Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

faith, czy ta dziewczyna w kratkę, to ktoś z RV? Dałabym sobie rękę uciąć, że twarz znajoma 😁
kujka   new better life mode: on
22 czerwca 2015 19:34
Dworcika nieeee, zdecydowanie nie 😀 ze swiata konskiego tez nie 😀

Kujka ahahahahha, mega, takie najlepsze 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
22 czerwca 2015 20:31
kujka, ja tam nadal jestem fanką Twojej urody. Zdjęcie z wulkanu też masz fajne 😉
A ja po koncercie dorwałam wokalistkę zespołu, który jest moim odkryciem 2015 roku - to się chwalę  😀
Pokochałam nowy kolor włosów  😍 Czuję się w nim naprawdę świetnie, o niebo lepiej niż w tym jasnym blondzie  😀 Ba, podoba mi się bardziej niż te moje poprzednie ciemne blondy 🙂
I pomyśleć, że dzięki re-volcie zdecydowałam się na brąz  😀

Na zdjęciu kolor się już trochę zmył, bo fryzjerka użyła farby bez amoniaku, żeby ich za mocno nie niszczyć. Efekt? Po niecałym tygodniu z brązu zostało niewiele, i na głowie miałam już ciemny blond. I tak musiałam je pofarbować ponownie, ale już na własną rękę i szczęśliwie udało mi się trafić z farbą mniej więcej w odcień jaki nałożyła mi fryzjerka 🙂 Mam nadzieję, że teraz się za mocno kolor nie wypłucze i będę mogła dać włosom odpocząć od farbowania i wszelkich kombinacji 😉
kujka   new better life mode: on
23 czerwca 2015 13:41
maleństwo, to jesteś członkinią naprawdę niewielkiego fanklubu 😉 Ale to bardzo miłe, dziękuję :kwiatek:

pamirowa, fajnie, że się przekonałaś. Jest o niebo lepiej!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
23 czerwca 2015 13:46
kujka, elitarnego, o!
pamirowa, super, jak dla mnie wyglądasz o wiele naturalniej niż w poprzednim kolorze :-)
faith, no to nie wiem... dałabym sobie rękę odciąć 🙂
infantil, co to za zespół?

Też mam samojebkę 😁
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
24 czerwca 2015 07:16
Jednak grzywka to jest to
incognito, tak, zdecydownie! wg mnie lepiej Ci, niż w poprzednich fryzurach. Teraz super 😀
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
24 czerwca 2015 09:53
Dziękuję
Dworcika Marsheaux  🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2015 12:28
Strzyga faktycznie az milo popatrzec 🙂😉)



Dziękuję =)

Masz śliczną fryzurę na ślub, mega z klasą.

kujka, takie fotki są najlepsze 😀

I jeszcze 2 foteczki mnie 😀

maleństwo   I'll love you till the end of time...
24 czerwca 2015 13:02
Strzyga, o, nareszcie uśmiech z zębami! Super! Jeszcze lepszy niż ten bez, moim skromnym zdaniem.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2015 13:15
maleństwo, a ja mam straszny problem z pokazywaniem moich wielkich jedynek, dlatego staram się uśmiechać bez :P
maleństwo   I'll love you till the end of time...
24 czerwca 2015 13:42
Absolutnie rozumiem, bo sama mam x problemów z pokazywaniem y rzeczy 😉
Niemniej jednak - bardzo, bardzo ładnie wtedy wyglądasz 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
24 czerwca 2015 14:22
Strzyga, ta jaka laska 😍 dawaj więcej! Zdjęcie w trawie (czy tam w zbożu) CU-DO-WNE!
Faith, muszę poodwzajemniać zachwyty!!  😍 Będziesz przepiękną Panną Młodą!!
Strzyga   💘
Hexa - dziekuje ci bardzo! Troche sie obawiam bo przyjelo sie, ze panna mloda to zwiewna, delikatny makijaz i w ogole... a ja lubie miec wyrazne oko, mam konkret charakter i zle sie czuje jako mimoza😉 jak mnie stylizowaly dziewczyny na panienski to powiedzialam ze ja bardziej Alexis niz Crystal z Dynastii 😀
incognito, a moim zdaniem to nie jest to 😉 Zdecydowanie lepiej wyglądasz z bardziej odsłoniętym czołem (przynajmniej tak, jak na Twoim avatarze).
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 czerwca 2015 12:23
kenna, zgadzam się z Tobą, jednak niskie czoło plus grzywka, to jeszcze niższe czoło... Moim zdaniem incognito najładniej w długich i bez grzywy.
Dzisiejsze z gór, lis chciał ukraś mi reklamówkę  😁  Spryciarz jeden, też żyje z turystów  😜 

ps. mam szczepienia na wściekliznę .
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2015 18:06
Scottie,Hexa,  dankę 😀 Aż się zarumieniłam.


To jeszcze jedna Szczerzuja 😀


[img]~original[/img]
No chyba to najładniejsze Strzyga!  😍
Strzyga 'z zębami' 100x lepiej, super!
Szczęśliwa i głupiutka hehe czyli ja i mój roz L
Strzyga, nie wiem jaki masz problem ze swoimi zębami 😀 Są ładne, białe i proste. Częściej się tak uśmiechaj
Strzyga, pierwsze jest świetne. Bardzo ładnie wygladasz i włosy masz teraz super. Zdradzisz co to za bluzka?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się