Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Podobno tacy istnieją 😉
Ja 2 razy wygrałam. 😎
Czy wiecie moze jak wylaczyc podpowiedzi, ktore pokazuja sie podczas pisania w klawiaturze swiftkey? Strasznie mnie denerwuja! Kiedys jakims cudem sie wylaczyly, ale teraz znow same sie wlaczyly. Pomocy!
A ja się dziwię, że ciągle przegrywam z cervus w Quizwanie  😂


a ja głupia zupełnie nie wiem co to  😡 probowałam zrozumieć, ale weszłam w wątek i nie ogarnęłam; jedyne co zrozumialam to to, że jest jakaś aplikacja na telefon 🤔 . kto wytłumaczy debilowi?  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 marca 2015 18:51
To jest taka aplikacja, w której możesz kogoś wyzwać na pojedynek na quizy. Jest 6 rund po 3 pytania, dobra odpowiedź = 1pkt, zła = 0pkt, kto zbierze więcej punktów w 6 rund - wygrywa pojedynek.
fajne, jak gdzieś upoluje wifi do telefonu to sobie ściągnę i wykończę was wszystkich  😎 😂 (albo i nie  😁 )
memoholicy!
Gdzieś, kiedyś widziałam obrazek z napisem "Teach your children to love a horse and they will never have money for drugs".
I nie mogę teraz go znaleźć  😡

Ktoś poratuje?  :kwiatek:
Mam dwa pytania:
1. Czy można coś poradzić na elektryzujące się derki? To jest ostatnio jakiś istny koszmar z każdego konia, z którego ściągam derkę czy to polarową czy stajenną dostaję elektryzującego kopa, a jeszcze gorzej jest jak wyciągam pranie z suszarki to przechodzi przez rękawiczki i ubranie i jest o mega nieprzyjemne..
2. Gdzie mogę dostać taką igłę do szycia koreczków jak na filmiku:
(od 5:20). Chodzi o taką z haczykiem na końcu, a nie pętelką.. Czy w pl w ogóle mamy coś takiego?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 marca 2015 20:51
gllosia, a płyn do płukania tkanin np dla dzieci?
W sensie, że jak wleję płyn przy praniu to się potem nie będą elektryzować? Jeszcze niedawno nie było tego problemu, elektryzują się jakoś od tygodnia, pierzemy regularnie, derki te same.. Koleżanka mówi, że to przez przesilenie wiosenne,ale co z tym zrobić?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 marca 2015 21:36
Do ostatniego płukania wlewa się płyn 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 marca 2015 21:37
memoholicy!
Gdzieś, kiedyś widziałam obrazek z napisem "Teach your children to love a horse and they will never have money for drugs".
I nie mogę teraz go znaleźć  😡

Ktoś poratuje?  :kwiatek:


[url=:large]może być?[/url]
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
20 marca 2015 22:07
gllosia zwykłe szydełko powinno dać radę 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 marca 2015 06:39
Halo halo, czy jest tu ktoś palący? Czy w Polsce są dostępne papierosy Camel activate double jagodowe? Sama nie palę, ale u mnie to teraz hit i zastanawiam się, czy powinnam przywieźć znajomym czy w Polsce to normalna rzecz  😉 (wiem, że jest kącik o paleniu, ale dawno nieużywany a tu zagląda więcej osób  :kwiatek: )
Są dostępne winstony klikane jagodowe. Cameli nie widziałam ale ostatnio wypadłam z obiegu 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 marca 2015 13:50
Takie z dwiema kulkami? Camele mają dwie - jagodową i miętową (i są dobre jak na fajki, których tak w ogóle nie znoszę  😂 )
Nieeee. Te są tylko jagodowe. Kojarzę, że są paczki w których są dwa rodzaje papierosów, chyba mentolowe i cytrynowe czy coś w tym stylu. Z dwiema kulkami prawie na pewno u nas nie ma.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 marca 2015 16:38
Super, dzięki  :kwiatek:
gllosia zwykłe szydełko powinno dać radę 😉


O widzisz, w ogóle nie przyszło mi to do głowy, dzięki! 😀
Czy są tutaj Świadkow Jehowy? Mam parę pytań odnośnie tej wiary. Może być na pw
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 marca 2015 13:34
Jeśli chcę, żeby ktoś zza granicy zadzwonił na mój polski numer, to co muszę podać na początku? +48 i dalej normalnie numer czy coś jeszcze? Prawdopodobnie byłoby to połączenie z komórki na komórkę.
+48 i potem reszta nr bez 0 na poczatku, czyli np. +48 501 234 567 (numer losowy 😉 nie mój 😉 )
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 marca 2015 13:39
Dzięki  :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 marca 2015 15:38
kojarzycie jakieś reklamy z triadą? w stylu Bóg-honor-ojczyzna, złożone z rzeczowników, nie czasowników? mnie na myśl przychodzi tylko budujesz remontujesz urządzasz, ale to się nie kwalifikuje  🤔
Żabka ma 'blisko szybko wygodnie', no ale też się nie łapie w rzeczowniki.
Czy we Włoszech istnieje przewoźnik w stylu naszego 'Polskiego Busa', niemieckiego 'MeinFernbus' etc? Szukam, szukam i jakoś nie mogę się doszukać. Może ktoś zna jakiś korzystny sposób transportu (poza blablacarem)
Ja się przemieszczałam pociągami głównie. Te nie ekspresowe były całkiem przyjazne cenowo.
Jest ktoś, kto zna jakieś historie dotyczące tradycji kuchni hiszpańskiej? Chodzi mi przede wszystkim o leche frita, ale nie pogardzę jakimiś innymi ciekawostkami 😀 dosyć pilnie :kwiatek:
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
22 marca 2015 18:38
madmaddie ja kojarzę kibolskie trzech klubów piłkarskich, które nazywają siebie wielką triadą Lech, Cracovia, Arka: "miłość, wiara, walka". Znalazłam jeszcze takie "Cola Cao siła, energia, witalność". Znam jeszcze takie niezbyt purystyczne "dużo, tanio, Tesco" no ale to już z przymiotnikami... Takich zresztą jest b. dużo. Jak coś jeszcze znajdę to dopiszę🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się