Konie czystej krwi arabskiej

hehe 😉 super fotka!  👍
Urodziła mi się przed godziną druga klaczka w tym roku po Ontario HF od Minorella po El Bak 🏇
Gratulacje!! :kwiatek: oby sie zdrowo chowala 😀
Super 😀 zdrówka dla małej i mamusi  😅
Gratulacje
Gratulacje!
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 lutego 2015 22:44
Masz szczęście do tych klaczek! Gratulacje!  😀
Najpierw były 3 ogierki teraz dwie klaczki. Czekam na trzecią od Nesstika Bint Nessa.
Dziękuje za gratulacje.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 lutego 2015 22:46
No niech się zrównoważy
Dawaj fotki
Jak tylko będę miał to podeślę. 😀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 lutego 2015 23:04
A to moje koniki 😉

Ja tez czekam na fotki,gratulacje :kwiatek:
A to moje koniki 😉




Wojenka a już na Twoich chłopaków liczyłam 😉
Początkowo mi się wydawało, że te angielskie araby są troche mocniejszej budowy, niż większość naszych, ale jak tak patrzę to chyba zależy który  😉
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
19 lutego 2015 06:34
angeldust gratulacje  😅
Ja poprosze zdjecia klaczki po ONTARIO - bo to rodzina z moim Siwym 🙂
Zachęcona niedawną rozmową o wygrywaniu w konkursach, zgłaszam się do arabiarzy z prośbą o wsparcie kciukami 🙂

https://www.facebook.com/classicalwaypl/photos/a.1579822408902770.1073741831.1505028106382201/1580499935501684/?type=3&theater

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
19 lutego 2015 08:10
Wojenka Fajne warunki macie w stajni i do treningu. Trochę inne te wyścigowe araby  😉
angeldust koniecznie pokaż zdjęcia obydwu klaczek, dużo zdrowia dla nich!
Najpierw były 3 ogierki teraz dwie klaczki. Czekam na trzecią od Nesstika Bint Nessa.
Dziękuje za gratulacje.


a ja poproszę o zdjęcia Nesstiki i powiedz czym jest źrebna.
Ta klacz przeszła już sporą liczbę właścicieli, rodziła dzieci według róznych wizji, od pokazowych po wyścigowe i w każdy z tych programów całkiem nieźle się wpasowała.
Zdjęcia będę miał. Nie lubię idei konia pokazowego, więc pokryta jest znów Ontario HF. Mnie interesują konie pod siodło czy to rajdy czy wyścigi.
Ja dzisiaj z małym poszłam na "górki", bo jak czytam co Murat pisze o swoich górkach to moje to co najwyżej jakieś wyboje  😉 18 metrów lonży i góra- dół-góra-dół 😉
I odrazu wstawie Wam zdjęcie halowe, bo w poniedziałke wziełam małego w przyczepe i na trening 😉
Klaczki. Słaba jakość zdjęć, ale zawsze 🙂
http://re-volta.pl/galeria/album/5833
Fajne dzieciuchy angeldust  🙂 Obydwie bez odmian czy tylko Magnesia?
The Wunia fajne górkowe zdjęcia, takie mroczne 😉
Halowe też mi się podoba🙂

angeldust fajne małe , niech zdrowo rosną 🙂
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
19 lutego 2015 20:06
Angeldust spora z niej klaczka chyba, dlugonożna i na szczęście niemalowana, chociaż ciekawe czy niewysiwieje 😉
Murat-Gazon kciuk poszedł 🙂
[b][/angeldust] fajne klaczki,gratulacje
A my korzystając już z idealnej pogody, wróciliśmy do pracy po rehabilitacji plecowej 🙂 czekając na rozwikłanie sprawy siodłowej, biegamy sporo, bawiąc się z ziemi ustawieniami, gimnastyką, tempem i przejściami. PozdrawiaMY słonecznie 🙂





gosiuus jakim sposobem wy macie normalne podłoże? U nas błoto i ślisko, zabić się można...
Plac "na górce", równany codziennie, schnie w tempie błyskawicznym a że jest systematycznie rozkruszany nie przymarza i jest idealnie 🙂 chociaż teraz już dodatnia temperatura to super. Jedyny minus latem strasznie się kurzy i mamy patelnie ale to też na placach jednej ręki mogę policzyć takie dni 😉
Magnesia jest duża, długonożna, silna oraz bez odmian i niestety będzie siwa 😕
Makalfa ma jedną odmianę i mimo, że się urodziła mniejsza bardzo dobrze rośnie.
Mam nadzieję, że jedna to derbistka, a druga wygra OAKS  😉
To zazdroszczę. O naszym wiele można powiedzieć, ale na pewno nie to, że przy takiej pogodzie schnie błyskawicznie  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się