kącik skoków

lusia722, to opisz mi proszę jak wyglądali 😀 (bo z nazwisk pewnie też za bardzo nie ogarnę 😉 )
Ktoś tu może ogarnia jak dalej leca eliminacje HPP ? Gdzie, kiedy itd. ?
Klami
27 lutego – 1 marca 2015 – Leszno
20 – 22 marca 2015 – Jaszkowo
27 – 29 marca 2015 – Michałowice
10 – 12 kwietnia 2015 – Wolica
FINAŁ 17 – 19 kwietnia 2015 – Jaszkowo
wichrowelove, dzięki.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 lutego 2015 20:33
ktoś ciebie tez obejrzałam  😎

dzisiaj się nie wstydzę, mimo dwóch zrzutek (stawiam na zmęczenie,bo pukał od 1 aż wypukał potem 😉 )...wczoraj się wstydzę,bo mózg mi zabrało i trochę mnie poniosło  🙄 😡 😵... piątek fajny 🙂 nawet bardzo 🙂


generalnie, po dzisiejszym parkurze, trochę mi się w głowie poukładało i wiem jak co i dlaczego  😜 😁


i wreszcie mam kupę superowych zdjęć z 3 dni  🏇
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 lutego 2015 21:17
Libeerte ciężko mi je opisać 🤣 Ładne gniada kobyła, gniady malowany ogier, jeden ogier siwy i drugi ogier siwy-szpakowaty.
Libeerte, zajrzyj  do galerii  Lusi, album  konie CH. 😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
15 lutego 2015 21:26
Czy ktoś był w Lesznie?
Constantia ja byłam, ale w roli luzaka  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 lutego 2015 21:28
Facebook zmasakrował koszmarnie jakość. Aż mi wstyd jak patrzę =(
link
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
15 lutego 2015 21:47
Constantia ja byłam, ale w roli luzaka  😉


A komu pomagałaś? Pewnie się mijałyśmy  🙂

Ustalone, że się mijałyśmy  😉 Będę pisać gdzie się wybieramy, to będzie łatwiej się złapać  😉
Zdaje się że to doczego namawiałem PZJ się ziściło  😲 😲 😲 😲

http://www.swiatkoni.pl/news/9173,co-z-trenerami-kadry.html#commentaries[pre][pre][/pre][/pre]

Chyba zacznę lubić nowego prezesa.  🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 lutego 2015 18:37
A jakąś galerię z Leszna ktoś widział?  👀
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
18 lutego 2015 18:41
Facella chociażby na ŚK 😉 A do tego Kadra skoki na FB. Autorką zdjęć jest ta sama osoba, ale chyba na FB jest więcej fotek 🙂

Nawet ja się załapałam 😉 Tylko nie bić, bo mam braki stylowe 😉

[img]https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10492590_882226998466344_4975577157136914381_n.jpg?oh=c4b7a7d7da0250317e2a676df8dbb4e3&oe=5583BA92[/img]
[img]https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10978590_882227031799674_2300070683339613794_n.jpg?oh=5ddde46b90924375c98fe274595e31aa&oe=555AAE6D[/img]
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 lutego 2015 18:43
Constantia, ja na ŚK w ogóle nie wchodzę, dlatego nie pomyślałam, żeby tam sprawdzić  😁 na FB szukałam po profilach fotografów, ale nic nie znalazłam, zajrzę zaraz na Kadrę.
Trener dał czadu w sobotę, a w niedzielę... Nie dojechał, tzn. dojechał - za późno  👍
edit: no kurczę i jak na złość zdjęcia tylko z niedzieli 🙁
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
18 lutego 2015 18:49
No to się zdarza 😉 W niedzielę wszystko zaczynało się sporo wcześniej.

Z soboty też była na ŚK, ale tylko średnia i duża runda.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 lutego 2015 18:55
Akurat średnią jechał, 4. był  😅 a w małej 2., o 0,03 s w stosunku do pierwszego miejsca 😵 ale bardzo zadowolony był z kobył.
W galerii na ŚK go nie ma, no trudno, widać jak sama nie zrobię, to nie będzie miał  😂
Możliwe że to będzie nasz Trener Kadry
Smok10, nie wytrzymam. Jaki, kurde, "nasz"? Spod twojej klawiatury - "nasz" ??? Przecież ty twierdzisz, że a) jeździectwo to indywidualna zabawa b) wszystko jedno jaki kraj, jezdeźmy Jeuropejczykamy itd.
Co to znaczy konkurs "L szkoleniowy"? Ani to licencyjny ani zwykły. Mam dziwne wrażenie, że już o to pytałam, z góry błagam o wybaczenie 😉

Edit: dobra, już chyba wiem 🙂

Możecie mi powiedzieć jak jest na zawodach w Bogusławicach? Podłoże na hali jest ok?
Mam dziwne wrażenie, że już o to pytałam


Genialna jesteś  :kwiatek:
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
19 lutego 2015 18:40
Dzionka na hali podłoże jest ok, ale na rozprężalni grząsko i jest niemiło jeśli bardzo wieje, bo ściany namiotu mocno pracują.
Sivens, haha, dziękuję i przepraszam 😉

Constantia, dzięki! Może się wybierzemy tak czysto treningowo, skoro potem do kwietnia praktycznie nie mam wolnej soboty.
Dzionka, widzę, że wracasz do zabawy, fajnie. Powodzenia zyczę !
kermit   Horses horses everywhere ..
20 lutego 2015 08:11
Dzionka - byłam w Bogusławicach w grudniu przy temperaturze -6 i podłoże nawet na rozprężalni było ok. Ściany owszem pracowały bo mocno wiało.

A szkoleniowy to konkurs z komentarzem stylu jak na licencyjnym ale czysto 'szkoleniowy' bez egzaminu i licencji.

To może do zobaczenia  🙂 (choć ja dopiero dzisiaj badania robiłam więc sprawa jeszcze nie jest pewna).
Klami, dzięki 🙂 Wracam w końcu, kryzys minął i mam znów fun z jazdy 🙂

kermit, dzięki za info 🙂 Ja też muszę jeszcze formalności dopełnić i zobaczyć czy się zmieszczę w budżecie (daleko to), ale może do zobaczenia w takim razie 🙂
Czy ktoś się może orientuje czy Mściwoj Kiecoń prowadzi treningi skokowe ludziom "z zewnątrz"? :kwiatek:
Mam na myśli osoby, które jeżdżą już na dość zaawansowanym poziomie-tzn. Startują w zawodach m.in. ogólnopolskich takich jak MP czy OOM. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi!  :kwiatek: 💘 🤣
Czy ktoś się może orientuje czy Mściwoj Kiecoń prowadzi treningi skokowe ludziom "z zewnątrz"? :kwiatek:
Mam na myśli osoby, które jeżdżą już na dość zaawansowanym poziomie-tzn. Startują w zawodach m.in. ogólnopolskich takich jak MP czy OOM. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi!  :kwiatek: 💘 🤣


Tak. Jak nie on to tata  😉
Co tu taka cisza? Nikt na zawody nie jeździ?
My byliśmy w weekend w Sopocie. W sobote 4 miejsce w L, w P przedobrzyłam, źle rozjechałam skrót do tripla i skończyło się zatrzymaniem. W niedzielę P na 0 i pierwsza Nka moja. Z 1 zrzutką, ale zadowolona jestem bardzo, że pokonałam swoje strachy, a koń lataaaał  💘 Pochwalę się trochę fotkami 😉





😍
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
03 marca 2015 21:59
Angeel to suer, że pierwsze koty za płoty 🙂 Najważniejsze, że jesteś zadowolona a reszta przyjdzie z czasem. A na fotkach faktycznie widać, że miał loty 😉
Ja była w niedzielę we Wrocławiu, ale nie jestem do końca zadowolona. Tylko dwa przejazdy w N na czysto, ale kobyłki skakały bardzo dobrze. Jeszcze brak im doświadczenia. Jedna tak mi się zestresowała, że nie chciała wejść na dużą halę. Nie wiem dlaczego, ale bala się na tej hali i nie ciała iść w kierunku krótkich ścian, co skończyło się eliminacją w pierwszym przejeździe. Zaskoczyła nas bardzo i nie do końca wiemy dlaczego się tak zachowała. Za to Wissa pokazała klasę i na nic nie zwracała uwagi, a to ją bym podejrzewała na cudowanie na zawodach 😉 Czasem się nie trafi za dziewczynkami hehe.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się