melange, cs 2013 też i niciak do kompletu... to sporo szarości jak na dwa sezony...
wątek zamknięty
no odpust jak cholercia  😵 ale ta zieleń może ładnie sie prezentować
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
29 stycznia 2015 22:38
Moon, przepiękną szarością był przecież grey melange z tej kolekcji z Black i Ocean. I prze-elegancki! 🙂
wątek zamknięty
Miałam tego melange,szału dla mnie nie zrobił-szczególnie owijki jakościowo.Ja bardzo czekam na nowego euro-stara,może będzie coś takiego pięknego,jak kolekcja badge.Szukam zestawów na zawody,to znaczy po prostu nie wypada mi się na treningu na CDI czy zagranicą pokazać w takim odpuście,jak ten nowy eskadron...a badge zasadniczo nie do kupienia  😕
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
29 stycznia 2015 22:43
DressageLife, owijki fakt, klnę na nie niezmiennie, ale czaprak piękny.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 stycznia 2015 22:59
Moon ale nici to dopiero na jesien 🙁
wątek zamknięty
Niciak w kropki też średnio się zapowiadal a później jednak okazal się super 🙂 więc może być całkiem ładnie 🙂
wątek zamknięty
A czy to przypadkiem nie jest nowy es?
http://www.ooteman.nl/dames/fashion-zomer-2015/eurostar
wątek zamknięty
Powiem Wam , że nowy ES na lato będzie na prawdę ładny i oryginalny 🙂  W linku protoniastej nie ma nawet połowy czapraków i kolorów , niektóre wyglądają fajnie (szczególnie te z "łezką"😉 , ale cena nie powala jak to z ES bywa 😉
A Eskadron będzie taki jak na zdjęciu 🙂
wątek zamknięty
litości okropny ten nowy eskadron  😀iabeł:
postarali się z cs na zimę w tym roku na wiosne musieli coś szałowego zrobić chyba  🤣
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
30 stycznia 2015 09:22
wątek zamknięty
Przyszła paczuszka z Gln z derka eskadron nici z promocji.  Cudowna 😍
wątek zamknięty
Przyszła paczuszka z Gln z derka eskadron nici z promocji.  Cudowna 😍


Moja też  😍

edit. dziewczyny - co do eskadrona - zwróćcie uwagę jak mocno jest przekłamane kolorystycznie tło na zdjęciu (pagórki i niebo) zdjęcie bylo zrobione na źle skalibrowanym monitorze i efekt jest troche przegięty  😉
wątek zamknięty
paulla101, w winterredzie i brillancie mega! Chociaż w fuksji też dobrze, najmniej mi się podoba w kiwi 🙂

Jeśli to rzeczywiście nowy eskadron, to w sumie podobają mi się cottony zielony(o ile faktycznie będzie taki ciemny) i różowy z daleka też jako tako 😉 Powtórka z rozrywki, ale nie jest najgorzej. Kto nie zdążył kupić Mango będzie miał drugą szansę :-P Eskadron ostatnimi czasy jest bardzo przewidywalny 😉 Chociaż za jakąś ceglaną lub krwistą czerwień, ewentualnie coś podobnego do atlantic green lub jeans np. w cottonach bym się nie obraziła... 😉 Ogólnie chyba jakiegoś wielkiego parcia na kupno mieć nie będę - ale pewnie wszystko wyjdzie "w praniu", jak zobaczę zdjęcia w zbliżeniu lub elementy kolekcji na żywo 😉
Może w NG będzie coś ciekawego.

Za to przyszedł mój Caball 😍 Żadnych zastrzeżeń, jak zawsze 😍
wątek zamknięty
Młody w czapraku Fair Play 🙂
wątek zamknięty
harja jaki kolor Caball wzielas? Ja się zakochałam w Hkm gently teraz. I ten nowy niebieski jest śliczny.
wątek zamknięty
Anky zawsze taka sama  😁. A eskadrona chyba nieudolnie próbowali powtórzyć navy-green... Nic już nie będzie tak ładne jak dawne kolekcje. Przynajmniej nie żałuję, że nie potrzebuję już szmatek.
wątek zamknięty
Eskadron  nowy mi nie pasuje  ale za to wydam  majątek  na eurostara; )
wątek zamknięty
palemka, oberżyna 🙂 Jutro postaram się obfocić 😉
Ten chabrowy HKM? 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
30 stycznia 2015 16:53
jak będzie pomarańcz w Eskadronie, to się skuszę. Chciałam mango, ale się obudziłam za późno  😉
wątek zamknięty
ja zainwestuję już tę kupę pieniędzy w granatowy komplet Helen Langehanenberg albo w custom equiline,nic nie robi dla mnie takiego szału,a na zawody wypadałoby mieć stonowany,ale świetnej jakości z pięknymi wykończeniami komplet,a nie eskadronową żarówę rodem z kolorowanki dziecka  🙁
wątek zamknięty
DressageLife, przypomnij  mi proszę,  gdzie  można  zamówić  rzeczy  sygnowane  przez  HL? Kiedyś  gdzieś  mi wpadły  w oko,  ale nie mogę  sobie  przypomnieć.
wątek zamknięty
Dzisiejsza w denimie  😅
wątek zamknięty
http://re-volta.pl/galeria/foto/131294
harja- to jest ten najjaśniejszy niebieski z katalogu. Na żywo jest troszkę jaśniejszy niż na moim zdjęciu. Na pewno nie jest to błękit. Ale kolorek super, tylko marne zdjęcie trochę.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata - mango można teraz fajne trafić w okazyjnej cenie 😉 ot, mój łup:

"słońce za chmurami"


słonko wyglądające - swoje nieogarnięcie przemilczę  😵


Teraz mogę zacząć polować na capri, może komuś już się znudził?  👀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.