Zaginął koń - SMOKU

Proszę o pomoc. Dzisiaj w nocy 15/16 czerwca coś spłoszyło nasze konie z pastwiska. Nadal szukamy Smoka - mix ślązaka I hanovera, maść kara z gwiazdką na czole i piorunem na chrapach, wicherek po lewej stronie szyi.
Miejsce zaginięcia - Iwiec, gmina Cekcyn, okolice Tucholi, województwo kujawsko-pomorskie. Powiadomiona policja w Cekcynie i ościenne posterunki.

Kontakt 502 68 22 48
Maguda, utwórz proszę wydarzenie na FB - najłatwiej jest udostępniać. Jestem z kuj-pom, podeślę znajomym
Wrzuciłam na FB, dajcie znać jak się znajdzie!
Trzymam kciuki, żeby szybko.
Dostalismy informacje, ze podobny kon jest u gospodarza kilkanascie kilometrow od nas. Jedziemy sprawdzic....
O rany, mam nadzieję, że się znajdzie cały i zdrowy. Współczuję.
Dostalismy informacje, ze podobny kon jest u gospodarza kilkanascie kilometrow od nas. Jedziemy sprawdzic....


I obyście go przywiozły spowrotem, bo faktycznie tam jest
Macie moje kciuki, trzymam za was  :kwiatek:
E. no daj spokój, tak to nie może być. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś przetrzymywał mojego konia i mógł nie chcieć oddać, zwłaszcza jak wiem, że on tam jest. Policja, znajomi, każdego bym zaprzęgła do pomocy, a i sama wykradła. Nawet jak złapał i karmił przez kilka dni, to rekompensata się należy 😉 i dawaj, konia zabieram.
To Smoku! Juz jedzie do domu. Pan, ktory go znalazl, sam ma konie, wiec podszedl do sprawy ze zrozumieniem. Smoku caly i zdrowy -  to najwazniejsze :-)
Maguda, dobrze czytać takie wieści 🙂
Super wieści 🙂
ulga dobrze że jest  🙂 nie wyobrażam sobie tego stresu sama chyba bym bzika dostała
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
17 czerwca 2015 12:29
Nikt sobie nie wyobraża..a jak już się wydarzy to po prostu idziesz i szukasz do skutku.
Uffff....
ech jak sobie pomyślę ile ja się nabiegałam za swoimi .......
kiedyś w środku lasu straciliśmy ślad i myśleliśmy że już koniec ...nie znajdziemy a tu telefon i jakaś dobra dusza (k_cian) pyta .... nie zgubiłaś może koni ?
teraz zastanawiam sie czy do kantara nie przymocować gps 'a
jak u psów ten wynalazek sie sprawdza to i u konia się sprawdzi
Smoku zdejmuje kantar w trzy sekundy. Jutro ide kupic obroze i zapisze na niej swoj numer - dobra rada od kolezanki :-). Ogladalam gpsy - drogie i duze. Obawiam sie, ze oberwalyby sie przy  pierwszym tarzaniu.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się